XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

ANKIETA "Poród oczami mężczyzny"

Masz coś ciekawego do pokazania? dowcip? ciekawy flash? zdjęcie? - Postuj tutaj!
Ann
Posty: 14
Rejestracja: 28 maja 2012, 17:46
Lokalizacja: Ostrów Wlkp/Poznań

Szanowni Panowie!
Jestem studentką pierwszego roku położnictwa, ankieta którą do Was kieruję jest formą zaliczenia z przedmiotu Badania w Położnictwie. Ankieta będzie formą badania, które ma zobrazować jak wygląda poród oczami mężczyzny. Pytania są skierowane zarówno do mężczyzn, którzy posiadają dzieci jak i przyszłych ojców. Ankieta jest w pełni anonimowa. Wgląd do surowych wyników będę miała tylko ja oraz osoba prowadząca zajęcia z ww. przedmiotu. Proszę o rzetelne odpowiedzi.

Poród już dawno przestał być tematem tabu. Coraz więcej słyszy się o porodach rodzinnych. Nastała moda na szkoły rodzenia oraz wspólne rodzenie. Jednak chciałabym dowiedzieć się, czy to wydarzenie jest dla Was duchowym przeżyciem czy też czystą fizjologią? A może nadal tkwi w świadomości jako wydarzenie krwawe, bolesne i kojarzy się z ludźmi w białych kitlach, znęcającymi się nad krzyczącą kobietą…?

Pytanie 4, 20, 26 jest wielokrotnego wyboru, są one oznaczone gwiazdką*. Pozostałe pytania są jednokrotnego wyboru.
http://moje-ankiety.pl/respond-28094.html
Z góry dziękuje za poświęcony czas!

ps. po zakończeniu ankiety naciśnij DALEJ i ZAKOŃCZ ANKIETE w innym wypaku wyniki się nie zapisują
Awatar użytkownika
Kudłaty
Posty: 254
Rejestracja: 29 gru 2010, 13:16
Lokalizacja: Wrocław

Wypełniona:)
"Głupcy są genialni w niedorzecznościach. Żaden mędrzec nie przewidzi swym rozumem, co ich głupota wymyśli." ;)
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3614
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Ja jako przyszły ojciec też wysłałem ;)
h e d o n i z m
Awatar użytkownika
mroova
Posty: 339
Rejestracja: 29 kwie 2011, 16:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ekstremalne przeżycie, które mam jeszcze swieżo w pamięci :shock: :-D
Awatar użytkownika
Herflick
Posty: 1676
Rejestracja: 19 lip 2009, 20:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Ta wiem też coś o tym, ankieta poszła.
Jestem "nieumi" i o tym wiem, o tym wiem, że jestem "nieumiem"
Ann
Posty: 14
Rejestracja: 28 maja 2012, 17:46
Lokalizacja: Ostrów Wlkp/Poznań

Flaw pisze:Ja jako przyszły ojciec też wysłałem ;)
Flaw już niedługo ! Powodzenia (Może wysłać Ci poradnik dla mężczyzny "Rola ojca przy porodzie" w skrócie?)


Dziękuje tym którzy wypełnili i zapraszam pozostałych do poświęcenia mi tych 5 min ;) Potrzebuje jeszcze kilku waszych głosów.
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3614
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Wyślij może się przydać, szczególnie, że przez wyprawę ominie mnie parę zajęć ze szkoły rodzenia.
Do godziny "W" zostały 2 miesiące.
h e d o n i z m
Ann
Posty: 14
Rejestracja: 28 maja 2012, 17:46
Lokalizacja: Ostrów Wlkp/Poznań

Flaw pisze:Wyślij może się przydać, szczególnie, że przez wyprawę ominie mnie parę zajęć ze szkoły rodzenia.
Do godziny "W" zostały 2 miesiące.
Nie ma sprawy napisałam, tylko nie wiem czemu jest w wiadomościach "do wysłania" a nie w "wysłanych" ? Chyba coś mi się z przeglądarką dzieje;/
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Poszło ;-)
Ann
Posty: 14
Rejestracja: 28 maja 2012, 17:46
Lokalizacja: Ostrów Wlkp/Poznań

Dziękuje chłopaki! Myślę, że można zamknąć temat, ponieważ mam już wystarczającą liczbę respondentów.

Ps. To była moja pierwsza ankieta, wiem że wiele rzeczy jest niedoskonałych, źle skonstruowanych itd. dlatego przepraszam jeśli ktoś zmarnował przeze mnie swoje 5 min. Jeśli ktoś ma dla mnie jakieś uwagi lub konstruktywną krytykę to proszę pisać na priv.

Ktoś się pytał o "bujanie na piłce"(jedna z możliwyh odpowiedzi) - we wczesnych okresach porodu w przerwach międzyskurczowych duża piłka na której może siedzieć kobieta i odbijać się góra-dół, pozwala rozluźnić mięśnie, co na prawdę pomaga ; )
ODPOWIEDZ