Ciekawe oferty z Allegro / Otomoto

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Kangal, ale on tylko poddaje w wątpliwość rok pochodzenia przednich lag.
To wszyscy zresztą sami zauważyliśmy :-/
No i coś z półkami, ale to już chyba wyjaśniliśmy ;-)
Taki los naszych moto na forum - wszyscy mogą oceniać :-/
Fakt, że Łasica jest wyjątkowo wybredny, ale to jego prawo ;-)
Awatar użytkownika
starostek
Posty: 477
Rejestracja: 02 gru 2008, 20:47
Lokalizacja: Konin/Poznań
Kontakt:

Po to istnieją takie fora i ludzie którzy w ten sposób sobie pomagają.. Nie zawsze jest to trafna opinia i nie zawsze można się z nią zgodzić. Ale jak by nie patrzeć w dużym stopniu ułatwia życie.. Akurat na tym forum można dowiedzieć się naprawdę wiele i można się dowiedzieć konkretnie o XTku.. Nie jest to forum ogólne o motocyklach gdzie każdy forumowicz jest wszechwiedzącym mechanikiem uważającym, że każdy motor jest skonstruowany tak samo i każdy problem ma takie samo rozwiązanie.. A takich for należy unikać wg. mnie jak ognia... To po pierwsze.. Kolejna sprawa dbania o motor :) Ja również jestem zwolennikiem dbania o swój motor i zgadzam się z tym co pisał we wcześniejszych postach Wojtek.. To, że ktoś nie dba i nie ma czasu poświęcić kilku minut na poczyszczenie motocykla, naprawdę świadczy źle o właścicielu..
Koniec z OT bo zaraz pewnie też dostane warna, ale już nie mogłem patrzeć dłużej na tą dyskusje i nic nie powiedzieć...
Czasami na drodze spotykam wielu wariatów, którzy jadą bardzo niebezpiecznie... Aż ciężko ich wyprzedzić
http://starostek.fotosik.pl/zdjecia
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Twierdzę, że wszyscy sobie wszystko wyjaśnili. Dyskusja zeszła na zły tor...
Bardzo proszę wszystkich bez wyjątków o poszanowanie opinii innych i wypowiedzi związane z tematem a nie uwagi personalne!
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Łycha
Posty: 2
Rejestracja: 07 cze 2011, 17:41
Lokalizacja: Grodzisk Maz.

umowiony jestem w piatek, ale mam 330 km i nie chce jechac nadaremno :)

ogolnie interesuje mnie jeden fakt, bo nie potrafie obczaic jak on lezal ze zarysowania sa tylko tu:

Obrazek
Obrazek

Nie jestem pedantem, moto ma prawo lezec, ale dziwi mnie ze tak malo zostalo uszkodzone, pomijam fakt roznych srob na dekielku pod ktorym jest bodajze termostat (orginalnie jest na roznych srubach?) oraz nie ruszona prawa osłana zbiornika i lampa....
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

książkowa gleba...
jedyne zdjęcie, które mam pod ręką (wprawdzie na druga stronę)
Obrazek
Awatar użytkownika
darekxxl
Posty: 149
Rejestracja: 14 lis 2010, 21:41
Lokalizacja: Trzemeszno k Gniezna
Kontakt:

zobacz na mapę forumowiczów może ktoś jest z okolic Bochni to podskoczy zobaczyć
Awatar użytkownika
arkadius0
Posty: 771
Rejestracja: 27 kwie 2010, 23:43
Lokalizacja: Białystok

Gleba zapewne wynikła po heblowaniu i uślizgu przedniego koła. Moja dodatkowo zarysowała owiewką i podnóżkiem pasażera. Żadna śrubka nie została naruszona. Jedynie kiera na mocowaniach riserów się przekrzywiła.
Leć i ją sprawdź na żywo. Będziesz pewien co kupujesz.
- gmole silnika wg SW-Motech / HOLAN - nieaktualne
- gmole owiewek wg. TOURATECHa - nieaktualne
- stelaże pod kufry na zamówienie - nieaktualne
Łycha
Posty: 2
Rejestracja: 07 cze 2011, 17:41
Lokalizacja: Grodzisk Maz.

a widzicie, to juz mi wszystko wyjasnilo :) zatem lece sam oblukac, bo jednak to co innego niz jak ktos inny zobaczy, co do rezultatow, opowiem gdy wroce :)
Awatar użytkownika
gtomus
Posty: 28
Rejestracja: 14 lut 2010, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Z doświadczenia wiem ;) że to było bardzo lekka przewrotka przy małej prędkości. (lekko jest porysowany dekiel od strony hamulca nożnego) Ja przy naprawdę niewielkiej prędkości miałem mocniej porysowany (stopka się gnie i uderza w dekiel). Więc wydaje mi się że to niegroźne....
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

bonzo, widziałem to juz dawno, minus jest taki ze musisz kupic minimum 10 szt.
W niemczech na ebay.de jest za 50 euro/ sztuka + przesyłka do PL 20 euro
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

No to troszkę sobie kosztuje. Znalazłem szukając nowej grafiki na moja R-ke. Jestem ciekaw jak to świeci i jak długo ;-)
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Gdybym miał pewność ze jest lepiej widoczna jak oryginał to już bym ja miał na motorze, ale sprawdzał na swojej skórze nie będę ;-)
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

pytanie czy miejsca do których są przymocowane dadzą radę przyjąć taką siłę w razie gleby ;)
ODPOWIEDZ