Ciekawe oferty z Allegro / Otomoto

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
Awatar użytkownika
mik1046
Posty: 655
Rejestracja: 11 paź 2011, 0:10
Lokalizacja: Mazańcowice
Kontakt:

bathory, Dla mnie też kupa nawet bym się po niego nie fatygował.

Wg. Mnie to lepiej poczekać dołożyć parę $ i kupić coś pewniejszego .
XTR/BMW w 3 odmianach / Mt09 Tracer / Ktm 1090 co następne nie wiem może T7
Awatar użytkownika
Kobial3k
Posty: 60
Rejestracja: 15 lip 2014, 21:23
Lokalizacja: Przemyśl

Przez 14 lat przejechał tylko 30k km ?? Nie uważasz że to bujdy ? Poza tym straszny składak
Peugeot jetforce 50 >> Yamaha xt660x
Obrazek
Awatar użytkownika
Rodman
Posty: 580
Rejestracja: 17 gru 2008, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

Kobial3k pisze:Przez 14 lat przejechał tylko 30k km ?? Nie uważasz że to bujdy ?

Uważaj z osądami, mój ma 11 lat (początek produkcji) i najechane 25 tysi, w ostatnim roku zrobiłem całe 0 km więc nie ma reguły ;-)
Ostatnio zmieniony 03 sty 2015, 12:27 przez Rodman, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Kobial3k pisze:14 lat
na moje oko to tyle nie trwa produkcja XT w tej "budzie" ;-)
Zgadzam się z Rodmanem, o ile początkowo robiłem 10tyś rocznie tak przez odstatni rok zrobiłem może z 1500km.
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
bathory
Posty: 131
Rejestracja: 17 sty 2014, 17:44
Lokalizacja: 3city
Kontakt:

bonzo pisze:bathory zdjęcia kiepskie. Błotnik przedni wizualnie i kolorystycznie nijak mi nie pasuje do XTR, handbary również, kanapa chyba obszyta na nowo bo jeszcze nie widziałem zielonej. Przedni przewód hamulcowy powinien być puszczony od strony koła. Zapalniczka zamontowana w miejscu gdzie w deszczu może dostawać się woda do ładowarki. Po tych zdjęciach nie widać za wiele, oględziny na miejscu powinny dać pełen obraz. Przed oględzinami zapoznaj się z tym tematem: http://xt660.pl/viewtopic.php?t=4655
Cena przystępna, te 500 do urwania, negocjacje rozpoczął bym od 7500 ;-)
Błotnik koleś ma oryginalny też. Zresztą kolor jest sprawą drugorzędną bo i tak bym go oklejał ;p Faktycznie takiego koloru kanapy nie widać w rocznikach, swoją drogą kiepski kolor dobrany, facet musiał to składać bo poczucia estetyki żadnej ;p Gniazdo zapalniczki można przełożyć :) Zaraz go zmęczę o jakieś szczegółowe foty.

Przebieg to sprawa umowna zawsze, jak się nie zobaczy na miejscu to może być każdy :)

Kobial3k - pomijając akcesoryjne gadżety to po czym wnosisz, że to składak?

Dzięki Panowie za opinie :) teraz muszę to przemyślec.
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

bathory pisze:po czym wnosisz, że to składak?
też jestem ciekaw!
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
Kobial3k
Posty: 60
Rejestracja: 15 lip 2014, 21:23
Lokalizacja: Przemyśl

Chodziło mi , że każda część z innej beczki . Kanapa zielona . Błotnik biały w dodatku nie od xt . Plastiki też ma wymienione albo malowane bo oryginał wygląda tak :
http://www.yamaha-motor.eu/designcafe/e ... lse&page=1
Poza tym gościu jest z Bartoszyc . Sprawdziłem na mapie i jest to na północy prawie nad samym morzem "Uzywany na kilka wypraw tj Litwa,Słowacja-Bieszczady" to chyba świadczy , że trochę podróżował więc wątpie w ten przebieg 30k km .
Jak czasem 2 letnia tenerka ma więcej .
To jest według mnie realny przebieg :
http://allegro.pl/yamaha-xt-660-r-2009-i4959061107.html

A ten xtr co pokazaliście to ma najmniej 50k km
Peugeot jetforce 50 >> Yamaha xt660x
Obrazek
Awatar użytkownika
mik1046
Posty: 655
Rejestracja: 11 paź 2011, 0:10
Lokalizacja: Mazańcowice
Kontakt:

Kobial3k,
A tam przebiegów się czepiasz :-P
Ja mam moto z 2008 i ma nakręcone 4,5 tyś. km.
Nie ma zasady.
Ja w pierwszym pełnym sezonie xt zrobiłem 14 tyś.
A w zeszłym juz tylko 2 tyś.
XTR/BMW w 3 odmianach / Mt09 Tracer / Ktm 1090 co następne nie wiem może T7
Awatar użytkownika
Raccoon
Posty: 18
Rejestracja: 13 gru 2014, 21:24
Lokalizacja: Łódź

Panowie co Możecie powiedzieć o tym xtx: http://olx.pl/i2/oferta/yamaha-xt660x-z ... 8lLE7.html Strasznie mnie kusi. Rocznik niby 2005 ale plastiki poliftowe, tył led nie wiem czy się nie urwie ten wieszak po pierwszej jeździe w lesie/polu. No i oczywiście tłumiki chyba leoX3. Tyle ode mnie teraz czekam na wasze opinie. :-)
Awatar użytkownika
ZIBI
Posty: 437
Rejestracja: 23 lip 2012, 8:40
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚW./W-WA

Na pierwszy rzut oka wygląda bardzo zadbana i dodatkowo kominy leo, fajna okleina.

Tylko to na pewno nie rocznik 2005 , chyba że wymienił tylny wahacz na aluminiowy, podnóżki pasażera, uchwyty pasażera, osłonę chłodnicy, i wszystkie plastiki włącznie z czachą lampy a i lagi przemalował.

Cena moim zdaniem bardzo atrakcyjna, tylko przed zakupem jak się zdecydujesz sprawdź dobrze papiery bo ten rocznik nie teges na pewno rocznik moto jest młodszy.

No i przeczytaj regulamin i wziął byś się przywitał w odpowiednim dziale bo to podstawa na forum.
VestUN
Posty: 33
Rejestracja: 08 wrz 2014, 20:03
Lokalizacja: Tu, tam

Zdjęcia nie przedstawiają sprzedawanego motocykla.
Jest to dobrze znany plac komisu MotoOSW.
Z tego co wiem właściciel motocykla będzie w stanie wysłać realne zdjęcia sprzedawanego motocykla jakoś po 5'tym stycznia ;)
Awatar użytkownika
bathory
Posty: 131
Rejestracja: 17 sty 2014, 17:44
Lokalizacja: 3city
Kontakt:

bathory pisze:Panowie w poniedziałek najpewniej pojadę obejrzeć taki oto sprzęcik:

http://olx.pl/oferta/yama...html#31dca971c9

Ogłoszenie archiwalne więc lepszych fot nie będzie. Przebieg 30 kkm. Z polskiego salonu. To, że oklejony to mnie nie boli. Pęknięta prawa owiewka. To tak tyle co wiem na tą chwilę. Remi był i mówi, że chodzi dobrze. Czy Wasze fachowe oko może wychwycić coś podejrzanego z tych zdjęć?

Z góry dzięki :))
Byłem, widziałem, kasę na dojazd straciłem, nie kupiłem :]
Ale dzień skończył się dobrze chwilowo znalazł się faworyt spod innego znaczka :)
Awatar użytkownika
remi
Posty: 141
Rejestracja: 21 maja 2012, 13:55
Lokalizacja: bartoszyce
Kontakt:

bathory pisze:
bathory pisze:Panowie w poniedziałek najpewniej pojadę obejrzeć taki oto sprzęcik:

http://olx.pl/oferta/yama...html#31dca971c9

Ogłoszenie archiwalne więc lepszych fot nie będzie. Przebieg 30 kkm. Z polskiego salonu. To, że oklejony to mnie nie boli. Pęknięta prawa owiewka. To tak tyle co wiem na tą chwilę. Remi był i mówi, że chodzi dobrze. Czy Wasze fachowe oko może wychwycić coś podejrzanego z tych zdjęć?

Z góry dzięki :))
Byłem, widziałem, kasę na dojazd straciłem, nie kupiłem :]
Ale dzień skończył się dobrze chwilowo znalazł się faworyt spod innego znaczka :)
czyli jednak nie :) dobrze ze miales takich doradcow. Ja bym go pewnie kupił. Chwal się co za faworyt. Zagadam jeszcze z kumplem co sprowadza motki, moze cos ma na oku.
Awatar użytkownika
jeivi
Posty: 191
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:11
Lokalizacja: Tu i tam ;-)

Remi jeszcze raz dziękuje za gościnę ;-) Co złego to nie ekipa z 3City! :twisted:
Ale jedna pozytywna sprawa już wiesz że xt masz w dobrej kondycji( silnik pięknie pracuje).
A my szukamy dalej maszyny dla Bathorego :mrgreen:
Awatar użytkownika
czarnuch
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2010, 9:57
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

VestUN pisze:Zdjęcia nie przedstawiają sprzedawanego motocykla.
Jest to dobrze znany plac komisu MotoOSW.
Z tego co wiem właściciel motocykla będzie w stanie wysłać realne zdjęcia sprzedawanego motocykla jakoś po 5'tym stycznia ;)
Nie mówmy chyba o tym samym moto OSW w którym kupowałem swój sprzęt, z którego swoją drogą byłem mega zadowolony. Piszesz o stajni z Ostrowa Wielkopolskiego??
Masz więcej informacji ??
Doświadczenie przychodzi z wiekiem...najczęściej jest to wieko od trumny ;-)
ODPOWIEDZ