Ciekawe oferty z Allegro / Otomoto

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Taa i zmieniamy nazwę forum na www.bulwarowka.pl :mrgreen:
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
Lotek
Posty: 473
Rejestracja: 19 lut 2014, 12:29
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

http://allegro.pl/yamaha-xt660r-i4699122589.html zna ktoś, ogladał,, może jakieś spostrzeżenia?
lepiej niech pada jak ma być błoto
Awatar użytkownika
Gilu
Posty: 251
Rejestracja: 12 maja 2014, 21:18
Lokalizacja: Rzeszów

Ja to najbardziej się zastanawiam jak te wszystkie motocykle robią 10k km w 6 lat? Właściciel tylko wypycha i wpycha do garażu? Druga rzecz, która mnie trapi to co myślą ludzie, którzy wierzą w takie przebiegi...
Awatar użytkownika
crazyrider12
Posty: 1459
Rejestracja: 04 mar 2010, 7:49
Lokalizacja: Krk/Siemianowice Śl

Fazerem zrobiłem 8kkm w 3 lata-w tym, w jednym sezonie, 5kkm.
XTekiem w 4 lata 40 kkm ;)
Miałem też sezony że rocznie robiłem tylko 200km-i tak 5 lat z rzędu czyli 1kkm.
Także cuda się zdarzają :)
W powyższym przypadku przebieg łatwo zweryfikować:
np. po oponach, łańcuchu, zębatkach, tarczach hamulcowych i lakierze na ramie pod siodłem.
Jeśli jest jak właściciel pisze to opony z 2007/2008 roku, łańcuch DID VP2, tylna zębatka srebrna, przednia u podstawy zębów oblana gumą,klocki brembo a tarcze gładkie bez rantów i wżerów. Felgi nie porysowane od katowania w terenie lub zmian opon. Kanapa bez pęknięć i nie wypłowiała,a opony to SIRACi lub TOURANCe.Klamki i manetki nie pościerane.

To moto z ogłoszenia wygląda na zdjęciach dość dobrze-tak jak moje w dniu zakupu 3 lata temu z podobnym przebiegiem ;) Gdybym był "na kupnie" i dysponował odpowiednią kasą to pojechał bym zweryfikować jego stan.
EDIT: Przyjrzał bym się jeszcze ślizgowi łańcucha i rolkom-weryfikacja przebiegu.
...bo każda okazja jest dobra by zjechać z utartej ścieżki i poszukać własnej ;)
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Wiesz co, Gilu.. Juz kiedyś była dyskusja na temat przebiegu itp. Mój ma właśnie 6lat, dokładnie 11tys km i znam wiele przypadków gdzie 1tys km w roku to norma. Nie uogólniaj proszę bo krzywdzisz wiele osób.
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Zgadzam się w pełni z arrasq. Mój XT może zrobił w tym sezonie ze 2500km. EXC może z 10km. Da się? O ile kilka lat temu to 10tyś. to było mało tak teraz czasu brak więc lata lecą przebieg stoi w miejscu.
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
Lotek
Posty: 473
Rejestracja: 19 lut 2014, 12:29
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Dzięki, zwłaszcza crazyrider12 wiem na co zwrócić uwagę.
lepiej niech pada jak ma być błoto
buŁa
Posty: 425
Rejestracja: 22 lut 2010, 14:59
Lokalizacja: Libiąż
Kontakt:

Bajros pisze:Buła
Co masz na swoje usprawiedliwienie???
http://olx.pl/oferta/yamaha-xt660x-xt66 ... edc44bcf9f
:-( Bajrosie mój drogi i pozostali równie drodzy forowicze... ;-)

Przyszedł czas na rozstanie z Jadwinią :-( jak możecie zauważyć moja aktywność na forum spadła do poziomu zerowego - jest to spowodowane kompletnym brakiem czasu i zmianami w doczesności :-? jakkolwiek to brzmi. Właśnie jestem na etapie kupna mieszkania, praktycznie już kupiłem i moja sytuacja zmusza mnie do szukania każdej złotówki! Ale jeszcze kiedyś wrócę! :evil: ze zdwojoną mocą! W odpowiednim dziale wkrótce wysprzedam co nieco :-(
LEWA W GÓRĘ!
Obrazek
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Buła Niby rozumiem sytuacje, i nikomu nie życzę aby musiał stanąć przed takim wyborem. Zawsze w tym przypadku mówię kolegom, stary sprzedaż za 10koła, nie uratuję to Twojej sytuacji finansowej, zostaniesz z kredytem i bez motocykla, który daje Ci odskocznie od wszystkiego... Jak Ty się wtedy odnajdziesz? :->
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
buŁa
Posty: 425
Rejestracja: 22 lut 2010, 14:59
Lokalizacja: Libiąż
Kontakt:

Zacznę palić więcej papierosów na receptę w swoich 4 kątach ;-) z nadzieją na lepsze jutro :-D będzie dobrze! MUSI :-)
LEWA W GÓRĘ!
Obrazek
Awatar użytkownika
PG
Posty: 257
Rejestracja: 07 sie 2010, 17:37
Lokalizacja: KRK

Bajros pisze:Buła Niby rozumiem sytuacje, i nikomu nie życzę aby musiał stanąć przed takim wyborem. Zawsze w tym przypadku mówię kolegom, stary sprzedaż za 10koła, nie uratuję to Twojej sytuacji finansowej, zostaniesz z kredytem i bez motocykla, który daje Ci odskocznie od wszystkiego... Jak Ty się wtedy odnajdziesz? :->
Jestem tego samego zdania!! mało tego jednego motonite "uratowałem" miał sprzedać moto naprawdę zajebiste moto za psie pieniądze... Była krótka piłka chłopie sprzedasz kasa Ci się rozejdzie w miesiąc a potem ani kasy ani moto odskoczni od tej całej rzeczywistości jak Bajros napisał... i wiecie co... długo nie czekałem na "dzięki stary za rade... mam motor jade i mam wyje...ane a kasy zaraz by nie było..."
także Buła trzymam kciuki za to żebyś nie musiał sprzedać X-a!!! przemyśl sprawę może jednak nie trzeba go gonić!! ;)
mskrzypo
Posty: 86
Rejestracja: 29 lip 2013, 10:09
Lokalizacja: Chocianów

Witajcie,
szukam XT660r dla mojego brata.
Zna ktoś ten motocykl?
http://allegro.pl/yamaha-xt-660-r-2006r ... 26514.html


Proszę o szybką odpowiedź
jedrek505
Posty: 55
Rejestracja: 22 wrz 2011, 0:09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Kontakt:

Witajcie,szwagier chce powiekszyć liczbę Tenerek w rodzinie :-) może ktoś oglądał, lub zna tą:
http://olx.pl/oferta/yamaha-tenere-xt-6 ... 5fcef98408
Naprawdę wolnym można być będąć bardzo bogatym, bardzo biednym, lub jadąc na motorze przed siebie.
Awatar użytkownika
SayTen
Posty: 347
Rejestracja: 02 mar 2011, 22:16
Lokalizacja: Warszawa

http://otomoto.pl/husqvarna-inny-tr-650 ... 38103.html

Huśka 650 Strada za 21,800 - nówka sztuka..
Awatar użytkownika
Rodman
Posty: 580
Rejestracja: 17 gru 2008, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

cena trochę poleciała w dół, oglądał ktoś ten egzemplarz?

http://otomoto.pl/yamaha-xt-660-x-rzesz ... 24508.html
ODPOWIEDZ