Kufry SW Motech Trax

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
Awatar użytkownika
admirau
Posty: 331
Rejestracja: 02 paź 2011, 8:47
Lokalizacja: Pszczyna

Na Allegro pojawiły się Traxy w dość dobrej cenie. Komplet bocznych kufrów ze stelażem 2200 zł (ok. 800 zł taniej niż zwykle).

Niestety, mają tylko czarne, a mi by pasowały aluminiowe. Może komuś się przyda info.
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Te Traxy braliśmy kiedyś pod uwagę, są jednak dość liche i przy glebie składają się jak harmonijki. Narożniki są z plastiku, całość tylko nitowana o stelażach nie wspominając.
Są gdzieś zdjęcia po szlifach na innych forach :-/
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

Admirau ja mialem ostatnio w dobrej cenie traxy ( czarne i srebne ) jakbys byl zainteresowany to moge jeszcze popytac dostawcow. Jak cos to PW lub mail
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Jak sa mocowane te traxy? Ciekaw jestem czy mozna je przymocowac do stelarzy pancernika?
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Paweł nie da rady chyba, że uchwyty kupisz u Pancernika :-/
Tyle, że to dużo roboty, musiałbyś odnitować te tylne blachy mocujące i dopiero przykręcić Pancernika :-(
Nie za bardzo widzę w tym sens- kufry SW są technicznie zdecydowanie gorsze od Pancernika, cenowo też droższe i jeszcze kombinacje z mocowaniem ;-)
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Dzięki Wojtek za sugestie.
Ciekaw jestem czy ktoś z naszych forumowiczów wyposażył swój motocykl w te kufry od Trax'a?
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
maciek400
Posty: 76
Rejestracja: 29 maja 2010, 22:08
Lokalizacja: Piękny wschód

Przyklejam pytanie do tego tematu żeby nie śmiecić.
Co myślicie o tych kufrach: http://moto.allegro.pl/kufry-aluminiowe ... 49437.html
Cena jest dość atrakcyjna.
titto
Posty: 56
Rejestracja: 03 mar 2012, 16:31
Lokalizacja: Warszawa/Żyrardów
Kontakt:

Odświeżam temat, i zapytam czy ktoś z forum ma, używa albo słyszał opinie na temat takiego kufra?
http://www.motobagaz.pl/kufer-givi-trk5 ... -2617.html

Przemawia za nim opływowy kształt w przypadku wypadu poza miasto po czarnym, duża pojemność 52 litry, i wzmocnienia z aluminium w stosunku do zwykłych wersji (czy to tylko kwestia designu? aby wyglądał na solidniejszy?).

Pozdrawiam,
titto
Awatar użytkownika
mroova
Posty: 339
Rejestracja: 29 kwie 2011, 16:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jakiekolwiek kufry z mocowaniem monokey/monolock, polecam tylko do jazdy po czarnym.
To mocowanie ma luzy i w terenie telepanie kufra mocno przeszkadza. :-/
Ja założyłem sobie płytę Givi, bo akurat miałem kufer z poprzedniego moto, ale używam go tylko na czarnym, jak mam przewieźć coś, co się nie mieści w plecaku :-D
ODPOWIEDZ