XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Czerwona XT660R z Wrocławia

Pytania dotyczące zakupu motocykla, akcesoriów itp. ( w tym miejscu można wklejać aukcje Allegro)
Dymitr
Posty: 52
Rejestracja: 18 cze 2020, 10:09
Lokalizacja: Bochnia - Kraków

Cześć!
Oglądał ktoś ten motocykl?
https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xt660- ... FcEaX.html
Nie dzwoniłem jeszcze nawet więc nic nie wiem, czy to pierwszy właściciel, ewentualnie ile ją ma.
Przebieg, jeśli autentyczny (ale ja już im wszystkim nie wierzę :mrgreen: ) to minimalny ale cena odstrasza.
Będę jutro wieczorem przejeżdżał przez Wrocław i zastanawiam się czy nie podjechać.

Pozdrawiam,
Dymitr
Awatar użytkownika
Goral
Posty: 489
Rejestracja: 14 sie 2014, 16:10
Lokalizacja: Bielsko/Żywiec

Hej, nie znam moto, ale nigdy bym nie dał takich pieniędzy za gołego XT. Nie wiem za co On chce taka kasę. Za mniejszy budżet można dorwać XT z fajnymi dodatkami tyle że z większym przebiegiem.
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3614
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Faktycznie lekkie przegięcie...
h e d o n i z m
Dymitr
Posty: 52
Rejestracja: 18 cze 2020, 10:09
Lokalizacja: Bochnia - Kraków

Goral pisze: 24 cze 2020, 18:56 Hej, nie znam moto, ale nigdy bym nie dał takich pieniędzy za gołego XT. Nie wiem za co On chce taka kasę. Za mniejszy budżet można dorwać XT z fajnymi dodatkami tyle że z większym przebiegiem.
Może za to, że jest czerwony :mrgreen: przebieg temu silnikowi raczej nie jest straszny a jak gość nie ma kwitów to z zasady nie wierzę w przebiegi.
Szybki13
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2020, 21:07

Ja bym odpuscil koleś dorzucił parę akcesorii i myśli że zbierze kupę kasy humanitarnej. Słyszałem jak to Moto chodzi. Mechanik na dzień dobry się kłania. Jak chcesz wyjebac kupę kasy na remont to gnaj do Wrocka. Gra warta świeczki, ale nie za to i za tyle kasy. 🙉🙉🙉🙉🙉
ODPOWIEDZ