XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Ćwiczenia na siłowni

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
Awatar użytkownika
KrisWrp
Posty: 600
Rejestracja: 01 lis 2017, 11:38
Lokalizacja: Będzin

Siema. Z supli polecam jak nie brałeś wszeniej nic zwykle mono styknie ale bierz codziennie rano nadczo 3g później po jakichś 5miechach możesz wskoczyć dodatkowo jakiś steck kreatynowy przed treningiem. Jak budujesz masę to można cwiczyc codziennie kwestia jakich obciążeń będziesz używał. Kupiłeś hantle więc to maja być treningi w domu? W budowaniu masy duża rolę ma dieta odżywianie. Moim zdaniem dieta w połączeniu z codziennymi treningami i suplementacja będzie ok. Ale treningi wolne bez zapierdalania w stylu cardio. Obciążenie dobieraj raczej na średnia ilość powtórzeń. Duże obciążenia będą budowały siłę. Jak jesteś patyk poszedł bym w cwiczenia kalisteniczne, zrobisz na nich żyłę i siła wleci też dobra.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka



Awatar użytkownika
KrisWrp
Posty: 600
Rejestracja: 01 lis 2017, 11:38
Lokalizacja: Będzin

A jak coś mam do sprzedania kamizelkę trenogowa z obciążeniem 10kg kupiona w Decathlon. Nie używam od czasów pandemia. Może Ci się przyda.
75zl plus listonosz ObrazekObrazek

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

krzsiekjab
Posty: 216
Rejestracja: 02 maja 2017, 21:19
Lokalizacja: Dęblin

Też coś myślałem nad ćwiczeniami :d ale ja jem co chce i ile chce no i niestety w wagę to to nie idzie xd chyba że jadl bym jak w wojsku wszystko do oporu dodatkowo kanapki i kupa słodyczy 3.5m plus4kg ale potem znikło moment ..
Chwilowo jednie będę sobie pompeczki katował i takie inne pierdoły bo na siłkę mam za daleko (100m) albo jestem zbyt hytry żeby iść na siłkę, ew po prostu brak czasu 🤣🤣
ODPOWIEDZ