XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

XTX660 Biała Podlaska & XTX660 Lubice

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
Awatar użytkownika
Majszel
Posty: 5
Rejestracja: 10 lis 2018, 10:51
Lokalizacja: Jaworzno

Witajcie, kojarzy ktoś poniższe motocykle? Jakieś spostrzeżenia?
Nie zakładał bym tematu jak bym miał blisko, ale 400km w jedną strone..

» https://sprzedajemy.pl/yamaha-xtx-660-b ... nr58304919
» https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xt-660 ... d466e176cd
(z niego dostałem bezproblemu informacje tj. data pierwszej rej, nr rej, VIN)

Pozdrowienia :)
marider
Posty: 339
Rejestracja: 22 paź 2012, 13:40
Lokalizacja: Bialystok

Biedny ja, bywało że po motocykl jechałem ponad 2000km w jedna stronę nie pytając nikogo o zdanie. I warto było :D A tu jedynie marne 400km, to można nawet PKP pojechać i wrócić na kołach, najtaniej, albo na stopa LOL.

Obserwuję od jakiegoś czasu jakaś głupią modę z pytaniami o stan motocykli ze zdjęć, znaczy wróżenie z fusów, nie tylko tutaj. A jak Ci napiszę że to wylizane na sprzedaż wraki niewarte uwagi, to uwierzysz mi na słowo i olejesz ogłoszenia? Może pojęcia bladego nie mam o motocyklach, 16 lat na karku i pod nosem ledwie meszek heheheh...

A, niebieski bardziej mi się podoba, brałbym tego. I nowszy, to łatwiej będzie później sprzedać :)))
Awatar użytkownika
maciokrk
Posty: 516
Rejestracja: 14 kwie 2013, 19:49
Lokalizacja: Kraków

Moim zdaniem niebieski ładniejszy. Jeśli rama prosta i silnik ładnie odpala to brałbym. Te sprzęty nie są awaryjne. A najlepiej kup R-ke bo pojedziesz na zlot i będziesz chciał zmienić X-a w R-ke.
Loud pipes, saves lives.
Awatar użytkownika
Makro99
Posty: 95
Rejestracja: 12 kwie 2018, 21:02
Lokalizacja: Brzesko

Jak wszystko okey z niebieskim to bym brał :)
"Zakładasz przeloty i cieszysz się dźwiękiem, wyższą mocą w dolnym zakresie obrotów i mniejszą prędkością maksymalną i olewasz wpływ na zawory i inne pierdoły jednym słowem cieszysz się życiem" by Bonzo
Awatar użytkownika
Pyra
Posty: 103
Rejestracja: 18 paź 2016, 8:09
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

W niebieskim nie podoba mi się kanapa, oryginał ładniejszy według mnie, faktycznie widać, że z wężem jest coś nie tak, był wymieniany jak pisze sprzedający, jest jakoś dziwnie skręcony. Ja jak pojechałem oglądać (pierwszego XTXa) xtka to byłem czujny do momentu kiedy sprzedający go odpalił, później już mnie nic nie interesowało i nie żałuję do dzisiaj, że go kupiłem :mrgreen:
Pod tym linkiem jest filmik jak chodzi silnik tej niebieskiej https://megawrzuta.pl/download/8bfb20a7 ... 7dcdc.html
Awatar użytkownika
Majszel
Posty: 5
Rejestracja: 10 lis 2018, 10:51
Lokalizacja: Jaworzno

marider, no biedny Ty. Ja szanuje swój czas i pieniądze.
Zadałem tutaj pytanie bo został ku temu stworzony ten dział do takich pytań. Nie musisz tu wcale wchodzić.
Bardziej mi zależało na spostrzeżeniach innych, gdzie coś się mogli dopatrzyć a ja tego nie widziałem. A głownie to czy komuś te motocykle znane np. forumowe.
Na słowo nie uwierzę bo biorę to z dystansem, mam bogatą historie dotyczących motocykli ale to nie chodzi o to teraz.
Krótko - jest dział taki zrobiony to się dostosuj.

maciokrk, Makro99, Pyra, dziękuje bardzo za opinie ;-)
Jednak są jeszcze ludzie którzy nie marudzą, pozdrowienia :)
marider
Posty: 339
Rejestracja: 22 paź 2012, 13:40
Lokalizacja: Bialystok

Ja nie muszę nikogo po forach o nic pytać gdy chcę kupić kolejne moto tylko jadę, wykładam $ i zabieram jak mi się podoba. Wiedza i doświadczenie kosztuje :) I nikt mnie nie przekona że jakikolwiek "forumowy sprzęt" jest lepszy niż każdy inny, bo co, mniej katowany, mało jeżdżony, serwisowany i chuchany? Marzenia. ROTFL.
Awatar użytkownika
maciokrk
Posty: 516
Rejestracja: 14 kwie 2013, 19:49
Lokalizacja: Kraków

marider pisze:Ja nie muszę nikogo po forach o nic pytać gdy chcę kupić kolejne moto tylko jadę, wykładam $ i zabieram jak mi się podoba. Wiedza i doświadczenie kosztuje :) I nikt mnie nie przekona że jakikolwiek "forumowy sprzęt" jest lepszy niż każdy inny, bo co, mniej katowany, mało jeżdżony, serwisowany i chuchany? Marzenia. ROTFL.
Ja jak szukałem swojego motocykla to też wrzuciłem linka na forum i udało mi się nie trafić na minę. Od razu dostałem wiadomość o wypadkowej przeszłości motocykla do którego link wstawiłem. Potem jak skonfrontowałem tą wiadomość ze sprzedawcą to już nie było tak ciekawie.
Ale wrzucenie motocykla na forum przed zakupem ustrzegło mnie przed zakupem miny. Nie ukrywam, że wtedy byłem na początku przygody. Teraz już bym wiedział na co patrzeć i jak patrzeć. Ale doświadczenie i wiedza przychodzi z czasem, więc czasami dobrze jest wrzucić coś na forum aby ktoś z większym DOŚWIADCZENIEM I WIEDZĄ się nimi podzielił :) Do zoba na zlocie :)
ODPOWIEDZ