Ciekawe oferty z Allegro / Otomoto

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
Awatar użytkownika
bathory
Posty: 131
Rejestracja: 17 sty 2014, 17:44
Lokalizacja: 3city
Kontakt:

No właśnie się dowiedziałam że mamy tu przedstawiciela firmy. Opinie o samej firmie też ponoć dobre krążą. Także jestem mocno zainteresowany na razie.
wojju
Posty: 4
Rejestracja: 16 lut 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków

krzysiek75
Posty: 36
Rejestracja: 11 lut 2015, 16:28
Lokalizacja: Dzierżoniów

Awatar użytkownika
bathory
Posty: 131
Rejestracja: 17 sty 2014, 17:44
Lokalizacja: 3city
Kontakt:

krzysiek75 pisze:http://olx.pl/oferta/yamaha-xt660r-w-bd ... 8YxiJ.html

Warto jechać 300km?
Zdjęcia malo szczegółowe. Ale wygląda ładnie. Cena dobra przebieg jak oryginalny też elegancki. Może być fajny sprzęt ;)
krzysiek75
Posty: 36
Rejestracja: 11 lut 2015, 16:28
Lokalizacja: Dzierżoniów

Mam kilka fotek , mogę wysłać .
OSU!
Awatar użytkownika
bathory
Posty: 131
Rejestracja: 17 sty 2014, 17:44
Lokalizacja: 3city
Kontakt:

krzysiek75 pisze:Mam kilka fotek , mogę wysłać .
To wrzucaj tutaj zawsze więcej osób się wypowie :)
Awatar użytkownika
Rodman
Posty: 580
Rejestracja: 17 gru 2008, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

krzysiek75 pisze:http://olx.pl/oferta/yamaha-xt660r-w-bd ... 8YxiJ.html

Warto jechać 300km?
Musisz go dokładnie przejrzeć bo na fotach wszystkiego nie widać ale błotnik, kanapa, rączki pasażera, osłony tłumika i podnóżki pasażera są przełożone z innego modelu. Nie piszę, że to od razu musi oznaczać dzwon ale warto i pod tym kątem na niego zerknąć :-)
Awatar użytkownika
ZIBI
Posty: 437
Rejestracja: 23 lip 2012, 8:40
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚW./W-WA

Rodman pisze:ale błotnik, kanapa, rączki pasażera, osłony tłumika i podnóżki pasażera są przełożone z innego modelu
Dlaczego tak sądzisz ?
Tu jest link do zdjęcia z roku 2007

Obrazek

Moim zdaniem wszystko ok. ładna sztuka.
krzysiek75
Posty: 36
Rejestracja: 11 lut 2015, 16:28
Lokalizacja: Dzierżoniów

Ok kupiony, ciekawy jestem waszego zdania, ale nie wiem czy właściwy dział, wg mnie na stronie Yamaha wszystkie dodatki dla tego modelu zgodne z rocznikiem . A osłony dłoni kupione z nowym jako dodatek w salonie, sygnowane logo i ujęte na fakturze zakupu. Mam kilka zdjęć z dzisiaj. Chętnie się pochwalę , ale nie wiem czy nie istnieje dział "chwalę się nowym" jak na innych forach .A sam nie wiem czy dobry zakup. :)
Awatar użytkownika
ZIBI
Posty: 437
Rejestracja: 23 lip 2012, 8:40
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚW./W-WA

Masz rację wszystko zgodne z rocznikiem , jest dział nasze motocykle tam załóż wątek i dawaj foty.
Link do działu:
http://xt660.pl/viewforum.php?f=5
Awatar użytkownika
Rodman
Posty: 580
Rejestracja: 17 gru 2008, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

Sorry, nie wiem dlaczego ale myślałem że to fura przedliftowa.
krzysiek75
Posty: 36
Rejestracja: 11 lut 2015, 16:28
Lokalizacja: Dzierżoniów

Tak zrobię, ale puki co nie mogę założyć tam tematu :) .

https://plus.google.com/u/0/photos/1002 ... 9780025841
Awatar użytkownika
ZIBI
Posty: 437
Rejestracja: 23 lip 2012, 8:40
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚW./W-WA

Tak też może być świetna sztuka miłego użytkowania.
I pozdrowienia dla kolegi z Dzierżoniowa mam tam kolegę z czasów szkolnych może znasz Adam Pawłowski ?

Jedno mnie tylko zastanawia a mianowicie tylna zębatka a przebieg 5.600 bo u mnie jak dobrze kojarzę to oryginalna miała gumowy oring ale to w xtx nie wiem jak w xtr ale może ktoś z xtr się wypowie albo mnie poprawi jak nie mam racji bo moja oryginalna została w serwisie.
Awatar użytkownika
Neno
Posty: 756
Rejestracja: 06 lis 2011, 7:05
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

ZIBI pisze: Jedno mnie tylko zastanawia a mianowicie tylna zębatka a przebieg 5.600 bo u mnie jak dobrze kojarzę to oryginalna miała gumowy oring ale to w xtx nie wiem jak w xtr ale może ktoś z xtr się wypowie albo mnie poprawi jak nie mam racji bo moja oryginalna została w serwisie.
Tak, oryginał ma gumę dookoła. Faktycznie dziwna sytuacja, zwłaszcza, że napęd zmienia się przy przebiegu jakieś 12-20.000km
Może ktoś zmienił na inne przełożenie ? Ale wtedy też należy dać nowy, dłuższy łańcuch.
Awatar użytkownika
Rodman
Posty: 580
Rejestracja: 17 gru 2008, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

ODPOWIEDZ