XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Pokrowiec

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
gokon
Posty: 3
Rejestracja: 03 mar 2013, 16:27
Lokalizacja: warszawa

Panowie a jaki rozmiar tego pokrowca oxforda bez kufra będzie odpowiedni na xtx-a ?
deerrr
Posty: 32
Rejestracja: 11 cze 2014, 17:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Witam, zakupiłem pokrowiec Oxford Aquatex rozmiar L - tak opisywali na allegro (że idealnie pasuje na XT660).
Przyszedł i okazuje się, że nie zakrywa kół. Koła są odkryte w więcej niż 1/3 wysokości. To tak ma być?
Miał ktoś doświadczenia z XL - obawiam się, że będzie za duży a kół i tak nie zakryje.

Mam XT660 w wersji R

Pozostanę wdzięczny za pomoc.
mario79
Posty: 185
Rejestracja: 12 kwie 2011, 20:33
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp
Kontakt:

Też mam ten pokrowiec i nie zwróciłem na to uwagi bo i tak maszyna stoi w garażu ale jak byś się postarał to chyba koła zakryje tym bardziej, że po środku i tak zostaje dużo materiału.
deerrr
Posty: 32
Rejestracja: 11 cze 2014, 17:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

mario79 pisze:Też mam ten pokrowiec i nie zwróciłem na to uwagi bo i tak maszyna stoi w garażu ale jak byś się postarał to chyba koła zakryje tym bardziej, że po środku i tak zostaje dużo materiału.
a Ty masz rozmiar "L" czy "XL"?
Ten pokrowiec dla mnie jest ważny, gdyż czasami trzymam moto na zewnątrz, więc lepiej, aby chronił całość przed słońcem i deszczem :)
mario79
Posty: 185
Rejestracja: 12 kwie 2011, 20:33
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp
Kontakt:

eL
gajowy
Posty: 470
Rejestracja: 27 maja 2014, 23:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

Ja mam pokrowiec Oxford XL (pozostałość po większych motocyklach) i XT wchodzi w niego w całości aż do ziemi ale pokrowiec jest za obszerny, można spokojnie schowac pod niego XT z przypiętym kufrem centralnym.
Awatar użytkownika
MarqSz
Posty: 366
Rejestracja: 20 paź 2011, 7:25
Lokalizacja: Poznań

Mam doświadczenia z Oxfordem XL (po V-Stromie) i L. XL na samą maszynę za duży, ciąga się po ziemi. Chyba że na zimę jednorazowo, wtedy można zawinąć maszynę totalnie. L-ka pasuje idealnie na XTXa z podstawką pod centralny Givi i normalnymi lusterkami. Akurat oba koła zakryte tuż poniżej osi, podnóżki i dźwignie przykryte. Spięcie klamrą pod spodem możliwe nawet przy maksymalnym skróceniu paska. Wtedy nawet huragan nie zdejmie pokrowca.
Tylko motocyklista wie, dlaczego pies wystawia łeb przez okno z samochodu...
trolik
Posty: 481
Rejestracja: 24 kwie 2016, 21:20
Lokalizacja: SZCZECIN

UĹźywa ktos moze pokrowca do okrycia Tenerki? Jakies doswiadczenia/sugestie?
Pozdrawiam trolik
ODPOWIEDZ