XT660Z Tenere by Massimo Miraglia

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Bardzo bogato wyposażona Teresa.
LINK do blogu
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
BarteQ
Posty: 335
Rejestracja: 20 gru 2009, 21:18
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

ładnie, sprzęt jedno, druge tyle w dodatki, ale ja to rozumiem :twisted: :twisted:
Yamaha DT 125 X > Husqvarna SM 125 RR > Yamaha XT 660 X > Aprilia Dorsoduro 750 > Suzuki DRZ 400 SM > KTM 690 SM > KTM 690 SMC > Husqvarna 701 SM + Aprilia SRV 850 > Husqvarna Norden 901
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Bogato to chyba mało powiedziane- gość kupił chyba wszystko co produkują ;-)
Fajnie że wszystko waży :-)
Awatar użytkownika
Bober
Posty: 495
Rejestracja: 02 wrz 2010, 19:21
Lokalizacja: DWR
Kontakt:

Kozacko :mrgreen:
Wojtek pisze: Fajnie że wszystko waży :-)
Nie zgadzam się z tym, co napisałeś. Przecież części wymienia na części o większej wytrzymałościowy o podobnej wadze, czy też części coś chroniące i ,ale czasami też zaoszczędza wagę np. na wydechach ;-)
Awatar użytkownika
czarnuch
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2010, 9:57
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

Wojtkowi chodziło chyba o to ,że koleś waży to co zdemontował i zamontował i pisze różnicę na + lub -.
Doświadczenie przychodzi z wiekiem...najczęściej jest to wieko od trumny ;-)
Awatar użytkownika
crazyrider12
Posty: 1459
Rejestracja: 04 mar 2010, 7:49
Lokalizacja: Krk/Siemianowice Śl

"Tłuściutka" Teresa, mocno doposażona :-)
...bo każda okazja jest dobra by zjechać z utartej ścieżki i poszukać własnej ;)
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

No dokładnie tak jak napisał Czarnuch- ja też wszystko, co ściągam i zakładam na XT-ka ważę i zapisuje różnicę. Niestety jestem 2,92kg na plusie - oczywiście bez samych kufrów i boxa :-/
Co do wytrzymałości wymienianych elementów to raczej jest to niewiadoma :-/
Takie tarcze hamulcowe są idealne na asfalt, ale w terenie zjadą klocki w sekundę.
Podnóżki XT są ze stali a te z alu- lżejsze ale słabsze- tyle, że ja też sobie nie wyobrażam jazdy na oryginalnych gumowych :-(
Za to takiej osłony na zębatkę napędową na bank bym nie założył- nawet w crossie zasłania śrubę. Jak przypadkiem wsiądzie w zwykłych spodniach :-? No i ta śruba też nie jest piękna :roll:
Filtr K&N też tylko na asfalt i to najlepiej na czysty tor.
Z tym błotnikiem na tylnym kole z asfaltu też raczej nie zjedzie
Jedną rzecz zrobił sam- no może sam uchwyt to chyba akcesoryjny ale „puszkę” na smartfona na bank zrobił sam i nie wróżę długiego żywota tej elektronice. :-(
Ogólnie moto zrobione pod turystykę asfaltową ;-)
No i intryguje mnie ten napis na osłonie poprzeczki SYN@PSY :shock:
Awatar użytkownika
mariuszd
Posty: 38
Rejestracja: 13 lip 2011, 21:14
Lokalizacja: Wrocław

Kocha kolega sprzęt - to i inwewstuje! Na 100% tańsza inwestycja jak w kobiete - i na bank wdzieczniejsza :):):)
Motocykl go nie zdradzi!!!
XT 660 R 2011r PC V, M I V V Oval Carbon ; ZZR 1100 1994r
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

mariuszd pisze:i na bank wdzieczniejsza :):)
To na pewno.
Awatar użytkownika
Bober
Posty: 495
Rejestracja: 02 wrz 2010, 19:21
Lokalizacja: DWR
Kontakt:

Wojtek,
Nie doczytałem tego , jak człowiek liczy ile zyskał ile stracił wagi ;-)
Wiesz jak pewnie każdy,że każda zmiana czemuś służy, kształt/waga/wygląd/wytrzymałość. Zmienia motocykl w którymś z kierunków.
Cały motocykl (i inne pojazdy) to jest kompromis między użytecznością / poręcznością/ kosztami/ komfortem użytkowania / zacięciem sportowym / osiągami/ żywotnością.
Gościu robił zmiany pod siebie z jakimś celem, bardziej off/on/wygodniej:-) . Ty z doświadczenia napisałeś jak ty to widzisz, co i jak się zachowuje w warunkach użytkowania, ale po coś te zmiany zrobił i pewnie będzie lepsza niż salonowa .

Z tym SYN@PSY to może jest tak jak z Psikuta(s) ? :-)
Kando
ODPOWIEDZ