Zielone XT660R ? Wiecie coś o tym?

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
gutoslav
Posty: 5
Rejestracja: 13 sty 2016, 13:02
Lokalizacja: Warszawa

Jestem tuż przed kupnem pierwszego xt660r. Znalazłem ciekawą ofertę, ale za nic nie mogę znaleźć w necie jakiejkolwiek informacji, że była produkowana w takim kolorze. Nawet pół fotki na google grafika nie ma. Na stronie Yamahy ani mru mru. O co więc chodzi?
Podobno jest to oryginał!

Wiecie coś w tym temacie???

oto link do aukcji:
http://allegro.pl/4000-zl-rabatu-yamaha ... 93776.html


I tak generalnie też prosiłbym o info czy wg was stosunek cena/rok/przebieg/wyposażenie jest ok? Tylko mi go nie podkradać!! :)

Z góry dziękuję za pomoc koledzy, mam nadzieję że niedługo dołączę do klubu szczęśliwych posiadaczy XTka!!
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

gutoslav, Kolor zielony nie jest w palecie kolorów XT660.
Zapewne właściciel zdecydował się na zmianę koloru - po VIN można odczytać jaki był seryjnie kolor tego egzemplarza.
Z samych zdjęć na aukcji nie za wiele jestem w stanie powiedzieć. To co kojarzę, to na przestrzeni ostatniego roku to już któreś z koleii ogłoszenie sprzedaży tej zielonej XTR.
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
kindybal
Posty: 28
Rejestracja: 23 gru 2015, 19:56
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

gutoslav,

Bajros ma rację, nie ma seryjnie zielonego XT. Ten kolor jest ewidentnie efektem widzimisię właściciela bo nawet szybę machnął przy okazji. Po zdjęciach odnoszę wrażenie jakby to moto nigdy obsługi nie widziało. Poza tym to jakiś 'Mirek handlarz'. Może warto poszukać na forum, chłopaki mają niekiedy do oddania bardzo przyzwoite maszyny. I wiesz co masz a ta pewność jest warta każdej złotówki ;)
Ostatnio zmieniony 18 sty 2016, 21:14 przez kindybal, łącznie zmieniany 1 raz.
[center]
"Dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i głupota ludzka"

Obrazek
[/center]
Awatar użytkownika
remi
Posty: 141
Rejestracja: 21 maja 2012, 13:55
Lokalizacja: bartoszyce
Kontakt:

Na ostatnim zdjęciu i chyba najbardziej aktualnym brakuje osłony wydechu. Motocykl wygląda na mocno zmęczony z nieciekawą historią. Za te pieniądze lepiej kupić rok lub dwa starszy ale bardziej zadbany.
Awatar użytkownika
aXon
Posty: 187
Rejestracja: 18 lut 2012, 23:14
Lokalizacja: Białystok

a nie jest to przypadkiem kolor jakichś służb? Carabiniers czy inna milicja z jakiegoś kraju?
gutoslav
Posty: 5
Rejestracja: 13 sty 2016, 13:02
Lokalizacja: Warszawa

Dzięki chłopaki za wsparcie. Sprawdziłem tę sztukę, nic ciekawego. dużo ognisk korozji, wylane amortyzatory, widać że motocykl swoje postał pod chmurką. Właściciel ignorant-rolnik. Z daleka od tej sztuki, na szczęście nie miałem daleko żeby go sprawdzić. Kolor to lipa, był ewidentnie malowany.
ODPOWIEDZ