XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Yamaha XT660ZA rok 2012

Awatar użytkownika
Papaj
Posty: 4
Rejestracja: 17 lut 2021, 3:43
Lokalizacja: Rajszew

Cześć,

Na początku roku, dzięki forum udało mi się kupić wymarzony motocykl Yamahe Xt660ZA. Motocykl został wyprodukowany w 2012r. i pochodzi z polskiej sieci sprzedaży. U nas Yamaha pokazała nową formę spędzania czasu a druga lepsza połówka chce coś wygodniejszego. W sezonie zrobiłem ok 4000km obecny przebieg ok 36000km. Poprzedni właściciel miał go od 6 lat. Z mojej strony przed sezonem wymieniłem olej, klocki, płyn hamulcowy. Napęd był wymieniony 2 lata temu a akumulator w zeszłym roku. Książka serwisowa prowadzona do dnia dzisiejszego. W celach wyjazdowych motocykl doposażyłem w spersonalizowane szyte na zamówienie sakwy od 21 Brothers ze Szczecina oraz stelaż. Motocykl w tym okresie nigdy nie był uszkodzony a przetarta lewa owiewka to już wina poprzedniego właściciela :)

Motocykl wystawiłem jedynie na tym forum na dzień dzisiejszy. Do obejrzenia w okolicach Warszawy- Rajszew. W związku w wykonywanym zawodem dopiero po 10 Listopada. Cena z sakwami 21000zl. Zgodnie z ustaleniami chciałbym aby przyszły właściciel nadal dbał należycie o motocykl. W razie dodatkowych pytań, zdjęć proszę śmiało pisać.
Linki do zdjęć: https://ibb.co/album/YPQxrr

Pozdrawiam Tomek
Załączniki
20210418_170148.jpg
tomek s
Posty: 4
Rejestracja: 21 paź 2021, 12:09

Priw

Wysłane z mojego Pixel 4a przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ