gdzie najtaniej kupić szybke do NOLANA lub czym polerować ?

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
Awatar użytkownika
Mario
Posty: 25
Rejestracja: 29 sty 2009, 16:09
Lokalizacja: Biłgoraj
Kontakt:

jak w tenacie... potrzebna nowa szybka do kasku NOLAN N80, ewentualnie może ktoś ma dobry sposób polerowania rys...
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

ja polerowałem u siebie na lampie rysy pastą polerską, jutro podrzucę ci nazwę bo w tej chwili nie jestem sobie w stanie przypomnieć. Zawsze można spróbować spolerować a jak marny będzie efekt to dopiero kupować nową.



EDIT:
przypomniałem sobie :P nazywa się G-3 FARECLA, jak spore rysy to możesz najpierw papierem wodnym 2000-2500
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

raczek_ pisze:G-3 FARECLA, jak spore rysy to możesz najpierw papierem wodnym 2000-2500
Raczek dobrze Ci radzi Mario.

Sam używałem tej pasty to polerowania różnych elementów i na prawdę to działa. Kolega odświeżył w taki sposób reflektory w oplu omega i wyglądają jak nowe. Daj znać czy podziałało, pastę dostaniesz choćby na alledrogo lub w sklepach z lakierami samochodowymi.
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

jeśli potrzebujesz czegos naprawde delikatnego polecam paste displex. jest na tyle dokladna ze nie powstaja pozniej refleksy w sloncu. niestety kupisz chyba tylko na alle..
ODPOWIEDZ