XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Wydechy Huzar/Dominator

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)

Jakiej marki tłumiki byś kupił do swojej Jadzi?

Dominator
3
25%
Huzar
2
17%
Wolę oryginały
3
25%
Jak już to tylko zagramanicznej firmy
4
33%
 
Liczba głosów: 12
Awatar użytkownika
Pyra
Posty: 103
Rejestracja: 18 paź 2016, 8:09
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Cześć, chciałbym w końcu wymienić tłumiki w moim xt-ku. Na nowe LeoVince lub Akrapa nie wydam tyle pieniędzy a używek nie ma, więc wybór padł na polskich „konstruktorów", co sądzicie o tych wydechach lub czy mieliście porównanie tych dwóch marek? ;-)
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3614
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Pytanie brzmi, czy chcesz zmienić same puszki czy przy okazji puścić kolektor bokiem?
h e d o n i z m
Awatar użytkownika
Pyra
Posty: 103
Rejestracja: 18 paź 2016, 8:09
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Flaw, biorę pod uwagę kolektor boczny jeśli faktycznie są one dobrze spasowane.
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3614
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Jeśli bokiem to ja bym szedł w creptusa. Chyba najlepiej spasowane i najładniejsze.
h e d o n i z m
Awatar użytkownika
Pyra
Posty: 103
Rejestracja: 18 paź 2016, 8:09
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Flaw pisze:Jeśli bokiem to ja bym szedł w creptusa. Chyba najlepiej spasowane i najładniejsze.
Jakoś nie mogę znaleźć cen tego Creptusa, orientujesz się ile taki wydech pojedynczy z kolektorem bocznym kosztuje?
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3614
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

http://creptus.cz/en
Ceny nie pamiętam.
h e d o n i z m
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3301
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Siema, z dwóch podanych przez Ciebie wybrałbym Dominatora, ale tylko i wyłącznie biorąc pod uwagę kryteria wizualne. Korzystam z Creptusa 2w1 - swojego kupiłem jako używkę ale nie pamiętam dokładnie ile wyszło za układ wydechowy bo w zakupach była jeszcze płyta pod silnik...
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
Rogulec
Posty: 152
Rejestracja: 13 sty 2018, 22:41
Lokalizacja: RRS, RZE

Dominator fi58 w jeden komin na tym silniku, ślicznie "mięsiście" napier....
Suzukie GSR > Honda slr > XT660Z
Awatar użytkownika
Rut
Posty: 175
Rejestracja: 15 kwie 2012, 18:58
Lokalizacja: Gdynia

Ja mam 2 w 1 od Dominatora, do brzmienia nie mam zastrzeżeń. Niestety spasowanie w moim egzemplarzu to porażka: linka sprzęgła ma ciężkie życie, oryginalnie tylne koło uderzało mi w puchę wydechu, po poprawkach (cięcie i spawanie) u lokalnego dystrybutora Dominatora wydech topi mi tylny kierunek. Kolejna kwestia, że przy tym wydechu musiałem zdemontować dolne gmole Sw-Motech i górne Touratech - nie pasują z kolektorem. Podsumowując, nie jestem zadowolony.
delirium
Posty: 536
Rejestracja: 23 sty 2015, 20:50
Lokalizacja: Krakow

niestety brzmienie i spasowanie tych polskich puszek pozostawia wiele do życzenia, lepsze oryginały.
trolik
Posty: 481
Rejestracja: 24 kwie 2016, 21:20
Lokalizacja: SZCZECIN

delirium pisze:niestety brzmienie i spasowanie tych polskich puszek pozostawia wiele do życzenia, lepsze oryginały.
Nie zgadzam się. Brzmienie to chyba kwestia gustu raczej, a ze spasowaniem mojego Huzara nie miałem najmniejszych problemów.
pozdrawiam trolik
Awatar użytkownika
m13
Posty: 63
Rejestracja: 31 gru 2008, 12:20
Lokalizacja: Kraków

Kominy Dominatora są bardzo kiepskie, zrobione z blaszki po puszce od piwa gna się i przepalają na potęgę (potrafią tylko wyć niemiłosiernie) !
Sam kolektor od dominatora też musiałem poprawić bo był źle spasowany. Teraz mam wydech Montii, tu jakość wykonania i dzwięk są imo BDB ! Szkoda Twoich nerwów na D.
ODPOWIEDZ