Yamaha XT660X 2004 do sprawdzenia

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
Awatar użytkownika
MonsterX
Posty: 33
Rejestracja: 04 wrz 2017, 14:32
Lokalizacja: Poznań

Hej, mógłby ktoś rzucić fachowym okiem, może coś się rzuci akurat co nie pasuje :)
Napisałem do właściciela o konkretne informację, ale przyda się obiektywana ocena :D

YAMAHA
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2017, 19:50 przez MonsterX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pyra
Posty: 103
Rejestracja: 18 paź 2016, 8:09
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Właściciel jak podkreślił, że jest na wtrysku :mrgreen: . Ja tam nic dziwnego nie widzę, ciekawe jak się jeździ na takim szerokim laczku z tyłu. MonsterX, napisz co jeszcze sprzedający napisał na temat tej Jadźki.
Awatar użytkownika
MonsterX
Posty: 33
Rejestracja: 04 wrz 2017, 14:32
Lokalizacja: Poznań

Ten z tym WTRYSKIEM to nieaktualne bo kręci strasznie, moto ma niby 3 miesiące,
nie odpowiedział na polowe pytań, z silnika zszedł sporo "lakier", i na jednej owiewce folia się pomarszczyła, a i pisał ze jedna owiewka była klejona, że nie widać zęby była gleba ale jak odkręcił plastiki to widać ze klejony...

nowy link, Pan skory do rozmowy i od razu chętnie wymieniał co tam z moto,
wydaje się być ogarniety..

Wymienił klocki tył, lagi nie ciekną, wymienił cały napęd i oponę tył, sprzęgło.
Do roboty podobno jest jakaś guma z tyłu bo jakiś delikatny luz jest na kole jak postawi na nóżkę,
i mechanik mu powiedział ze 100 PLN za tą gumę max i będzie wszystko Si.

Użytkuje moto 2 lata, lekki odprysk na prawej owiewce i lekko wgnieciony lewy wydech,
korozji nie widać chyba ze na jakiejś śrubce.
Awatar użytkownika
Pyra
Posty: 103
Rejestracja: 18 paź 2016, 8:09
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Z tym lakierem na silniku to sporo ludzi ma problem, u mnie też odchodzi. Taniej sztuki, która nie leżała nie znajdziesz. Pokaż link do tego ogłoszenia.
Awatar użytkownika
MonsterX
Posty: 33
Rejestracja: 04 wrz 2017, 14:32
Lokalizacja: Poznań

Awatar użytkownika
Pyra
Posty: 103
Rejestracja: 18 paź 2016, 8:09
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Sporo dodatków posiada, płyta pod silnikiem, gmole, Akrap, power commander. Jedziesz go obejrzeć?
Awatar użytkownika
MonsterX
Posty: 33
Rejestracja: 04 wrz 2017, 14:32
Lokalizacja: Poznań

tak, jutro mam zamiar jechac ok 14
rysiu_89
Posty: 105
Rejestracja: 29 mar 2012, 22:14
Lokalizacja: wlkp

jak położysz 15 to sprzedam ci polifta z wieloma dodatkami jak w ogłoszeniu i jeszcze dorzucę PCV + Optimizer ( kupiłem ale nigdy nie mam czasu żeby założyć), moto bez wkładu, polecam

https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-xt ... yOUIF.html
ODPOWIEDZ