XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

xt 660 R

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
SIPEK
Posty: 15
Rejestracja: 25 sty 2018, 22:04
Lokalizacja: leszno

czesc

powoli zaczynam sie rozgladac za R - stad zapytanie do Was - może ktoś zna może ktoś widzia , może ktos cos podpowie- wczoraj ogladałem jedna sztukę i wypadło to słabo, daltego proszę o jakieś wskazówki uwagi, poniżej kilka linków

https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xt-660 ... 0cfa15bb4d

droga jak na ten rocznik...jednak moze warto ...kto wie

https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xt-660 ... f8233a0fb7

https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xt-660 ... f8233a0fb7

https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-xt ... xtor=SEC-8

bede wdzięczny za wszelki uwagi

pozdr
jachu1111
Posty: 51
Rejestracja: 21 sie 2017, 21:23
Lokalizacja: Szubin

Z tych wszystkich to ta biała wypada najlepiej . Tylko tez juz trochę stoi na necie bo ja kojarzę .
Awatar użytkownika
maciokrk
Posty: 516
Rejestracja: 14 kwie 2013, 19:49
Lokalizacja: Kraków

Ta biała wygląda najlepiej. Wiesz rocznik nie jest najbardziej istotny. Bardziej istotne jest jak ktoś dbał. Ja za swojego x-a dałem prawie 12k i nie żałuję ani jednej złotówki. A rocznik 2006. Dopytaj właścieciela co było robione i na co są kwity. Bo słowo pasuje jeszcze udokumentować papierem.
https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xt-660 ... 6d4726ffa7 ta wygląda całkiem nieźle.
Loud pipes, saves lives.
SIPEK
Posty: 15
Rejestracja: 25 sty 2018, 22:04
Lokalizacja: leszno

faktycznie ładniutka zreszta juz na nia patrzyłem ....wiesz myślę ze można dołozyc tysiac dwa ale myślę zę 5 to juz przesada...

jesli chodzi o białą badam teren....zobaczymy co z tego wyjdzie...
Awatar użytkownika
maciokrk
Posty: 516
Rejestracja: 14 kwie 2013, 19:49
Lokalizacja: Kraków

A jaki masz budżet?
Loud pipes, saves lives.
SIPEK
Posty: 15
Rejestracja: 25 sty 2018, 22:04
Lokalizacja: leszno

11-12 mysle w tych granicach
Bart76
Posty: 28
Rejestracja: 18 lis 2017, 15:59
Lokalizacja: Stare Babice

Ta z Podlasia może i ładna i nowa ale.....stoi już z rok, te pozostałe też już trochę się zasiedziały na portalach. R`ki śledzę już z 1,5 roku także coś tam rozpoznaję. Na swoją czekałem z 11mieśięcy - i to była mega trafiona decyzja !!! Nie ma lekko; R`ek jest zdecydowanie mniej na rynku. Osobiście odpuściłbym sobie rocznik 04 - jakoś nie przekonują mnie początki modeli(z reguły obarczone są błędami projektu) choć faktycznie rocznik nie jest najistotnieszym kryterium. Sądzę, iż najlepszym parametrem (przy zakupie) jest świadomość że sprzęt ci pasuje - ma to coś i nie kupujesz go na siłę.

Żeby była jasność w tym poście nie krytykuję żadnej z wymienionych ofert sprzedaży !!!
pozdro
B
SIPEK
Posty: 15
Rejestracja: 25 sty 2018, 22:04
Lokalizacja: leszno

cyt: Ta z Podlasia może i ładna i nowa ale.....stoi już z rok...

cena zaporowa ...rozumiem ze moze byc igla i warto dołożyc ale w tym przypadku trzeba dolozyc z 4-5 tys a to juz spora suma

tak naprawde wystawilem miesiąc temu moja bmw 650 i powiem szczerze ze poki co nic sie nie dzieje a cena rozsądna tak wiec pewnie wiekszość sprzetow od jesieni wisi na olx i trudno się dziwić jeśli cena nie jest zdecydowanie nizsza...od tej "wiosennej"

pozd
SIPEK
Posty: 15
Rejestracja: 25 sty 2018, 22:04
Lokalizacja: leszno

motojulek
Posty: 10
Rejestracja: 21 lip 2013, 9:45
Lokalizacja: Kalisz

Witam
Ta druga to moja polecam i zapraszam na oględziny i jazdę probna
Na pewno się nie zawiedziesz co do stanu motocykla:-)
SIPEK
Posty: 15
Rejestracja: 25 sty 2018, 22:04
Lokalizacja: leszno

cyt

Witam
Ta druga to moja polecam i zapraszam na oględziny i jazdę probna
Na pewno się nie zawiedziesz co do stanu motocykla:-)

licze na to!!!

pozdr
Awatar użytkownika
Alibaba
Posty: 103
Rejestracja: 21 wrz 2017, 22:37
Lokalizacja: Hornówek

Ta pierwsza za 8500 już kupiona przez mojego kolegę , dzisiaj rano ją oglądaliśmy , silniczek ładnie pracuje , żadnych błędów , nowy napęd , felgi proste , ograniczniki skrętu nie wybite, żadnych luzów w zawieszeniu. Jedynie trochę plastiki porysowane no i ta lampa nieszczęsna. Właściwie nie ma się do czego przyczepić.
Ale widać że serwisowana w autoryzacji Yamahy .
Opony E09 przód i tył jeszcze po 80%
Słowem dobry zakup za niezłe pieniądze :mrgreen:
A jeszcze tłumiki warte przynajmniej 2,5 koła w bardzo dobrym stanie.
Awatar użytkownika
TexaS
Posty: 214
Rejestracja: 11 sie 2014, 23:49
Lokalizacja: Lubelskie

Alibaba pisze:A jeszcze tłumiki warte przynajmniej 2,5 koła w bardzo dobrym stanie.
Limited Edition! :mrgreen:

Nowe Leony niecałe 2,5 koła.
Awatar użytkownika
maciokrk
Posty: 516
Rejestracja: 14 kwie 2013, 19:49
Lokalizacja: Kraków

TexaS pisze:
Alibaba pisze:A jeszcze tłumiki warte przynajmniej 2,5 koła w bardzo dobrym stanie.
Limited Edition! :mrgreen:

Nowe Leony niecałe 2,5 koła.
Tak realnie za używane leony w bardzo dobrym stanie to max 1.5k :)
Awatar użytkownika
Alibaba
Posty: 103
Rejestracja: 21 wrz 2017, 22:37
Lokalizacja: Hornówek

OK dzięki za poprawkę , patrzyłem tylko ile nowe kosztują , ale uważam że to i tak za drogo za używki . Mnie bardzo pasują oryginały .
ODPOWIEDZ