Ciekawe oferty z Allegro / Otomoto

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
fincher
Posty: 13
Rejestracja: 21 cze 2014, 15:11
Lokalizacja: Bełchatów

http://olx.pl/i2/oferta/yamaha-xt660-xt ... 6Dmed.html Ktoś coś wie, powiedzieć może lub blisko ma żeby okiem rzucić?
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

fincher, to oferta naszego forumowego kolegi OKR Rider
http://xt660.pl/viewtopic.php?p=67786&highlight=#67786
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
fincher
Posty: 13
Rejestracja: 21 cze 2014, 15:11
Lokalizacja: Bełchatów

A no faktycznie, nawet nie zauważyłem. Czyli praktycznie można jechać na pewniaka? :)
Awatar użytkownika
Rodman
Posty: 580
Rejestracja: 17 gru 2008, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

Ja na pewniaka nawet do salonu bym nie jechał :mrgreen:
OKR RIDER
Posty: 52
Rejestracja: 23 mar 2014, 12:53
Lokalizacja: Krapkowice

Kolego finchner napisałem Ci na PW na Supermoto.pl.
Po postach widze że jesteś niezdecydowany co właściwie chcesz:) jak chcesz trwały i tani w eksploatacji motocykl to szukaj Xt660!
Pozdrawiam OKR RIDER
Awatar użytkownika
Goral
Posty: 489
Rejestracja: 14 sie 2014, 16:10
Lokalizacja: Bielsko/Żywiec

Pany co sądzicie o tym egzemplarzu, widział ktoś, zna ktoś ew czy ktoś co się zna mógłby podskoczyć i obejrzeć sprzęta?
http://olx.pl/oferta/sprzedam-motocykl- ... e1299e325f
Awatar użytkownika
Rodman
Posty: 580
Rejestracja: 17 gru 2008, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

Rysiek zaproponował Ci ten sprzęt
http://olx.pl/oferta/yamaha-xt660x-xt-6 ... 5919953966
i ja w pierwszej kolejności bym się właśnie nim zainteresował. Niby dalej o 400km i dwa sezony starszy ale na roczniku się nie jeżdzi a 400km więcej w dzisiejszych czasach to nie jest dystans nie do przełknięcia.

NIe jestem pewny na 100% ale wczesniej w opisie niebieskiego była informacja, że ma już nieoryginalny lakier, gówniane opony ( mam na myśli model, nie ich stan) i z tego co widzę na foto to koła po całości pomalowane (bez rozkładania-jeśli tak jest to nie wiem jak długo to wytrzyma). Większy przebieg i cena. Na plus wydechy (ale tylko końcówki i kolektor oryginalnie pociągnięty dołem) i handbary.
Czerowny starszy ale mniejszy przebieg, oryginał lakier i parę fajniejszych gadżetów na starcie. Dużo niższa cena i 35KW (może się przydać przy ewentualnej odsprzedaży)
Do tego zestaw oryginalnych części które możesz puścić w świat i ostatecznie wyjdzie CI jeszcze taniej. Minusem jest to, że przydałaby się przy kolektorze puśzczonym bokiem dolna osłona silnika (żeby nie uszkodzić magistrali olejowej)

Nie znam Ryśka i tego jego znajomego ale chyba wolałbym te 400km dalej przejechać.
Prawda jest taka, że gdzie nie pojedziesz to i tak cały dzień zleci a ostatecznie i tak chyba bardziej Ci się to będzie opłacało podjechać dalej.

P.S. zapomniałem dodać, że zakładam że obydwie sztuki są silnikowo i technicznie sprawne ;-)
Awatar użytkownika
Goral
Posty: 489
Rejestracja: 14 sie 2014, 16:10
Lokalizacja: Bielsko/Żywiec

dzieki za opinie, tez jestem zdania ze lepiej jechac dalej po dobry sprzet jesli jest tego wart. Niebieski wrzucilem z racji wieku i wydechu ale jak za czerwony nizsza cena to i na wydechy sie kasa znajdzie, oslone z dolu bede sam robil bo mam dostep do wykrawarki laserowej i krawedziarek wiec to kwestia pomyslu i zrobienia. No i podobaja mi sie czerwone moto
Awatar użytkownika
Rodman
Posty: 580
Rejestracja: 17 gru 2008, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

Goral pisze: Niebieski wrzucilem z racji wieku i wydechu ale jak za czerwony nizsza cena to i na wydechy sie kasa znajdzie,
w tym czerwonym masz zmieniony cały układ wydechowy!

Zarówno kolektor (który puszczony jest elegancko bokiem) jak i końcówkę. Z tego co Rysiek piszę to zestaw jest firmy SR Racing. Do tego waga takiego zestawu jest dużo niższa niż oryginału, również warto brać pod uwagę gdyż ta masa jest dość wysoko przymocowana i mocno ją czuć. Tak więc wyjdzie taniej niż za niebieski a akcesoryjny wydech masz cały a nie tylko końcówki.

Skoro masz dojście do narzędzi to od razu podrzucę Ci wzór do skopiowania (osłona firmy OTR dedykowana do wydechów z bocznym kolektorem)

http://www.off-the-road.de/en/XT-660R-X ... aram=guard
rysiu_89
Posty: 105
Rejestracja: 29 mar 2012, 22:14
Lokalizacja: wlkp

Ja ze swojej strony polecam czerwonego. Moto mojego dobrego ziomka, byłem nawet z nim po to w Niemczech. Ale co tam ja mam mówić, wiadomo, że nic nie zastąpi oględzin na żywo
Jest szyba Puig, dość ciekawy i nie tani układ wydechowy + ori zestaw, handbary maja przejechane może ze 100km również, jest zasilanie do nawi, pokrowiec i mocowanie do nawi, kufer jest nówka wart około 500 zł itd itp

twoja decyzja ;-)

niebieski to w ogóle jakiś mix jest dla mnie, nie było takich felg w tym roczniku. Niby jest 2007r, kolor goleni się zgadza ale niebieskiego malowania nie było w tym roku, jest malowany ( nie było metalicznego malowania ori)
Awatar użytkownika
kamilxtx
Posty: 16
Rejestracja: 20 sie 2014, 18:32
Lokalizacja: Warszawa

Cześć, jutro mam zamiar wybrać się na oględziny tegoż xtxa
http://m.allegro.pl/yamaha-xt660x-xtx66 ... 25029.html
Zastanawiam się czy jest wart podróży (mam 300km w jedna)
Z zdjęć zastanawia mnie ten polakierowany widelec, i owalny wydech akrapovica. Nie wspominam juz o tych kolorach.. :-/ :-P Ale pytam Was, warto podjechać i zastanawiać się nad kupnem motocykla z przebiegiem 50k km. Na tablicy stoi już nie aktualny czerwony xtx z 18 k km. Nie wiem czy oryginalny ale wyglądał bardzo kusząco. wracając, jak myślici, jechać i ew. Kupować czy czekać -czasu mam sporo bo w sumie do wiosny :-P
Pozdrawiam Kamil
Winter - mods time! ^^
Awatar użytkownika
HOGaN
Posty: 41
Rejestracja: 26 sie 2014, 18:22
Lokalizacja: Koszalin/Poznań

Awatar użytkownika
pismieh
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2014, 21:21
Lokalizacja: W-wa

Cześć wszystkim, co myślicie o XTR 2009r. Sunset Red ?
Jakieś wskazówki, o co dopytać jak będę dzwonił? Moje niedoświadczone oko nie widzi tu nic podejrzanego. Dlatego proszę o opinie. Dzięki :)

Tak się złożyło, że mam jeszcze jedną ofertę której nie ma na zadnym portalu.
Zdjęcia
Opis:
Rok 2008 (w dokumentach, bo dla mnie wygląda na 2007 - kolor wahaczy, błotnika przedniego)
Przebieg 22kkm - w Polsce od 19kkm, sprowadzony.
Brak badań technicznych - da się zrobić.
3 kluczyki (w tym jeden czerwony).
Brak dodatkowych kół/opon.
Oryginalne tłumiki - płatne dodatkowo.
Stelaż i kufer - płatny dodatkowo.
Cena (bez oryginalnych tłumików i kufra) 15 tys. zł.

Jak to jest? Ten czerwony: młodszy, ładniejszy (nie mówię o kolorze :)) a tańszy....

Pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

czerwona ma fajne hadbary, ale osłona wygląda moim zdaniem tragicznie. no i wyplakowany CAŁY łącznie z podnóżkami - masakra :P
niebieska wygląda normalnie - mało czyszczona, co oczywiście nie znaczy że gorsza ;-) po prostu ktoś jeździł zamiast picować do sprzedaży
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

pismieh,
Istotnie czerwonej sztuce z ogłoszenia nic nie brakuje, a nawet ma parę dodatków.
pismieh pisze:Jak to jest? Ten czerwony: młodszy, ładniejszy (nie mówię o kolorze ) a tańszy....
Wiesz jak to jest, wolny rynek.
Z moich obserwacji portali sprzedażowych pod kątem XT, w kwocie 15k, jesteś w stanie nawet kupić rocznik 2009 i lepiej z przebiegiem <10k. Ale trzeba cierpliwie szukać i być bardzo czujnym.
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
ODPOWIEDZ