KASK HJC

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
Barnolek
Posty: 36
Rejestracja: 14 sie 2010, 1:08
Lokalizacja: Orchowo
Kontakt:

Co myślicie o kasku HJC-HQ-X , miał już ktoś z nim do czynienia ? ponieważ znajomy ma na sprzedaż w rozsądnej cenie i zastanawiam się nad jego kupnem

http://cgi.ebay.pl/Casco-moto-enduro-cr ... 3caa28c035
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

Jako ze sprzedaje HJC moge powiedzieć tyle ze są dobrze wykonane i wiele osób jest z nich zadowolona... A jaka to rozsądna cena?
Awatar użytkownika
Matviej
Posty: 212
Rejestracja: 26 lut 2009, 20:41
Lokalizacja: Łódź

jeżdżę od mniej więcej 3 lat w standardowym, crossowym kasku HJC i mogę potwierdzić to co pisał berserkers kaski są zrobią bardzo przyzwoicie.
Mój był co prawda z tych tańszych ale jest nie do zdarcia. Miałem tylko jetem problem na początku z zapięciem, bo wyrwał się pin.
Bardzo spodobało mi się to, że przy takiej drobnostce, w sklepie zaproponowali mi od razu wymianę na nowy lub ewentualnie naprawę.
Standard firmy całkiem spoko.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ceem
Posty: 216
Rejestracja: 02 kwie 2010, 13:45
Lokalizacja: Poznań

ja mam juz drugi kask HJC MX killer :) pierwszy sponiewierał się na asfalcie...
badzo solidny sprzęcik, świetna wyściółka i ogólnie jakość wykonania.
co do drobnostek - popękały nakładki na paskach. sam sobie z tym poradziłem, ale pewnie serwis nie robiłby problemu z wymianą.
Barnolek
Posty: 36
Rejestracja: 14 sie 2010, 1:08
Lokalizacja: Orchowo
Kontakt:

Mam go do kupienia w cenie 700zł z wliczonymi w cenie rękawicami alpinestara sp1 i googlami foxa : ) Przepraszam ze tak pozno odpisuje ale nie miaklem dostepu do neta
ODPOWIEDZ