Jak wyglądają fabryczne spawy na główce ramy xtx660?

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
Awatar użytkownika
Bartas1982
Posty: 22
Rejestracja: 24 gru 2012, 23:06
Lokalizacja: Radom/Przysucha

Witam, proszę Was o pomoc. Jestem zainteresowany kupnem bezwypadkowego XTX-a. Poprosiłem jednego ze sprzedających o podesłanie zdjęć oferowanego motocykla. Zainteresowało mnie nierówne położenie spawów wokół główki ramy (od góry). Czy w Waszych sprzętach też tak jest? Kolejne pytanie dotyczy ciężarków w przedniej feldze. Czy ich obecność świadczy, że moto miało jakiego 'lekkiego dzwona'? Poniżej postaram się wkleić zdjęcia. Byłbym wdzięczny jakbyście podesłali mi zdjęcia okolic główki ramy waszych maszyn abym miał porównanie przy oględzinach. Mój mail: raqhaqMAUPAo2.pl Dziękuję z góry!

Wystarczy kliknąć miniaturę zdj.:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
były użytkownik XT660X, obecnie śmigam Hondą CBF 600 S, ale ... może by tak powrócić do "jednego gara"? :) :) :)
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

nie widzę tu niczego podejrzanego ;) wszystko wygląda jak fabryczne
Awatar użytkownika
arkadius0
Posty: 771
Rejestracja: 27 kwie 2010, 23:43
Lokalizacja: Białystok

Spaw jak spaw. Może nie jest położony idealnie, ale nie wygląda to na jakąś naprawę. Ciężarek na szprysze tak jak w aucie. Zdziwiłbym się jak by taśma ołowiana była nawinięta ;-).
Na tych fotkach nie widać 'lekkiego dzwona'. Jakaś parkingówka na prawym ograniczniku skrętu.
- gmole silnika wg SW-Motech / HOLAN - nieaktualne
- gmole owiewek wg. TOURATECHa - nieaktualne
- stelaże pod kufry na zamówienie - nieaktualne
Awatar użytkownika
Bartas1982
Posty: 22
Rejestracja: 24 gru 2012, 23:06
Lokalizacja: Radom/Przysucha

Dzięki! O takie wypowiedzi mi chodziło :) W takim razie jutro dzwonię do gościa w celu umówienia się na oględziny. Wyczaiłem tego sprzęta na otomoto i wolałem zapytać Was o opinię zanim pojadę go oceniać 'organoleptycznie'.
były użytkownik XT660X, obecnie śmigam Hondą CBF 600 S, ale ... może by tak powrócić do "jednego gara"? :) :) :)
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Ja tutaj nic nie widzę czym warto się przejmować.
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
ODPOWIEDZ