XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Jakie buty na xtx

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
maciokrk
Posty: 516
Rejestracja: 14 kwie 2013, 19:49
Lokalizacja: Kraków

Dostałem odpowiedź właśnie od Gaerne że niestety mojego rozmiaru nie mają i nie produkują. Dobra, szukam dalej :)
Loud pipes, saves lives.
Awatar użytkownika
med86
Posty: 74
Rejestracja: 06 mar 2017, 22:20
Lokalizacja: LU/PO

Ja polecam Fox Comp 5 - jak ktoś nie chce/nie potrzebuje gipsowego hiszpańskiego buta to Foxy są spoko. Trzeba tylko polować na dobrą cenę.

But dobrze wykonany, klamry solidne, gruba podeszwa. Zobaczymy ile wytrzymają.
"Jeśli nic nie poszło źle, jasne jest, że nie rozumiesz sytuacji" Zasady MR
Awatar użytkownika
Makro99
Posty: 95
Rejestracja: 12 kwie 2018, 21:02
Lokalizacja: Brzesko

Ja ze swojej strony mogę polecić RST tractech evo3. Wygodne, przewiewne, dobrze wykonane i w przystępnej cenie :) świeży zakup ale jak trzeba będzie dam recenzję z większej ilości kilometrów w tych butach :)
"Zakładasz przeloty i cieszysz się dźwiękiem, wyższą mocą w dolnym zakresie obrotów i mniejszą prędkością maksymalną i olewasz wpływ na zawory i inne pierdoły jednym słowem cieszysz się życiem" by Bonzo
Awatar użytkownika
MonsterX
Posty: 33
Rejestracja: 04 wrz 2017, 14:32
Lokalizacja: Poznań

Makro99 pisze:Ja ze swojej strony mogę polecić RST tractech evo3. Wygodne, przewiewne, dobrze wykonane i w przystępnej cenie :) świeży zakup ale jak trzeba będzie dam recenzję z większej ilości kilometrów w tych butach :)
Również posiadam obecnie Tractech'y E3, wcześniej jedynki i jestem zadowolony :)
ODPOWIEDZ