XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Czarna lista sklepów

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Tak jak w tytule "Czarna lista sklepów" :-x
Wpisujemy tu sklepy, osoby, firmy które Was oszukały przy kupnie, reklamacji itp.
Podajemy dokładne dane sklepu, nick z Allegro lub dane osoby itp. :roll:
Nie podajemy linków bo i tak znikną :-/
Jak będzie jakiś protest to rozpatrzymy go komisyjnie ;-)
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Mój kandydat to:
" mcmotors " nick z Allegro opinie opinia (to dla google)
" MCM " Maciej Czarnecki Nowy Sącz 33-300 ul. Reguły 4/3 tel. 791 349 324
link do jego konta na Allegro http://allegro.pl/show_user.php?uid=10231417
Kupiłem u niego buty Fly Viper, niestety buty popękały na podbiciu, więc zadzwoniłem do niego i powiedział, że mam wysłać na jego adres.
Wysłałem w oryginalnym opakowaniu 25.11.2010 -reklamację przyjął, ale z powodu braku tego modelu ustaliliśmy zwrot gotówki.
Potem cisza do 15 stycznia a po ponagleniu wysyłał mi SMS-y, że już wysyła przelew, że zapomniał nr. konta i tak przez miesiąc.
Następnie okazało się, że on je kupuje w InterCars i zamiast złożyć zaraz reklamację- trzymał je dwa miesiące w domu aż minął termin rękojmi - 1 rok :?:
Po ponownych ponagleniach zamiast przelewu wysłał mi paczkę z butami- myślałem, że to nowe i odebrałem paczkę a tu stare buty :-x
Nie odzywa się do dzisiaj, nie odpowiada na maile, SMS-y i telefony :-/
Mam oczywiście paragon i potwierdzenia nadania przesyłki oraz pisma reklamacyjnego :-?
Notabene zrobiłem mu reklamę tych butów jak nikt inny i nadal twierdzę, że to naprawdę dobre buty za tą cenę-355zł. ;-)

Jak zapłaci to oczywiście zaraz to zamieszczę na Forum :-/
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2011, 0:39 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.
kobial1
Posty: 23
Rejestracja: 04 sie 2009, 23:37
Lokalizacja: Katowice

Zgadzam się z Wojtkiem. Ten sam sklep ( allegrowicz) poczynił to ze mną i handbarami.
W innym poscie pisane -> szukaj -> handbary.
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

I co Kobial1 przykręciłeś im do czoła czy oddali Ci kasę :?:

PS Odpisały mi już dwie osoby z Nowego Sącza i obiecały "zapytać" go o moją kasę ;-)
Xtns z naszego forum i rider z forum Huski :-D
McMati
Posty: 56
Rejestracja: 25 kwie 2010, 2:02
Lokalizacja: Radom

Nick allegro: Italyracing
także sklep internetowy : http://www.sklepmotocyklowy.pl

Przysłali mi akumulator inny niż był na zdjęciu, kase co prawda oddali ale nie polecam.
kobial1
Posty: 23
Rejestracja: 04 sie 2009, 23:37
Lokalizacja: Katowice

Wojtek pisze:I co Kobial1 przykręciłeś im do czoła czy oddali Ci kasę :?:

PS Odpisały mi już dwie osoby z Nowego Sącza i obiecały "zapytać" go o moją kasę ;-)
Xtns z naszego forum i rider z forum Huski :-D
Oddali kase tylko smiechu warte było, jak się tłumaczyli dlaczego wysyłka była inna niż powinna :)
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Dzisiaj napisałem do niego ostatniego maila:
Witam zgodnie z obietnicą od jutra zaczynam ofensywę mającą na celu odzyskanie pieniędzy za reklamowane buty.
Miara się przebrała a ja się oszukać nie pozwolę.
Na początek internet i Urząd Sklarbowy, to po to byś dalej nie mógł oszukiwać w internecie. Następnie UOK a jak nie pomoże to Sąd. Na pewno też złożymy Ci niezapowiedziane odwiedziny, ale to już nasza niespodzianka.
Z jak "najlepszymi" życzeniami Oszukany klient

i ....i odpowiedział ;-)
witam, do konca mca jestem poza granicami kraju, rowniez koncem tego miesiaca kasa bedzie przelana, prosze podac zwrotnie nr rachunku bankowego, pzdr mcm
p.s. buty prosze zostawic nie odsylac ich do mnie


Odpisałem że czekam dokładnie do 31 marca 2011r :-/
Może tym razem nie oszukuje, więc poczekam, ale jak nie wpłaci to ruszam na całego :-x
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2011, 0:33 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
krakus55
Posty: 43
Rejestracja: 28 kwie 2010, 14:56
Lokalizacja: Bydgoszcz

To gość jest poza granicami kraju, ale jak widać po allegro ktoś się interesem zajmuje, więc wydaje mi sie że to kolejna sciema.
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Panowie MCM (Maciej Czarnecki mcmotors) zwrócił kasę za moje buty FLY Viper na gwarancji i dodatkowo mi je zostawił :shock:
Ja mam już nowe ale dam chłopakom do zdarcia :mrgreen:
Trochę poczekałem, ale lepiej późno niż wcale :-/
Awatar użytkownika
malinn
Posty: 83
Rejestracja: 08 lis 2010, 14:12
Lokalizacja: Bydgoszcz

Szkoda , że dopiero teraz ale dobre i to.
Jak widać takie akcje mają sens na forum
Maciej nie żyje zginął w wypadku motocyklowym w Śmiłowie 08.08 o godz. 19. Grób znajduje się na cmentarzu przy ulicy Kossaka.
gregor2305
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2012, 21:05
Lokalizacja: Siedlce

moto-raj Rzeszów moto całkiem odbiegało od stanu o jakim zapewniał właściciel miał być idealny stan techniczny a okazało się, że silnik był rozpoławiany i później źle "sklejony" (silikon wystawał dookoła) olejem dawało po całym spodzie:/ Właściciel głupio się później tłumaczył że jak kupował to nie zajrzał pod spód bo bardzo dużo ma na stanie motocykli i nie jest w stanie do każdego zajrzeć:/
Awatar użytkownika
starostek
Posty: 477
Rejestracja: 02 gru 2008, 20:47
Lokalizacja: Konin/Poznań
Kontakt:

nick z allegro abcmotoru_pl, strona: www.abcmotoru.pl
ma takie czarne tło w każdej aukcji z płomieniami i logiem abcmotoru, przykładowo: http://allegro.pl/yamaha-xt-660-kosz-sp ... 72758.html

zamówiłem zabierak do XT - nie był wystawiony na aukcji, ale sprzedający zapewniał, że go posiada - po kilkunastu telefonach udało mi się dogadać, że na pewno to jest to i jest na 100% pasujące do mojego modelu, najpierw czekałem na przesyłkę kurierską 4 dni, okazało się, że to zabierak od bmw, dzwonie, facet przeprasza i mówi, że to pomyłka i mam odesłać to zaraz wymieni.. nie ma problemu, każdy może się pomylić.. czekam kilka dni.. znowu telefon za telefonem, odbiera i mówi, że poszuka i wyśle... po tyg. znalazłem od mt-03 i miałem 2 dni później.. tutaj już "lekko" poirytowany zadzwoniłem żądaniem zwrotu zapłaconej kasy..
facet powiedział, że odda na konto , niby wysłał już ją w tamtą środę, później, że wysłał w piątek a do dzisiaj nie ma nic..
jak się z nim dogadywałem to zawsze było "pan zadzwoni za 15 min to wszystko będę widział", tylko , że nigdy nic nie wiedział.. taki biznesmen...

szczerze nie polecam, a widzę, że ma sporo gratów do XT, więc lepiej poszukać najpierw u kogoś innego..
Czasami na drodze spotykam wielu wariatów, którzy jadą bardzo niebezpiecznie... Aż ciężko ich wyprzedzić
http://starostek.fotosik.pl/zdjecia
Awatar użytkownika
starostek
Posty: 477
Rejestracja: 02 gru 2008, 20:47
Lokalizacja: Konin/Poznań
Kontakt:

generalnie niby 200 zł to nie majątek.. ale sam fakt czasu straconego i nerwów na gościa..
już mi się to ciągnie prawie 2 tyg i ni cholerki nie idzie się dogadać..

nie odbiera tel z mojego numeru (muszę wydzwaniać z innych),

sprawa jak na razie w toku więc mam nadzieję , że niebawem zobaczę kasę na swoim koncie
Czasami na drodze spotykam wielu wariatów, którzy jadą bardzo niebezpiecznie... Aż ciężko ich wyprzedzić
http://starostek.fotosik.pl/zdjecia
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Kupowałem u nich w styczniu - brak komentarza zwrotnego to jedyne "ale".
Pamiętam tylko, że utargowałem sporo i kilka razy potwierdzałem faktyczny stan.
Gość totalnie zakręcony i nie za bardzo wie, co i od czego sprzedaje :-/

Czekamy na pozytywne zakończenie :-|
Awatar użytkownika
starostek
Posty: 477
Rejestracja: 02 gru 2008, 20:47
Lokalizacja: Konin/Poznań
Kontakt:

jest i to widać.. póki co zawsze byłem spokojny i mówiłem ok, ok , poczekam.. ale też ile można..
Czasami na drodze spotykam wielu wariatów, którzy jadą bardzo niebezpiecznie... Aż ciężko ich wyprzedzić
http://starostek.fotosik.pl/zdjecia
ODPOWIEDZ