Ciekawe oferty z Allegro / Otomoto

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
marider
Posty: 339
Rejestracja: 22 paź 2012, 13:40
Lokalizacja: Bialystok

Kolejny dobrodziej. Człowieku - miałem aukcje u siebie w niesprzedanych i wystarczyło mi kliknąć tylko "wystaw ponownie". Co za podejrzliwy naród. Przestańcie szukać dziury w całym "forumowi specjaliści" od kupowania motocykli, tylko rusz d... jeden z drugim, przyjedź, obejrzyj (jeśli zdjęcia to za mało) i przestań mącić innym w głowach swoimi domysłami wyssanymi hgw skąd. Dla mnie to możecie ganiać na wrakach wziętych od handlarzy za 8 tys zl i mniej, dużego wyboru w Polsce i tak nie ma co widać nawet po tym temacie, jakie rodzynki i zlepki jeździcie oglądać po całym kraju.

Sprzedałem XT ponieważ miałem okazje wymienić go na lepszy sprzęt. Supermoto to była dla mnie zabawka/zachcianka (stać mnie) a znam się na motocyklach i miałem ich kilkadziesiąt więc przestań mi wmawiać ze oddałem go, bo coś było nie tak. Ja złomów nie kupuje a że Ty/Wy się może na motocyklach w ogóle nie znacie i szukacie wszystkiego byle taniej, to Wasz problem, nie mój :) W skrócie - nie chcesz, nie kupuj, szukaj innego jak Ci się coś nie podoba. Powodzenia.
Awatar użytkownika
mik1046
Posty: 655
Rejestracja: 11 paź 2011, 0:10
Lokalizacja: Mazańcowice
Kontakt:

marider pisze:miałem okazje wymienić go na lepszy sprzęt
Hmm z tego co wiem ( ostatnia Twoja wersja ) to rozbiłeś auto i musisz sprzedać moto .
Teraz stać Cię na wszystko . :shock:

Gdybyś nie ściemniał to byśmy się nie czepiali.
A Ty co chwilę co innego napinasz .

Gdyby Twój XT był taki malinowy jak piszesz to dawno byś go nie miał.
marider pisze:Ja złomów nie kupuje a że Ty/Wy się może na motocyklach w ogóle nie znacie
Może na motocyklach to ja się nie znam ale XT mam w 1 palcu ;-)

I proszę mnie/nas tu nie obrażać :evil:
XTR/BMW w 3 odmianach / Mt09 Tracer / Ktm 1090 co następne nie wiem może T7
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

marider, siejesz zamęt ze względu na promowanie tylko swojego zdania - wszystko odbierasz personalnie. Znasz się najlepiej i niech tak zostanie. Nie ma co mącić już w tym temacie.
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
rysiu_89
Posty: 105
Rejestracja: 29 mar 2012, 22:14
Lokalizacja: wlkp

Rysiu małolacie
Grzeczniej trochę:)
marider pisze:pierwsze moto (za ok 60 tys zl)
no i ? podbudowujesz tym swoje ego? wow, szesnastki pewnie moczą się jak im to opowiadasz:]
marider pisze:ćwiartka k8 drugie które kupiłem sobie całkiem
Tutaj piszesz, że kupiłeś K8 i w opisie aukcji właściciel Xt podaje, że sprzedaje bo kupił K8. Więc kto ma K8 ? Ty czy właściciel Xt? Czy to dwie osoby w jednym ciele? ;-)
marider pisze:Wysłać Ci zdjęcia moich sportowych motocykli żebyś przestał ujadać? A co Ci będę żałował - zdjęcie z załącznika jest z wczorajszego rozpoczęcia sezonu w Białymstoku ;)
a ja mam słonia na złotym łańcuszku, bym ci zrobił zdjęcie ale cholera nie wchodzi na forum kur...
marider pisze:(stać mnie)
Dobrze, już wszystkim oznajmiłeś, że jesteś super bogaty i cię na wszystko stać:) cieszymy się razem z tobą, możesz poluzować



Spinasz się byle pierdołą, jakąkolwiek krytyke desperacko przekręcasz na swoją korzyść :) mam to gdzieś generalnie ale bawią mnie takie zabawy
Powiedziałem to już dawno ale muszę powtórzyć: Nie życzę sobie poniżania i wyzywania, jest forum i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie w przyzwoity sposób

pozdrawiam LWG
marider
Posty: 339
Rejestracja: 22 paź 2012, 13:40
Lokalizacja: Bialystok

Auto służyło mi do wycieczek po EU jak jeździłem z psem po wystawach, poszło rozwalone na Ukraine pod koniec lutego i to za całkiem niezłe $ ale nie będę się przed Wami tłumaczył, moja sprawa. Co do Xt to cenę specjalnie dałem wyższą niż złomy znad Wisły po 8-10 tysi ale teraz to mało mnie interesuje czy go ktoś kupi, czy nie, to już nie jest mój motocykl ani moje zmartwienie więc koniec tematu.
PS: Kiedy rysiu miał 6 lat to ja już jeździłem motocyklami, a nie srałem w pieluchy czy chodziłem do zerówki ucząc się alfabetu ;) Z dedykacją dla małolata: http://p1.bikepics.com/2012%5C05%5C28%5 ... 8-full.jpg - cbr600fa to kawał kupy przy mojej r1 :)
Awatar użytkownika
czarnuch
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2010, 9:57
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

Niesamowite...
Obrazek
Doświadczenie przychodzi z wiekiem...najczęściej jest to wieko od trumny ;-)
rysiu_89
Posty: 105
Rejestracja: 29 mar 2012, 22:14
Lokalizacja: wlkp

czarnuch pisze:Niesamowite...
:mrgreen:
Valdi75
Posty: 84
Rejestracja: 22 lis 2012, 16:05
Lokalizacja: Tarnów

R1 - mistrz prostej :)
Nie jeździj szybciej niż , twój Anioł Stróż potrafi latać!
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Kolejne wpisy w tym wątku nie na temat będą usuwane - bez wyjątków. Chcecie podyskutować zapraszam do działu OFF TOPIC -----> http://xt660.pl/viewforum.php?f=16
Awatar użytkownika
Neno
Posty: 756
Rejestracja: 06 lis 2011, 7:05
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

kiciafirerek pisze:
jesli ktos sie orientuje jakie są opłaty przy samodzielnym sprowadzeniu motocykla ?
1. Tłumaczenie 70,00
2. Tablice próbne: 37,70
3. Przegląd techniczny - 62,00
4. Zaświadczenie w US o zwolnieniu z VAT (VAT25) - 160,00
5. Tablice i rejestracja właściwa ale z miękkim dowodem - 197,00
6. Twardy dowód: tego nie wiem ;)
7. Benzyna by to wszystko pozałatwiać, czas... - bezcenne ;)

SUMA(bez dowodu twardego): 526,70zł
matitkd23
Posty: 12
Rejestracja: 15 paź 2012, 19:01
Lokalizacja: Poznań

kiciafirerek pisze:
Neno pisze:
kiciafirerek pisze:
jesli ktos sie orientuje jakie są opłaty przy samodzielnym sprowadzeniu motocykla ?
1. Tłumaczenie 70,00
2. Tablice próbne: 37,70
3. Przegląd techniczny - 62,00
4. Zaświadczenie w US o zwolnieniu z VAT (VAT25) - 160,00
5. Tablice i rejestracja właściwa ale z miękkim dowodem - 197,00
6. Twardy dowód: tego nie wiem ;)
7. Benzyna by to wszystko pozałatwiać, czas... - bezcenne ;)

SUMA(bez dowodu twardego): 526,70zł
uuuu trochę jest żeby się opłacało trzeba okazję znaleźć :( ciekawe czy z Niemcami idzie się targować czy mają sztywne ceny ?
Wielkie dzięki za rozpiskę/cennik :)
Przegląd techniczny 62zł ? No to tanio nie wiem gdzie, u mnie normalnie 100zł no i teraz weszły nowe przepisy (ale nie wiem czy dotyczą też motocykli) że przy sprowadzeniu pojazdu najpierw wydawane są tablice próbne a później dopiero normalne więc dodatkowe koszty.
Ale zaznaczam że nie wiem czy dotyczy to też motocykli bo w sumie nigdy nie spotkałem się z próbnymi blachami na motocykl :P
rysiu_89
Posty: 105
Rejestracja: 29 mar 2012, 22:14
Lokalizacja: wlkp

matitkd23 pisze:
kiciafirerek pisze:
Neno pisze: 1. Tłumaczenie 70,00
2. Tablice próbne: 37,70
3. Przegląd techniczny - 62,00
4. Zaświadczenie w US o zwolnieniu z VAT (VAT25) - 160,00
5. Tablice i rejestracja właściwa ale z miękkim dowodem - 197,00
6. Twardy dowód: tego nie wiem ;)
7. Benzyna by to wszystko pozałatwiać, czas... - bezcenne ;)

SUMA(bez dowodu twardego): 526,70zł
uuuu trochę jest żeby się opłacało trzeba okazję znaleźć :( ciekawe czy z Niemcami idzie się targować czy mają sztywne ceny ?
Wielkie dzięki za rozpiskę/cennik :)
Przegląd techniczny 62zł ? No to tanio nie wiem gdzie, u mnie normalnie 100zł no i teraz weszły nowe przepisy (ale nie wiem czy dotyczą też motocykli) że przy sprowadzeniu pojazdu najpierw wydawane są tablice próbne a później dopiero normalne więc dodatkowe koszty.
Ale zaznaczam że nie wiem czy dotyczy to też motocykli bo w sumie nigdy nie spotkałem się z próbnymi blachami na motocykl :P
Przegląd moto sprowadzonego z zagranicy : 122 zł( 62 zł przegląd, 60 zł wydanie opinii o parametrach technicznych pojazdu czy coś takiego :roll: )
no i nie doliczyliście jeszcze kosztów ubezpieczenia( w zależności od zniżek oczywiście)

no i oczywiście do US trzeba jechać dwa razy, do komunikacji trzy razy, do ubezpieczalni dwa razy :twisted:

reszta kosztów się zgadza
Miałem doczynienia z rejestracją moto z Niemiec jakiś tydzień temu także jestem na bieżąco
Awatar użytkownika
BarteQ
Posty: 335
Rejestracja: 20 gru 2009, 21:18
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

rysiu_89 pisze:
matitkd23 pisze:
kiciafirerek pisze: uuuu trochę jest żeby się opłacało trzeba okazję znaleźć :( ciekawe czy z Niemcami idzie się targować czy mają sztywne ceny ?
Wielkie dzięki za rozpiskę/cennik :)
Przegląd techniczny 62zł ? No to tanio nie wiem gdzie, u mnie normalnie 100zł no i teraz weszły nowe przepisy (ale nie wiem czy dotyczą też motocykli) że przy sprowadzeniu pojazdu najpierw wydawane są tablice próbne a później dopiero normalne więc dodatkowe koszty.
Ale zaznaczam że nie wiem czy dotyczy to też motocykli bo w sumie nigdy nie spotkałem się z próbnymi blachami na motocykl :P
Przegląd moto sprowadzonego z zagranicy : 122 zł( 62 zł przegląd, 60 zł wydanie opinii o parametrach technicznych pojazdu czy coś takiego :roll: )
no i nie doliczyliście jeszcze kosztów ubezpieczenia( w zależności od zniżek oczywiście)

no i oczywiście do US trzeba jechać dwa razy, do komunikacji trzy razy, do ubezpieczalni dwa razy :twisted:

reszta kosztów się zgadza
Miałem doczynienia z rejestracją moto z Niemiec jakiś tydzień temu także jestem na bieżąco

nie wiem kto Cie kasuję dodatkowo 60 zł?!

Przegląd pierwszy jeśli nie jest nigdzie na umowie wpisane pojazd uszkodzony kosztuje 62 zł na motocykl.

Chyba ze nie masz tablicy z zagranicy wtedy 37 zł za próbną tablice w wydziale > lecisz z nią na przegląd i z powrotem do wydziału.

Ubezpieczenie trzeba wykupić w dniu zabrania tablicy próbnej.
Yamaha DT 125 X > Husqvarna SM 125 RR > Yamaha XT 660 X > Aprilia Dorsoduro 750 > Suzuki DRZ 400 SM > KTM 690 SM > KTM 690 SMC > Husqvarna 701 SM + Aprilia SRV 850 > Husqvarna Norden 901
Awatar użytkownika
Neno
Posty: 756
Rejestracja: 06 lis 2011, 7:05
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

BarteQ pisze:
rysiu_89 pisze:
matitkd23 pisze: Przegląd techniczny 62zł ? No to tanio nie wiem gdzie, u mnie normalnie 100zł no i teraz weszły nowe przepisy (ale nie wiem czy dotyczą też motocykli) że przy sprowadzeniu pojazdu najpierw wydawane są tablice próbne a później dopiero normalne więc dodatkowe koszty.
Ale zaznaczam że nie wiem czy dotyczy to też motocykli bo w sumie nigdy nie spotkałem się z próbnymi blachami na motocykl :P
Przegląd moto sprowadzonego z zagranicy : 122 zł( 62 zł przegląd, 60 zł wydanie opinii o parametrach technicznych pojazdu czy coś takiego :roll: )
no i nie doliczyliście jeszcze kosztów ubezpieczenia( w zależności od zniżek oczywiście)

no i oczywiście do US trzeba jechać dwa razy, do komunikacji trzy razy, do ubezpieczalni dwa razy :twisted:

reszta kosztów się zgadza
Miałem doczynienia z rejestracją moto z Niemiec jakiś tydzień temu także jestem na bieżąco

nie wiem kto Cie kasuję dodatkowo 60 zł?!

Przegląd pierwszy jeśli nie jest nigdzie na umowie wpisane pojazd uszkodzony kosztuje 62 zł na motocykl.

Chyba ze nie masz tablicy z zagranicy wtedy 37 zł za próbną tablice w wydziale > lecisz z nią na przegląd i z powrotem do wydziału.

Ubezpieczenie trzeba wykupić w dniu zabrania tablicy próbnej.
Ubezpieczenia nie liczyłem, bo taki z PL też trzeba ubezpieczyć, czasem wcześniej , czasem później ale trzeba.
Latania przy tym niesamowicie dużo :(
Próbne tablice uwzględnione w pkt. 2.
Awatar użytkownika
Neno
Posty: 756
Rejestracja: 06 lis 2011, 7:05
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

rysiu_89 pisze:Kolega marider powrócił ze swoją sztuką którą już dawno sprzedał(podobno) na aukcje:) powód sprzedaży, przesiadka na sportowe K8? R1 to jakaś fikcja?
http://allegro.pl/2007-yamaha-xt-660-x- ... 47828.html
Sprzedany ;)
ODPOWIEDZ