Yamaha supermoto ??

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
majster151
Posty: 11
Rejestracja: 21 kwie 2012, 13:04
Lokalizacja: Stavanger NO

Witam serdecznie.
Potrzebuje porady na temat supermoto, po wyczerpujacym googlowaniu stwierdzilem ze nikt mnie nie zestrzeli jesli zapytam tutaj :)

NIe dawno kupilem ktm 560smr z kumplem na spolke. Sluzy on nam do ujezdzania na torze, ale jak wiadomo jeden na dwoch to za malo...

Osobiscie wolalbym cos od Yamahy wiec rozgladam sie za wr450f.
Pojawiaja sie rozne wersje takie jak: wr450f, wr450r lub yz450f.
Jest ktos kto moze mi powiedziec jak je odroznic i jakie one maja specyfikacje?
Gdzieniegdzie pisza ze maja one po 48km albo 70km....

NIe moge znalesc wyczerpujacej odpowiedzi.

Moglby ktos przyblizyc mi nieco temat? Ewentualnie gdzie moge znalesc konkretne info?

Chodzi o supermoto na tor, bez tablic i zbednego oswietlenia ;)

Z gory dziekuje i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Conorian
Posty: 55
Rejestracja: 12 kwie 2014, 2:24
Lokalizacja: Lublin

Jeśli szukasz dobrego supermoto na tor to wg mnie crf 450. A jeśli szukasz bardzo dobrego supermoto na tor to sxv 450/550. Lekkie i mocne moto. Bez homologacji są tanie jak barszcz. Niestety serwis też trochę bije po portfelu...
majster151
Posty: 11
Rejestracja: 21 kwie 2012, 13:04
Lokalizacja: Stavanger NO

Honda mogla by byc, aprilla jakos nie przemawia do mnie. Jesli chodzi o drogi serwis to licze sie z tym... Ktm tez nie jest tani, a wytrzymaly to juz wogole ;)
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Jak szukasz na tor i Yamahe, jeżeli masz wprawę albo coś pod kopułą. YZ 450f. Jeśli jednak wolisz coś pośredniego między katem a yadzią lub hondzie to RMZ 450 sm spełni twe oczekiwania!!
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
majster151
Posty: 11
Rejestracja: 21 kwie 2012, 13:04
Lokalizacja: Stavanger NO

To ze albo yamaha albo ktm to juz wiem. Nadal jednak malo wiem na temat osiagow yamahy... I czym one sie roznia.
Awatar użytkownika
Wojtkuuu
Posty: 154
Rejestracja: 22 lip 2012, 11:53
Lokalizacja: Rz-ów

Aprilie odpusc, sprzet zwany 'papierowym', dwa cylindry wyczynowe, dwa razy większe koszty, a wcale sie to jakoś monstrulanie nie przekłada na rywalizacje z jednocylindrowacami. Zainteresuj się Husqvarnami (450/510), bardzo dobre sprzęty. Husaberg też ma mocne i dobre SM.
ODPOWIEDZ