XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Proszę o opinie

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
uk4shr
Posty: 22
Rejestracja: 06 sie 2016, 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Prosiłbym o opinie tego egzemplarza:https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xtx-xt ... nch7Y.html
Jak można sprawdzić czy to nie przeróbka z wersji R? Mam też nim do niej:)
Awatar użytkownika
maciokrk
Posty: 516
Rejestracja: 14 kwie 2013, 19:49
Lokalizacja: Kraków

Po Vinie mozesz sprawdzić :) podaj to Ci powiem :)
Loud pipes, saves lives.
Awatar użytkownika
ZIBI
Posty: 436
Rejestracja: 23 lip 2012, 8:40
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚW./W-WA

Moim zdaniem to jest X
szare lagi rocznik 2005 od X
poprzeczka na kierownicy przykręcana od X
czerwony amor od X od R jest czarny
osłona łańcucha od X
przedni błotnik od X
przewód hamulca przód stalowy od X
wahacz w X czarny w R chyba szary rok 2005
chyba że ktoś zadał sobie dużo trudu żeby zrobić X :mrgreen:
a i zapomniałem okleina z R to chyba tyle z R
Ostatnio zmieniony 20 mar 2018, 16:05 przez ZIBI, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
TexaS
Posty: 214
Rejestracja: 11 sie 2014, 23:49
Lokalizacja: Lubelskie

Okleina lub plastiki od R'ki.

VIN powinien dość dużo wyjaśnić.
Awatar użytkownika
ZIBI
Posty: 436
Rejestracja: 23 lip 2012, 8:40
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚW./W-WA

TexaS pisze:lub plastiki od R'ki.
nie ma znaczenia plastiki w X i R 2005 są takie same nawet kolor niebieski X 2005
uk4shr
Posty: 22
Rejestracja: 06 sie 2016, 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

VG5DM014000002490 To jest vin a na jakiej stronce to sprawdzić? Czyli mogła byś jakąś przygoda i plastiki od r zamontowane :) A jak to wygląda cenowo Waszym zdaniem?
Awatar użytkownika
ZIBI
Posty: 436
Rejestracja: 23 lip 2012, 8:40
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚW./W-WA

uk4shr
Posty: 22
Rejestracja: 06 sie 2016, 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Dziękować;) A cenowo jest ok czy za droga ?
Awatar użytkownika
ZIBI
Posty: 436
Rejestracja: 23 lip 2012, 8:40
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚW./W-WA

uk4shr pisze:A cenowo jest ok czy za droga ?
Trzeba na miejscu ocenić stan motocykla widać że plastiki chyba nowe, brak gumek na wydechach, brak uchwytów pasażera, brak ciężarków kierownicy po prostu golas.
Musisz wziąć pod uwagę co będziesz chciał do niego jeszcze dokupić i ile chcesz wydać na moto.
Ja kupiłem golasa i w części dodatkowe zainwestowałem więcej niż cena motocykla.
Obrazek
Awatar użytkownika
maciokrk
Posty: 516
Rejestracja: 14 kwie 2013, 19:49
Lokalizacja: Kraków

uk4shr pisze:Dziękować;) A cenowo jest ok czy za droga ?
Wszystko jest kwestią tego co potem będziesz chciał mieć w tym motocyklu. Bo jak się okaże że chcesz mieć fajne puszki, do tego PC i jakiś sportowy filtr to się okazuje że musisz dużo dołożyć. I do tego według Vinu rok modelowy to 2004 więc cena dość spora, naklejki od R. Trzeba by dokładnie oglądnąć ten motocykl, sprawdzić ograniczniki kierownicy itp. Jak się okaże że stan naprawdę jest ideolo to można położyć taką kasę. Ja jak kupowałem swojego to oglądnąłem sporo sprzętów w Polsce i skończyło sie importem. Bo ludzie myślą że mają niewiadomo co i chcą za to dużo pieniędzy a jak im coś mówisz to 'ło panie te opony to jeszcze sezon pojeżdzą' nawet jak widzisz druty wystające.
axim
Posty: 5
Rejestracja: 12 sie 2018, 12:44
Lokalizacja: polska
Kontakt:

Jestem wielkim fanem :)
Adam65
Posty: 11
Rejestracja: 16 lip 2017, 18:52
Lokalizacja: T Góry

Cześć kilka tygodni temu sprzedałem moją Tereskę z ABSem i rozgladam sie za czymś innym bardziej off.
Znalazłem na stronie oto moto XT660R prawie nówkę , cena też niczego , co sądzicie -warto? ewentualnie za ile?, za te pieniądze chyba długo jeszcze postoi? Nie mam porównania . tu link
https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-xt ... 580c839533
Awatar użytkownika
daniel-intruz
Posty: 87
Rejestracja: 10 cze 2018, 3:00
Lokalizacja: Lębork

Weź pod uwagę, że jeżeli chcesz XTR konkretnie pod off, będziesz musiał trochę w niego włożyć. Czy to będzie trochę czy więcej niż trochę zależy jak bardzo będziesz chciał go uterenowic. Tak czy inaczej zblizysz się do ok 30 tyś i wówczas nie wiem czy jest sens. Chyba ze będziesz chciał z nim zostać na dłużej.
Panocek
Posty: 125
Rejestracja: 09 kwie 2018, 13:51
Lokalizacja: Warszawa

Fabryczny R jest mniej więcej tak samo terenowy jak fabryczny Z, no może nieco lżejszy z tytułu mniejszego baku. I lekkiej crossówki z niego nie uzyskasz, no ni wuja :-)
Awatar użytkownika
Goral
Posty: 489
Rejestracja: 14 sie 2014, 16:10
Lokalizacja: Bielsko/Żywiec

Paanie za taką cenę gołą Rkę? Jak chcesz w teren to bier mojego Xchallengea :P Zastanów się :twisted:
ODPOWIEDZ