Ciekawe oferty z Allegro / Otomoto

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
Awatar użytkownika
ZIBI
Posty: 437
Rejestracja: 23 lip 2012, 8:40
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚW./W-WA

Co do rocznika 2005 i 26 tyś. przebiegu to możliwe, moja też 2005 i przebieg 21 tyś.
Ja na dojazdy do pracy robię rocznie ok. 5 tyś.
Dużo dodatków, trzeba sprawdzić ograniczniki na półce i mocowanie ośki na przedniej ladze i stan ogólny na miejscu ( chyba coś kombinowane z plastikami logo nie tam gdzie trzeba i kolor jakiś dziwny nie wiem czy nie malowane plastiki).
CZARO
Posty: 65
Rejestracja: 31 sty 2014, 21:36
Lokalizacja: Białytsok

ZIBI 2005 rok to jak by nie było już przeszło 9 sezonów i tak jak mówisz jak jak ktoś malutko jeździ to te 5 tysi nakręci teraz trzeba by to przemnożyć i wyjdzie w miarę realny przebieg .....mówimy tu o Polsce jeśli moto pochodzi z naszego salonu oczywiście że mogą się trafić rodzynki z przebiegami 1000-3000 km rocznie ale to rodzynki 1 na 1000 sztuk z ogłoszenia ...a motocykle z zachodu gdzie sezon jest dłuższy lub całoroczny trzeba przyjąć około 10tysi km rocznie .taka jest prawda ,a ogłoszenia na Polskich portalach ogłoszeniowych to już inny wymiar czaso/przestrzenny.....
romet ogar205 , yamaha fazer1000 , kawasaki z400 cafe racer ,yamaha majesty400 , suzuki burgman650 executive , suzuki DL650 V-strom , xt660z tenere,honda hornet....
Awatar użytkownika
ZIBI
Posty: 437
Rejestracja: 23 lip 2012, 8:40
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚW./W-WA

Moja akurat nie z słonecznych krajów tylko od mokrych angoli jak kupiłem to miała 9 tyś w 2012 r.
i jeszcze niektóre części od nowości (cały napęd, opony) także na takie rzeczy trzeba zwrócić uwagę przy małym przebiegu.
CZARO
Posty: 65
Rejestracja: 31 sty 2014, 21:36
Lokalizacja: Białytsok

no to w Anglii sezon trwa 12 miesięcy w 8 letnim sprzęcie 9 tysi km. tylko gratulować w zależności od oryginalności przebiegu tobie lub sprzedawcy :) .ale w sprzętach z Anglii bardzo łatwo sprawdzić przebieg ,więc zostaje mi mieć nadzieję że zrobiłeś to tak jak należy...
romet ogar205 , yamaha fazer1000 , kawasaki z400 cafe racer ,yamaha majesty400 , suzuki burgman650 executive , suzuki DL650 V-strom , xt660z tenere,honda hornet....
mihoo
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2015, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

mateusz.t
Posty: 4
Rejestracja: 30 kwie 2015, 16:24
Lokalizacja: okolice/Kielce

Awatar użytkownika
czarnuch
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2010, 9:57
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

A skąd Ty kolego mateusz.t, się urwałeś ?
Nikt tu nie podpowie dopóki nie przejdziesz pełnej rejestracji - jeżeli wiesz o czym mówię(REGULAMIN).
Doświadczenie przychodzi z wiekiem...najczęściej jest to wieko od trumny ;-)
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

czarnuch, nie cackaj się tylko od razu ostrzeżenie :twisted:
h e d o n i z m
Awatar użytkownika
OstaszM
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2015, 23:46
Lokalizacja: Wołomin

Poszukiwania XTX trwają nadal... Dziękuję matitkd23 i ZIBI za przesłane opinie - oko Was nie myliło, bo ta z sztuka z tego ogłoszenia miała faktycznie coś z kierownicą - właściciel twierdził, że taką kupił i że to chyba po niewielkim ślizgu się zrobiło. Ogólnie moto z gatunku "podejrzany" - cały był przemalowany (czasem nieudolnie), wybebszone chałupniczo wydechy (zgubiły się te srebrne końcówki), głowica uszczelniana silkonem (czyli raczej ktoś czegoś szukał w silniku) + krople jakiegoś dziwnego, zielonkawego płynu pojawiły się na jednej stronie silnika (ni to chłodniczy, ni olej, ni hamulcowy... największa zagadka). Odpuściłem sobie choć dodatki przyznaję fajne... ;)

Szukam dalej i znów pytanie co myślicie o tym egzemplarzu?

http://olx.pl/oferta/yamaha-xt660x-igla-a2-CID5-ID9yKxb.html#8d3b342d75

Widzicie jakieś drobiazgi budzące niepokój? Ostatnio wprawne oko wyłapało skrzywienie kierownicy i malowanie plastików :)
matitkd23
Posty: 12
Rejestracja: 15 paź 2012, 19:01
Lokalizacja: Poznań

Ciężko stwierdzić bo zdjęcia niewyraźne ;)
Nie wiele znaczące drobiazgi to:
-brak naklejek (można przypuszczać że brak naklejek jest spowodowany ich zdjęciem przed malowaniem bo po co ktoś chciałby je zdejmować?)
-brak prawego lusterka (lewe nieoryginalne)
-przyjrzyj się tylnej oponie - na zdjęciu widać tak jakby była łysa

Generalnie jak jesteś zainteresowany tą sztuką to poproś gościa o więcej zdjęć to będzie można coś więcej powiedzieć ;)
Awatar użytkownika
ZIBI
Posty: 437
Rejestracja: 23 lip 2012, 8:40
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚW./W-WA

Tak jak kolega matitkd23 pisze co do naklejek to ja też poodklejałem ze swojego bo trochę odłaziły jak kupiłem, brak jeszcze osłony łańcuch nie podał przebiegu najważniejsze jak kupujesz to sprawdzaj ograniczniki na półkach i mocowanie ośki przedniego koła czy laga nie jest w tym miejscu pęknięta (droga sprawa wymiany),
otarcia pokryw silnika przy zmianie biegów i hamulcu bo jak leżał to będą poprzycierane.
na pierwszy rzut oka stan dobry do wymiany opona tył lusterka i dokupienie osłony łańcucha.
Awatar użytkownika
rzulin
Posty: 173
Rejestracja: 02 sty 2013, 0:20
Lokalizacja: świdnica
Kontakt:

Kolega fachowo przerobił przedni widelec :) OTR to nie jest :) Kółko od przyczepki się przydało :D

http://olx.pl/oferta/yamaha-xtx660-xt66 ... 74eb51810f
TTyka660
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2015, 13:56
Lokalizacja: Bydgoszcz

Panowie co sądzicie o tym modelu
http://otomoto.pl/oferta/yamaha-xt-yama ... y47gP.html

lub tym

http://olx.pl/oferta/yamaha-xt-660x-201 ... afd7778f5b

Może był ktoś z Was je oglądać ??
VestUN
Posty: 33
Rejestracja: 08 wrz 2014, 20:03
Lokalizacja: Tu, tam

1. Pięknie wygląda tylko na zdjęciach aukcyjnych.
Ja dostałem "wyczerpującą" ilość zdjęć kiedy to byłem zainteresowany. Prosiłem o dokładne fotografie całego motocykla jak i szczegółowe np. odważniki itp. A co dostałem? A no to:
http://pokazywarka.pl/3md86x/

Samo podejście sprzedającego odrzuciło mnie. Nie wspominając o rudej itp.
Dostałem też film, ale nic na nim ciekawego nie ma, ponieważ dostałem 10 sekundowy film na którym XT była już odpalona! A prosiłem o odpalanie na zimnym/ciepłym silniku. Jeżeli masz niedaleko to okej lub nie przeszkadzają Ci małe wady.
TTyka660
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2015, 13:56
Lokalizacja: Bydgoszcz

VestUN- dziękuje Tobie pięknie bo oszczędziłeś mi czasu i nerwów , nie cierpię jechać nawet 100km i zobaczyć coś czego praktycznie nie widać na zdjęciach mowa tu o rudej na każdym z możliwych elementów ..... Najgorsze jest to że na miejscu słyszysz "Panie to nie nowy motocykl "..... I w tym samym momencie w człowieka wchodzi to https://www.youtube.com/watch?v=oxiJrcFo724 . Faktycznie znalezienie fajnego egzemplarza w Polsce mija się z celem :( . Potwierdzają to ceny xtx na mobile.de po 2007 roku zaczynają się od 3500-4000 tyś euro..
ODPOWIEDZ