Airhawk

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
Awatar użytkownika
gregdobrynin
Posty: 62
Rejestracja: 13 cze 2012, 21:42
Lokalizacja: Essen, Germany

Dostalem bon na 25 Euro w prezencie od Luoisa, wiec mowie, sprobuje tego Airhawka.
Na poczatku przymierzalem na siedzenie medium (35x35 cm), ale jak wiecie Tenerka ma waskie siedzenie i strasznie wystawal. Zdecydowalem sie na rozmiar Large - 45-30 cm.
Po odjeciu bonu, poducha kosztowala mnie 85 Euro. Zamontowalem i pojechalem sie przejechac i przy okazji odebrac jakas paczke z poczty. Tak okolo 2 km w jedna strone. Po drodze kilka razy sie zatrzymywalem, zeby spuscic troche powietrza.
W kazdym razie co mi to ustrojstwo jajca zmaltretowalo, to lo moooj Boooooze. Pod koniec spuscilem juz prawie cale powietrze (mysle, ze ponizej zalecanego 1 cm nad siodlem) i jak dojechalem do domu, to dawno nie bylem tak szczesliwy zsiadajac z motocykla! :-)
Szkoda, tylko ze nie bylo zadnej Panny pod reka, zeby mi cos tam cos tam wymasowala...
Moglbym jeszcze sprobowac rozmiar maly, ale nawet nie chce na razie o tym myslec. Ide jutro tego balls killera oddac.
Oczywiscie sa to tylko moje osobiste odczucia, wiec jak cos trzeba samemu sprobowac. ;-)
Pozdro660, Greg
https://www.facebook.com/gregdobrynin

09' XT660Z Tenere in Schwarz
06' Suzuki DL650AK7 in Blau (Sprzedany)
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

też posiadam taką 'podusię' ;) z tego co pamiętam zalecane jest żeby powietrza było na tyle mało żebyś tyłkiem już dotykał lekko siodła ;) Wtedy faktycznie pomaga :))
Awatar użytkownika
gregdobrynin
Posty: 62
Rejestracja: 13 cze 2012, 21:42
Lokalizacja: Essen, Germany

no moze nie umialem jej dostosowac, ale mialem juz dosyc i dzisiaj oddalem. moze kiedys po prostu jakas owce upoluje, albo co.
w kazdym razie w zamian kupilem buty (coby z pustymi rekami ze sklepu nie wychodzic) Sidi Adventure Gore. Udalo mi sie je bardzo tanio wychaczyc, bo powiedzmy przez blad kasjera, ktorego do tej pory nie zauwazylem ;-) i chyba juz nie zauwaze, nabil mi bon o wartosci 25 Euro dwa razy. Wiec na koniec buty kosztowaly mnie 229 Euro. Nie wiem czy bede mogl z tym zasnac. Chyba trza sie bedzie dzisiaj napic...
https://www.facebook.com/gregdobrynin

09' XT660Z Tenere in Schwarz
06' Suzuki DL650AK7 in Blau (Sprzedany)
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

gregdobrynin pisze:trza sie bedzie dzisiaj napic
zawsze znajdzie się jakaś okazja :mrgreen:
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
MarqSz
Posty: 366
Rejestracja: 20 paź 2011, 7:25
Lokalizacja: Poznań

Za jakieś 500pln możesz w mariomoto obszyć na nowo siedzenie. Profilowane iz wkładką żelową. Ponoć komfort wzrasta niepomiernie...
Tylko motocyklista wie, dlaczego pies wystawia łeb przez okno z samochodu...
ODPOWIEDZ