BUTY DO 250ZL NA XT 660X !

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
Awatar użytkownika
HOGaN
Posty: 41
Rejestracja: 26 sie 2014, 18:22
Lokalizacja: Koszalin/Poznań

Te za 300 zł to takie http://allegro.pl/buty-rebelhorn-hp3-wa ... 80931.html
No to chyba będzie trzeba zwiększyć budżet do ~450zł . Chciałbym już dzisiaj coś zamówić :)
Awatar użytkownika
astro
Posty: 226
Rejestracja: 23 cze 2014, 14:47
Lokalizacja: Poznań

HOGaN, nie kupuj niczego bez przymierzania, bo możesz się niemiło zaskoczyć. Przymierz w sklepie, kup w internecie jeśli cena będzie korzystna.
Byty motocyklowe są dość specyficzne. Długość będzie dobra, a pięta będzie Ci latać na lewo i prawo.
Awatar użytkownika
Herflick
Posty: 1676
Rejestracja: 19 lip 2009, 20:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

astro pisze:Przymierz w sklepie, kup w internecie jeśli cena będzie korzystna.
Ja wiem, że takie jest prawo konsumenta ale jakoś to według mnie mało etyczne w stosunku do gościa który płaci czynsz za sklep, sprzedawców itd. Internetowiec ma przewagę jeśli chodzi o koszty.
Jestem "nieumi" i o tym wiem, o tym wiem, że jestem "nieumiem"
Awatar użytkownika
astro
Posty: 226
Rejestracja: 23 cze 2014, 14:47
Lokalizacja: Poznań

Oczywiście jest to mało etyczne, ale wiele zależy od sklepu.
Osobiście nic jeszcze nie kupiłem w necie bo po doliczeniu kosztów przesyłki cena w sklepie stacjonarnym była zbliżona do tej w sklepie internetowym :)
Awatar użytkownika
SayTen
Posty: 347
Rejestracja: 02 mar 2011, 22:16
Lokalizacja: Warszawa

Kupując przez internet masz prawo do zwrotu. Jeżeli na dokumencie sprzedaży będzie wyszczególniony koszt wysyłki, to pokrywasz tylko tę część.
Za odbiór towaru odpowiedzialny jest sprzedawca (tj. płaci za kuriera od klienta do domu).

Jak masz możliwość sprawdzić na necie cenę - to podziel się tą informacją ze sprzedawcą, może będzie skłonny trochę obniżyć.
copperhead1447
Posty: 30
Rejestracja: 23 kwie 2014, 22:51
Lokalizacja: Częstochowa

jak dla mnie PG dobrze proponuje, wysokie z dobrą ochroną, a reszta dobrze pomaga, pożycz, dołóż i kup lepsze, pamiętaj że te buty w razie gdy moto spadnie Ci na nogę podczas szlifu to jedyna rzecz pomiędzy Twoją kostką a asfaltem/dziurą (braciszek przetestował moje buty, mały szlif tydzień przed wyjazdem na rower na północ kraju, buty oszczędziły 3 miesięcy składania kostki w szpitalu nie mówiąc o rehabilitacji)...
Awatar użytkownika
HOGaN
Posty: 41
Rejestracja: 26 sie 2014, 18:22
Lokalizacja: Koszalin/Poznań

Po przeczytaniu opinii i zwiększeniu budżetu Zamówiłem w końcu Alpinestars SMX 5 :)
Awatar użytkownika
HOGaN
Posty: 41
Rejestracja: 26 sie 2014, 18:22
Lokalizacja: Koszalin/Poznań

Teraz zostaje tylko kask , waham się miedzy HJC IS-17,HJC FG 15 ,Shark s700s a sharks900c .Cena tych modeli ok 500-700zł
Awatar użytkownika
Herflick
Posty: 1676
Rejestracja: 19 lip 2009, 20:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

I super, ja mam SMX-1 na dojazdy do pracy i te gdzie wiem, że będę musiał poruszać się pieszo.
Jestem "nieumi" i o tym wiem, o tym wiem, że jestem "nieumiem"
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Ja też mam SMX 5 (nie SMX 1 z dolnej półki) i jestem zadowolony. Jak za te pieniądze to kawał świetnego buta!
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
czarnuch
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2010, 9:57
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

pancio pisze:Ja też mam SMX 5 (nie SMX 1 z dolnej półki) i jestem zadowolony. Jak za te pieniądze to kawał świetnego buta!
pancio, ale Ty masz rozmiar dziecięcy, dlatego wyszło tanio...
Doświadczenie przychodzi z wiekiem...najczęściej jest to wieko od trumny ;-)
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

czarnuch pisze:
pancio pisze:Ja też mam SMX 5 (nie SMX 1 z dolnej półki) i jestem zadowolony. Jak za te pieniądze to kawał świetnego buta!
pancio, ale Ty masz rozmiar dziecięcy, dlatego wyszło tanio...
Mylisz sie czarny przyjacielu, 5 jest wyzsza od 1 w rozmiarowce obuwia :mrgreen:
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
ODPOWIEDZ