Ciekawe oferty z Allegro / Otomoto

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
rysiu_89
Posty: 105
Rejestracja: 29 mar 2012, 22:14
Lokalizacja: wlkp

Rodman pisze:cena trochę poleciała w dół, oglądał ktoś ten egzemplarz?

http://otomoto.pl/yamaha-xt-660-x-rzesz ... 24508.html
tu chyba nie ma co oglądać, rzadko spotyka się aż taki szrot :)

Tak patrze na te foty, patrze... i patrze.... i nie czaje jak lagi są założone. czy ma założone dwa lewe golenie? koło też odwrotnie założone :mrgreen:

nie ma żadnego odzysku z tego moto
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Szrot to na pewno to jest! Mnie przód aż tak bardzo nie przeraża, mam akurat całe zawieszenie supermoto z kołami "na półce w garażu" więc zakup takiego szrota ale z papierami i bez wyciętej elektryki to mógłbym rozważyć. Generalnie sprzęt na części lub być może do odratowania (jeśli nie uszkodzony silnik i główka ramy czy inna część ramy.
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
Rodman
Posty: 580
Rejestracja: 17 gru 2008, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

Może szrot a może i nie. Wygląd ma nieciekawy bo jeszcze go nikt nie przypudrował (myślicie, że te tańsze sztuki z allegro wcześniej tak nie wyglądały :mrgreen: )

Najbardziej interesuje mnie główka ramy i czy ma kwit, reszta do ogarnięcia tym bardziej, że też mam większość potrzebnych rzeczy i mógłbym go zrobić 2w1 ( X i R) ale musiałby jeszcze trochę spaść na cenie :-D i spełniać w/w warunki.
rysiu_89
Posty: 105
Rejestracja: 29 mar 2012, 22:14
Lokalizacja: wlkp

z części tu nie ma prawie odzysku. wszystko uszkodzone w mniejszym lub większym stopniu. Jak dla mnie ratowanie go to gra nie warta świeczki jak to mówią ;-)

i nie przesadzajcie, że wszystkie sprowadzane tak wyglądały
Awatar użytkownika
arkadius0
Posty: 771
Rejestracja: 27 kwie 2010, 23:43
Lokalizacja: Białystok

za 5000 odda, bo jakiś czas temu rozmawiałem ze sprzedającym. Miałem w planie go zrobić. Z papierami jest.

Jakby ktoś go dobrze obejrzał i rama nie będzie krzywa/złamana, tuż za główka ramy, to można brać, ale ja nie dałbym za niego więcej niż 4-4,5 tys. Do zrobienie lub na części to i tak się opłaci.

Jak ktoś szuka moto po taniości, to ma okazję. Kwestia umiejętności, wiedzy i obie ręce ( nie lewe ). Za max 6-7tys może złożyć sobie XTka. Posiadając części, to czysty zysk.
- gmole silnika wg SW-Motech / HOLAN - nieaktualne
- gmole owiewek wg. TOURATECHa - nieaktualne
- stelaże pod kufry na zamówienie - nieaktualne
rysiu_89
Posty: 105
Rejestracja: 29 mar 2012, 22:14
Lokalizacja: wlkp

arkadius0 pisze:Za max 6-7tys może złożyć sobie XTka.
zakładając, że za 5 tysi odda a ty za max 6-7 tyś go zrobisz to już jestem bardzo ciekawy jak tego dokonasz przy wkładzie 1-2 tyś zł. Jest to niewykonalne

jakby tam było 1-2 tyś zł wkładu to nie wisiałby tyle czasu na allegro

a później płacz bo ludzie bujają się po kraju w poszukiwaniu sprzętu dla siebie a tu same ulepy naprawiane w stodołach
ml
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2014, 7:33
Lokalizacja: Legnica

Co sadzicie o tej xtr'ce ?

http://olx.pl/oferta/yamaha-xt660r-CID5-ID7BiCr.html

Wczoraj sprzedalem swojego superduke'a i juz nie moge wytrzymac bez moto ... ;-P
jasiu836
Posty: 71
Rejestracja: 09 sie 2012, 18:05
Lokalizacja: Słupsk

ml, yamaha mojego kolegi.
Bardzo zadbany egzemplarz tyle moge powiedzieć .
Nie miał bym sie do czego przyczepić , przynajmniej jak widzialm moto jakieś 1mc temu ;) , posiada pare fajnych gadżetów, podwyższenie kiery, obrotomierz, osłona pod silnik, przypominacz o kierunku :)

Jak masz jakieś pytania to śmiało.

Ps. Nie mam w tym żadnego interesu :-D
Awatar użytkownika
Kapcio
Posty: 18
Rejestracja: 08 lis 2014, 11:41
Lokalizacja: Górny Śląsk

http://olx.pl/oferta/yamaha-xt660r-CID5 ... 3fbfbdf9ce

Oglądał ktoś może? Pewnię są jakieś ślady tego szlifa :roll:
Awatar użytkownika
crazyrider12
Posty: 1459
Rejestracja: 04 mar 2010, 7:49
Lokalizacja: Krk/Siemianowice Śl

To jest moto kolegi z forum. Każda XTRka leżała bądź będzie leżeć-to tylko kwestia czasu. Moto pancerne, trzeba dobrze przyłożyć o glebę ażeby coś popsuć-paciaki w terenie i parkingówki na tym moto nie robią wrażenia ;)
...bo każda okazja jest dobra by zjechać z utartej ścieżki i poszukać własnej ;)
Flliko
Posty: 11
Rejestracja: 03 sie 2014, 19:42
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

http://olx.pl/oferta/yamaha-xt660x-CID5 ... 38a8a2796c

Co sądzicie o tym sprzęcie?
Widzę, że nieoryginalne malowanie i oponki raczej do wymiany.
Jak na tę cenę raczej coś jeszcze z nim nie tak. Tylko co?
Awatar użytkownika
Kapcio
Posty: 18
Rejestracja: 08 lis 2014, 11:41
Lokalizacja: Górny Śląsk

Dodane 28 października więc jak za tą cenę dalej aktualne to może być coś nie tak chyba że cena była wyższa, nie było chętnych i poszła na dół. Osoba prywatna i w jednym posiadaniu od 3 lat więc warto zadzwonić 8-)
Awatar użytkownika
jeivi
Posty: 191
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:11
Lokalizacja: Tu i tam ;-)

Nie jestem pewien ale ta maszyna już była omawiana na forum...
Flliko
Posty: 11
Rejestracja: 03 sie 2014, 19:42
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

jeivi, Do omawiania maszyn służy tylko ten temat i "MINY"- czyli motocykle których lepiej unikać, więc raczej nie była :mrgreen:
Awatar użytkownika
jeivi
Posty: 191
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:11
Lokalizacja: Tu i tam ;-)

Flliko pisze:jeivi, Do omawiania maszyn służy tylko ten temat i "MINY"- czyli motocykle których lepiej unikać, więc raczej nie była :mrgreen:
Na 100% nie jestem pewien ale jakiś czas temu widziałem podobne moto... link był udostępniony w tym temacie ;-) Ale mogę się mylić ;-)
ODPOWIEDZ