XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

XTZ 660 Tenere z 2016

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
tomad
Posty: 5
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:49
Lokalizacja: Warszawa

Hej,

Chciałem się ogólnie podpytać o tę ofertę, co myślicie?
https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-te ... CrwRv.html?
Ile tak mniej więcej są warte takie końcówki serii? bo o ile dobrze znalazłem info to 2016 to ostatni rok produkcji tego modelu??


z góry dzięki i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Fuczak
Posty: 445
Rejestracja: 07 wrz 2008, 21:45
Lokalizacja: Siemianowice Śl

bardzo dobrze się prezentuje, oglądałbym
Awatar użytkownika
grego
Posty: 367
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:47
Lokalizacja: Bydgoszcz

Taka świeżynka, że bałbym się nią zjechać z asfaltu. Pierwsza gleba nawet na piachu ścisnęłaby serce. Wyobrażasz sobie piach, ziemię, trawę itd. wciśnięte pod osłonę, zadrapania na plastikach, rysy i odpryski od kamieni i gałęzi? Byłoby mi zwyczajnie szkoda zabrudzić taką ślicznotkę :)
Standard disclaimer: I may be totally wrong ;)
tomad
Posty: 5
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:49
Lokalizacja: Warszawa

grego pisze:... Wyobrażasz sobie piach, ziemię, trawę itd. wciśnięte pod osłonę, zadrapania na plastikach, rysy i odpryski od kamieni i gałęzi? ...
tak, jara mnie to!!! ;) hehe
Awatar użytkownika
grego
Posty: 367
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:47
Lokalizacja: Bydgoszcz

Kto bogatemu zabroni ;)
Standard disclaimer: I may be totally wrong ;)
Awatar użytkownika
Goral
Posty: 489
Rejestracja: 14 sie 2014, 16:10
Lokalizacja: Bielsko/Żywiec

Bardzo fajnie wygląda. Nie szkoda mi by jej było do terenu :twisted:

Jedź, obejrzyj , jak spoko to brać, chociaż, można znaleźć fajne sztuki w mniejszej kasie.
tomad
Posty: 5
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:49
Lokalizacja: Warszawa

Goral pisze:...

Jedź, obejrzyj , jak spoko to brać, chociaż, można znaleźć fajne sztuki w mniejszej kasie.
Masz jakąś ofertę? Chętnie się zobaczę :)
motomaciej
Posty: 25
Rejestracja: 30 cze 2019, 22:40
Lokalizacja: Piła

Mysle jakby dal w cenie kufry bylaby rewelacja. Ja mam z 15roku ale juz z przebiegiem 39tys - sam dokrecilem 3 i bez zarzutu . Potwierdzam co koledzy pisza. Na lesne rajdy szkoda takiej sztuki, choc kto bogatemu zabroni :mrgreen:
Awatar użytkownika
grego
Posty: 367
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:47
Lokalizacja: Bydgoszcz

tomad, żeby było jasne -- ja ciebie od zakupu nie odwodzę. Tereska nadaje się do wszystkiego i możesz ją unurać po kokardkę, jeśli chcesz. Zawsze musi być ten pierwszy raz, nie?

Tereska wszędzie wjedzie i wyjedzie, chociaż R-ką (jest jakaś ksywa na R? Roman na przykład? ;) ) jest dużo łatwiej w cięższym terenie. Osobiście miałem wrażenie, że przesiadłem się na rower ;) Na szutrach z kolei Tereska jest jakby stabilniejsza.
tomad
Posty: 5
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:49
Lokalizacja: Warszawa

grego - spoko :)
Tak wrzuciłem tę ofertę zastanawiając się bardzo, bo wydaje się być dość atrakcyjna i chciałem znaleźć haczyk w tej ofercie - znając realia polskiego rynku motocykli używanych ;)

Tak naprawdę sam nie zakładałem nawet wydawać takiej kasy na motocykl, zakładając właśnie chociażby jakieś wywrotki i przeznaczenie tego moto.
Nie szukam też hardcorowego enduro, tylko czegoś czym mogę jakiś lekki teren przejechać, jakieś szutry, gorsze drogi, wyprawa na wschód europy może azji.
Obecnie jeżdżę vfr 800 - co się kompletnie nie nadaje na zjeżdżanie z asfaltu - chociaż na tym asfalcie to wspaniała maszyna ;)

Po prostu się rozglądam, zdobywam wiedzę itd. żeby nie wtopić na samym początku (nie będąc tego świadomym) a potem mieć jeszcze jakąś frajde.
Awatar użytkownika
grego
Posty: 367
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:47
Lokalizacja: Bydgoszcz

No to Tereska jak znalazł, o ile rozmiar ci dopasuje. Ale zawsze można obniżyć.

Kolega z Bydgoszczy też ma taką ślicznotkę na ewentualną sprzedaż, chyba 2013 i 17 tyś. przebiegu. Chciał ostatnio 21,9 tyś. Ogłoszenie jest tylko na forum.
Standard disclaimer: I may be totally wrong ;)
tomad
Posty: 5
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:49
Lokalizacja: Warszawa

mam 184, więc drabiny chyba nie będę musiał wozić ze sobą ;)
Awatar użytkownika
grego
Posty: 367
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:47
Lokalizacja: Bydgoszcz

To raczej będzie jak ujulał. Ja mam 193 i przydałoby mi się ze 3 cm więcej do kanapy.
Standard disclaimer: I may be totally wrong ;)
Awatar użytkownika
Fuczak
Posty: 445
Rejestracja: 07 wrz 2008, 21:45
Lokalizacja: Siemianowice Śl

Moim zdaniem dobrze, że tych kufrów nie wliczył. Jak je utargujesz do moto, zaraz bym je sprzedał :D
motomaciej
Posty: 25
Rejestracja: 30 cze 2019, 22:40
Lokalizacja: Piła

Wersja ABS jest odczuwanie nizsza od tej bez.
ODPOWIEDZ