Ciekawe oferty z Allegro / Otomoto

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
daro22
Posty: 24
Rejestracja: 05 sty 2016, 20:47
Lokalizacja: Poznań

Też tak myślałem bo mylące jest to wyklejenie chesterfield (w obydwu identyczne - nie znam się lae o co chodzi z tym chesterfield?). Ale ten motor o którym mówisz jest bardzo mocno zmodyfikowany, zawieszenie przód z KTM, nie ma jednej tarczy z przodu, wydech wmieniony, a jak się przyjrzysz to w ogłoszeniu jest inny motor. Wysztsko jest w nim fabryczne i do tego zaniedbane. Nie byłem na zlotah, ale widziałem ten motor o którym mówisz na filmach z mongolii na youtubie, i na początku się zajawiłem, że fajnie bo motor od kogoś kto dużo jeździ i pewnie dba, ale już po przeczytaniu opisu pod filmami na youtubie wiedziałem, że to niestety coś innego.
Awatar użytkownika
mik1046
Posty: 655
Rejestracja: 11 paź 2011, 0:10
Lokalizacja: Mazańcowice
Kontakt:

daro22,

Może masz rację nie ważne wiem że moto było mocno przerobione ale po co rarytasy sprzedawać można wrócić do oryginału i sprzedawać. A na wyprawach moto się męczy km lecą.
Jest szansa że gość sprzedaje serie a części sprzedaje gdzie indziej.
Niestety nie mam na zdjęciach ze zlotu foto z nr rej.

Tak czy owak i tak ponoć sztuka niewarta pieniędzy.
XTR/BMW w 3 odmianach / Mt09 Tracer / Ktm 1090 co następne nie wiem może T7
daro22
Posty: 24
Rejestracja: 05 sty 2016, 20:47
Lokalizacja: Poznań

Czy ktoś kojarzy ten motor z Poznania? w poniedziałek jadę obejrzeć ale jestem ciekaw czy ktoś z forum zna ten motor. W tej chwili jest u handlarza i ponoć ma 14.000km przebiegu :?:

http://olx.pl/oferta/yamha-xt-660-r-201 ... dd3rL.html
lukasz2511
Posty: 158
Rejestracja: 26 maja 2013, 10:45
Lokalizacja: Poznań (Nojewo)
Kontakt:

Jak ci nie będzie potrzebny stelaż pod kufer. To mogę się zdecydować ;)


Przebieg trochę podlatuje wałem ;)
Awatar użytkownika
crazyrider12
Posty: 1459
Rejestracja: 04 mar 2010, 7:49
Lokalizacja: Krk/Siemianowice Śl

mik1046 pisze:Niestety nie mam na zdjęciach ze zlotu foto z nr rej.
Moto z ogłoszenia to nie to moto ze zlotu. Kolega Grzegorz B ma krakowskie blachy i swoją tenerką po świecie podróżuje, a do latania po krzakach i wokół komina ma KTMa.
...bo każda okazja jest dobra by zjechać z utartej ścieżki i poszukać własnej ;)
daro22
Posty: 24
Rejestracja: 05 sty 2016, 20:47
Lokalizacja: Poznań

Wczoraj oglądałem xt660r z Poznania. Przebieg może być oryginalny, bo silnik wygląda ok, ale motor miał chyba kilka solidnych gleb. Bak do wymiany - porządnie wgnieciony, brak jakiejkolwiek szybki, z 3 kluczyków został jeden szary. Brak jakiejkolwiek historii napraw i serwisu. Ślady na piaście po "spadniętym" łańcuchu. Lagi z przodu potłuczone.
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Nie widziałem szarego kluczyka. Zazwyczaj są dwa czarne i czerwony.
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
Laszowski
Posty: 21
Rejestracja: 25 gru 2015, 16:37
Lokalizacja: Marki k/Warszawy

Cześć, powoli przymierzam się do zakupu XTX'a :-D
Wcześniej miałem do czynienia z tym modelem, ani motocyklem tego typu

Czy moglibyście zerknąć na te dwa ogłoszenia? Czy są jakieś widoczne powody do zadania kilku dodatkowych pytań w trakcie oględzin?

Może macie jakieś inne maszyny na sprzedaż, do polecenia?

1. http://olx.pl/oferta/yamaha-xt660x-2009-supermoto-kat-a2-CID5-IDdJW9t.html#7563727811

2. http://olx.pl/oferta/yamaha-xt660x-xtx-660-a2-super-moto-bezwypadkowy-2008-kola-excel-CID5-IDcePR3.html#7563727811

Z góry dziękuję za pomoc :-)
Awatar użytkownika
Jacek_l
Posty: 6
Rejestracja: 23 sty 2015, 22:53
Lokalizacja: Tarnów

Pierwszy sprzedaje właściciel a drugi handlarz, to wybór chyba oczywisty :) Zadzwoń do gościa z Tech moto to Ci powie co i jak.
WR 426 - for sell albo na zamiankę
Awatar użytkownika
Laszowski
Posty: 21
Rejestracja: 25 gru 2015, 16:37
Lokalizacja: Marki k/Warszawy

Ok, dzięki Jacek.

Dlaczego akurat z Tech moto? Bo to najbliższy serwis i tam warto podjechać na przegląd moto przed zakupem?
Awatar użytkownika
WROM
Posty: 55
Rejestracja: 26 wrz 2015, 16:12
Lokalizacja: Wrocław

Napisane " Serwisowany na bieżąco ostatnie 2 lata w Techmoto w Krakowie oraz serwisie Kawasaki w Tarnobrzegu" to samo nasuwa się żeby do Techmoto zadzwonić i zapytać o tego motka :)
Nie znam się na tym, tym chętniej się wypowiem.
Awatar użytkownika
Jacek_l
Posty: 6
Rejestracja: 23 sty 2015, 22:53
Lokalizacja: Tarnów

WROM pisze:Napisane " Serwisowany na bieżąco ostatnie 2 lata w Techmoto w Krakowie oraz serwisie Kawasaki w Tarnobrzegu" to samo nasuwa się żeby do Techmoto zadzwonić i zapytać o tego motka :)
Nie ujął bym tego lepiej - poza tym koleś z tego warsztatu oglądał mi kilka maszyn przed zakupem i dzięki niemu nie wpakowałem się w miny pancerne :D
Awatar użytkownika
Laszowski
Posty: 21
Rejestracja: 25 gru 2015, 16:37
Lokalizacja: Marki k/Warszawy

aaa, ok. :mrgreen:
Sory, ostatnio sporo pracy mam na głowie i zakręcony jestem.

No to jutro zadzwonię i podpytam. Dzięki :-D
Awatar użytkownika
Laszowski
Posty: 21
Rejestracja: 25 gru 2015, 16:37
Lokalizacja: Marki k/Warszawy

Nie wiem czy to dobry temat. ale mam jeszcze pytanie.

Czy jest ktoś z okolicy Tarnobrzega? Żeby można było wspólnie podjechać, obejrzeć moto? Chyba, że ktoś z Warszawy, albo z miasta na trasie Warszawa -> Tarnobrzeg lub z Rzeszowa, bo oglądać będę pewnie jechał samochodem. Może ktoś chętny w weekend na mały trip? :-)

Problem jest taki, że dopiero 13 lutego zaczyna mi się kurs na A2 i potrzebowałbym kierowcy, albo jakiś transport motocykli do polecenia. W sumie jak ogarnę samochód z hakiem to wypożyczyłbym przyczepę i na to samo wyjdzie. Przeglądam ogłoszenia od kilku tygodni i dawno się nie trafił taki co by tak podpasował :mrgreen:

To może mi go nie czmychnął z przed nosa i jak będzie sprawny technicznie to w garażu przeczeka ten miesiąc, to dopieszczę :-D
Awatar użytkownika
Mateusz93
Posty: 458
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:30
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

Laszowski, też to przerabiałem.
nie poczeka, będziesz upalał bez prawka :D

Niestety nie moje tereny, więc z transportem nie mogę pomóc.
powodzenia! ;)
ODPOWIEDZ