XT 660 R oferta ze sprzedajemy.pl

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
LukWroclaw
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2016, 18:52
Lokalizacja: Wrocław

Hej

Czy ktoś miał okazję oglądać motor z linku poniżej:
http://sprzedajemy.pl/yamaha-xt660r-200 ... y,31311127

Oferta wisi od stycznia. Szukam od dłuższego czasu Rki w rejonach dolnego śląska. Niestety nie wiele sensownych maszyn się pojawia i grzebiąc w czeluściach internetu znalazłem właśnie to.
Awatar użytkownika
Mateusz93
Posty: 458
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:30
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

Jest odpowiedni dział do ofert znalezionych w internecie ;)

Gdybym był teraz na kupnie, to przyjrzałbym się ofercie Gila na setup do przedniej zwiechy z WRki, pomotał coś na tył i zrobiłbym XTX > XTR ;)

Co do linku- jeśli nie masz daleko to najlepiej podjedź i oceń. Wygląda nieźle, choć nie ma naklejek na boczkach (malowanie po szlifie?). Trochę doposażony, na plus.
Jeśli cały czas zarejestrowany w Pl, to możesz przez internet sprawdzić przebieg, bo od jakiegoś czasu są rejestrowane przy przeglądach.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
ZIBI
Posty: 437
Rejestracja: 23 lip 2012, 8:40
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚW./W-WA

LukWroclaw pisze:Hej

Czy ktoś miał okazję oglądać motor z linku poniżej:
http://sprzedajemy.pl/yamaha-xt660r-200 ... y,31311127

Oferta wisi od stycznia. Szukam od dłuższego czasu Rki w rejonach dolnego śląska. Niestety nie wiele sensownych maszyn się pojawia i grzebiąc w czeluściach internetu znalazłem właśnie to.
Ja co zauważyłem to chyba nie jest to rocznik 2007 bo ma stare podnóżki pasażera i uchwyty pasażera.

link do roczników
Awatar użytkownika
Mateusz93
Posty: 458
Rejestracja: 02 mar 2015, 17:30
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

ZIBI, grafitowy wychodził w 2006 roku, więc mógł być kupiony jako np wyprzedaż rocznika. Ja mam malowanie z 2009 wg strony, a w dowodzie data produkcji 2010.
Może tutaj analogiczna sytuacja.
Wnioskując po kanapie, bo taka była tylko w czarnych i grafitowych, to albo rocznik '04, '05 (był czarny) albo '06 po malowaniu.

Ze zdjęć zawsze będzie wróżenie. Przedzwoń, popytaj, obejrzyj. ;)
Na forum jest poradnik na co zwrócić uwagę, jak sprawdzić błędy komputera, naciąg łańcuszka rozrządu itp.
powodzenia w zakupie!
Awatar użytkownika
zincsul
Posty: 2
Rejestracja: 10 lut 2016, 10:19
Lokalizacja: Sulęcin

Witaj motocykl był oferowany na forum i szybko znalazł nabywcę :) na sprzedajemy.pl wiszą często nie akualne oferty. Pozdro
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

ZIBI pisze: jest to rocznik 2007 bo ma stare podnóżki pasażera i uchwyty pasażera.
Racja. Ogłoszenie nieaktualne.
Z tego co pamiętam maszyna od naszego forumowego kolegi :)
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
ODPOWIEDZ