Możliwość bezpłatnego przetestowania zestawu Midlald BT2

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
Awatar użytkownika
moto-akcesoria
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2010, 13:41
Lokalizacja: ZS,WZ,PO,CB,GD

Witam,
już jutro tj 17 czerwca 2010 będzie możliwość bezpłatnego przetestowania zestawu bluetooth Midland BT2!

http://www.moto-akcesoria.pl/intercom-m ... ny,p,24605

Zapraszam wszystkich do naszego salonu w Szczecinie Dąbiu przy ulicy Kniewskiej 2D !
Czynne od 9 do 20!
[center]Akcesoria motocyklowe, kaski, odzież, narzędzia, materiały eksploatacyjne
Profesjonalna obsługa, wysoka jakość
www.moto-akcesoria.pl
...dla ludzi z pasją[/center]
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

A ja tylko dodam, że osoby mające co najmniej 70 postów i konto minimum 2 miesiące, mają 10% rabatu w sklepie moto-akcesoria.pl
Awatar użytkownika
jock
Posty: 18
Rejestracja: 17 sie 2011, 18:25
Lokalizacja: Konstancin/k Wwa

Flaw pisze:A ja tylko dodam, że osoby mające co najmniej 70 postów i konto minimum 2 miesiące, mają 10% rabatu w sklepie moto-akcesoria.pl
to nadal działa?
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Podobno działa... Byłem jakiś czas temu w sklepie "MA" w raszynie, przy okazji zakupów pytałem o rabat. Sprzedawca wspomniał, że musi mieć potwierdzenie mailowe, że jestem uprawniony do rabatu.

Może kolega moto-akcesoria poinformuje nas co i jak w kwestii rabatów na zakupy??
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

jock pisze:
Flaw pisze:A ja tylko dodam, że osoby mające co najmniej 70 postów i konto minimum 2 miesiące, mają 10% rabatu w sklepie moto-akcesoria.pl
to nadal działa?
Tak
h e d o n i z m
Awatar użytkownika
SayTen
Posty: 347
Rejestracja: 02 mar 2011, 22:16
Lokalizacja: Warszawa

Dopiszę się tu, bo niby w temacie.

Kupiłem wczoraj midlanda bt Next. - w przemyślany sposób - kupując mojej lubej na urodziny 'parkę'. Zupełnie inna jakość życia, więc dla osób zastanawiających się czy ma to sens - MA!

System gestów pt. -zwolnij tu mogą stać, ścinamy tędy, albo czy wyłączyliśmy gaz pod garnkiem na parówki odszedł w niepamięć. Z zasięgiem w mieście jest narazie różnie - kilka świateł i rozmowa zamienia się w szumy. Więcej o zasięgu napiszę po przeprowadzeniu dokładniejszych badań.
ODPOWIEDZ