Ciekawe oferty z Allegro / Otomoto

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
marider
Posty: 339
Rejestracja: 22 paź 2012, 13:40
Lokalizacja: Bialystok

Nowy właściciel jest mega zadowolony z dobrego motocykla w przyzwoitym stanie i za rozsądne $, dostał XT taniej niż inne rocznikowo "zlepki" z zagranicy dostępne na polskim rynku ;). Reszcie poszukiwaczy i "specjalistom" życzę powodzenia w poszukiwaniach "taniej okazji w stanie igła" za pare groszy ale powtórzę raz jeszcze - byle jak najtaniej lubi się mścić i "skąpy 2 x traci" ;)
Awatar użytkownika
mik1046
Posty: 655
Rejestracja: 11 paź 2011, 0:10
Lokalizacja: Mazańcowice
Kontakt:

Ja 3 sezony temu za XTR z 2004r. z przebiegiem 24 tyś. km dałem 9,700 zł .
Jak go kupiłem miał gmole, tylny bagażnik , stop0kę centralną , szybę turystyczną , podgrzewane manetki , handbary acerbisa , i povercommander.

Był to ostatni motocykl z listy do obejrzenia i akurat tego kupiłem.

Nie podobało mi się tylko że miał pordzewiałe szprychy i obręcze.

Trzeba być w czepku urodzonym :mrgreen: to i dobre moto wpadnie .
XTR/BMW w 3 odmianach / Mt09 Tracer / Ktm 1090 co następne nie wiem może T7
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

http://allegro.pl/yamaha-xt-660-x-2004- ... 54510.html

"był na nie jednym zlocie xt660.pl" ??? Czy ja nie kojarzę, nie pamiętam czy jak? :shock:
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

WR to Wrocek :?:
a na aukcji Radom :?:
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3619
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Bajros pisze:"był na nie jednym zlocie xt660.pl" ??? Czy ja nie kojarzę, nie pamiętam czy jak? :shock:
http://xt660.pl/viewtopic.php?t=4165
h e d o n i z m
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Zapisany niby był u Ciebie Flaw w Wiśle, ale czy był to tego już nie pamiętam :-/
I coś pisał o Mazurskim Zlocie :?:
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

No tak ! McMati, proste. Eureka, dzięki Flaw!
Zmylił mnie tą czarną okleiną, bo przecież to był pocisk redbulla!
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
bart
Posty: 21
Rejestracja: 26 gru 2012, 20:14
Lokalizacja: SY

Wojtek pisze:WR to Wrocek :?:
a na aukcji Radom :?:
WR = Radom
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3619
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Główne różnice po lifcie:
czacha
osłony baku, wydechów, boczne panele pod kanapą i zadupek
wahacz
sety i uchwyty pasażera


Obrazek


Obrazek
Ostatnio zmieniony 08 mar 2014, 20:35 przez Flaw, łącznie zmieniany 1 raz.
h e d o n i z m
kiciafirerek
Posty: 52
Rejestracja: 23 kwie 2013, 21:25
Lokalizacja: Wrocław

a Ja polecam wam swoją maszynkę :(


http://otomoto.pl/yamaha-xt-660x-M3784148.html
Był Suzuki katana AP50 ; Kawasaki ER500 ; Yamaha XT660X
kiciafirerek
Posty: 52
Rejestracja: 23 kwie 2013, 21:25
Lokalizacja: Wrocław

Wojtek pisze:kiciafirerek, jak Ty "to" robisz zaraz po ślubie to co będzie dalej :-P
hehe no żona się nie daje przekonać do jazdy nawet kasku nie dała sobie kupić :-(
Awatar użytkownika
czarnuch
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2010, 9:57
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

kiciafirerek pisze:żona się nie daje przekonać do jazdy nawet kasku nie dała sobie kupić :-(
NO I ??

Stary, będziesz sobie pluł w brodę, że pozbywasz się 2oo :!:

Żona to nie przeszkoda!! Mów,że chcesz się przesiąść na coś innego, a nie na żonę zwalasz :-P
Doświadczenie przychodzi z wiekiem...najczęściej jest to wieko od trumny ;-)
kiciafirerek
Posty: 52
Rejestracja: 23 kwie 2013, 21:25
Lokalizacja: Wrocław

czarnuch pisze:
kiciafirerek pisze:żona się nie daje przekonać do jazdy nawet kasku nie dała sobie kupić :-(
NO I ??

Stary, będziesz sobie pluł w brodę, że pozbywasz się 2oo :!:

Żona to nie przeszkoda!! Mów,że chcesz się przesiąść na coś innego, a nie na żonę zwalasz :-P
no zastanawiam się nad yamaszka wr450 i przerobić na SM tak tylko do poświrowania już bez robienia sobie nadzieji na wycieczki na moto we dwoje .
Awatar użytkownika
rzulin
Posty: 173
Rejestracja: 02 sty 2013, 0:20
Lokalizacja: świdnica
Kontakt:

czarnuch pisze:
kiciafirerek pisze:żona się nie daje przekonać do jazdy nawet kasku nie dała sobie kupić :-(
Żona to nie przeszkoda!! Mów,że chcesz się przesiąść na coś innego, a nie na żonę zwalasz :-P
To fakt, "czarnuch" ma rację, ja przypadkowo swoją żonę wystraszyłem do Yadzi, na jej pierwszą przejażdżkę zabrałem ją w pole jadąc 150km/h .... błąd , nie błąd ... jak na razie mam spokój, nie pcha mi się na plecy nie ugniata kanapy a do tego nie zatrzymuje mnie w domu gdy chcę pomotórzyć :twisted:

tak więc kiciafirerek nie świruj tylko ujeżdżaj Yadwigę jak tylko możesz bo szkoda takiego fajnego sprzętu, a wiem co piszę bo Was razem widziałem
kiciafirerek
Posty: 52
Rejestracja: 23 kwie 2013, 21:25
Lokalizacja: Wrocław

rzulin pisze:
czarnuch pisze:
kiciafirerek pisze:żona się nie daje przekonać do jazdy nawet kasku nie dała sobie kupić :-(
Żona to nie przeszkoda!! Mów,że chcesz się przesiąść na coś innego, a nie na żonę zwalasz :-P
To fakt, "czarnuch" ma rację, ja przypadkowo swoją żonę wystraszyłem do Yadzi, na jej pierwszą przejażdżkę zabrałem ją w pole jadąc 150km/h .... błąd , nie błąd ... jak na razie mam spokój, nie pcha mi się na plecy nie ugniata kanapy a do tego nie zatrzymuje mnie w domu gdy chcę pomotórzyć :twisted:

tak więc kiciafirerek nie świruj tylko ujeżdżaj Yadwigę jak tylko możesz bo szkoda takiego fajnego sprzętu, a wiem co piszę bo Was razem widziałem
no tak tak licze po cichu ze nie pójdzie ale wystawione jest :D nie ma o co mi głowy żona suszyć że nie próbuje ;)
ODPOWIEDZ