Zapinaj Kask!

Masz filmik warty uwagi? Postuj tutaj!
Awatar użytkownika
arkadius0
Posty: 771
Rejestracja: 27 kwie 2010, 23:43
Lokalizacja: Białystok

Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Oglądam takie filmy, bo to na prawdę działa na wyobraźnię!
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
Ozga
Posty: 405
Rejestracja: 14 wrz 2009, 22:35
Lokalizacja: POS | PZ
Kontakt:

O fu**.
Awatar użytkownika
lukaszXT660Z
Posty: 104
Rejestracja: 15 lut 2010, 2:10
Lokalizacja: RYBNIK
Kontakt:

Nie mam słów.
Awatar użytkownika
Trampek
Posty: 9
Rejestracja: 14 kwie 2011, 9:07
Lokalizacja: Szczecin/Rabka

W Szczecinie na słonku koło mnie podobny wypadek się kiedyś zdarzył. A wystarczyło mieć trochę wyobraźni i może życie by się uratowało. :cry:
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

arkadius0 cieszę się że miałem na głowie na zlocie bo nieźle przywaliłem głową w glebę :-/ Szkoda że nie robią kasków na nadgarstek ;-)
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
arkadius0
Posty: 771
Rejestracja: 27 kwie 2010, 23:43
Lokalizacja: Białystok

bonzo pisze:arkadius0 cieszę się że miałem na głowie na zlocie bo nieźle przywaliłem głową w glebę :-/ Szkoda że nie robią kasków na nadgarstek ;-)
Nie wypuściłbym nikogo bez kasku, a prędkość nie musi byś duża aby se krzywdę zrobić. Zastanawiałem się czy rękawice i protektory snowboardowe by się nie nadawały dla motocyklistów, ale nie byłoby jak kiery chwycić. Może ktoś, kiedyś, coś takiego wymyśli! Byłoby zapewne bezpieczniej.

P.S.
Wracaj do zdrowia!
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Bajros pisze:Oglądam takie filmy, bo to na prawdę działa na wyobraźnię!
Ja Bajros wprost przeciwnie nigdy ich nie oglądam, bo mnie stresują a jak wsiadam na moto to i tak nic nie pamiętam- adrenalina robi swoje. :lol:
Jak wiozę plecaczka to i tak natychmiast włącza mi się hamulec ;-)
akaisen
Posty: 29
Rejestracja: 16 sie 2010, 0:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jak wiozę plecaczka to i tak natychmiast włącza mi się hamulec ;-)

Czyli z plecaczkiem jeszcze nigdzie nie zajechałeś, tak mocno ściskasz Hamulce ? :-P
Awatar użytkownika
Trampek
Posty: 9
Rejestracja: 14 kwie 2011, 9:07
Lokalizacja: Szczecin/Rabka

Ale o czym my tu, jak ja na prawko w Szczecińskim WORDzie dostałem kask z przyszytym luźno paskiem którego nie można było zacisną na szyi.
Tipit
Posty: 72
Rejestracja: 23 maja 2011, 20:22
Lokalizacja: DWR

Trampek pisze:Ale o czym my tu, jak ja na prawko w Szczecińskim WORDzie dostałem kask z przyszytym luźno paskiem którego nie można było zacisną na szyi.
We Wrocławskim WORDzie nie jest lepiej, jeden kask przewidziany dla wszystkich, nawet nikt nie spyta czy dobrze leży ??!!

Jak dojdzie do wypadku, wtedy zmienią przepisy i przyzwyczajenia. Yeh, Polska.
Pracuję aby robić to o czym inni mogą tylko marzyć.
buŁa
Posty: 425
Rejestracja: 22 lut 2010, 14:59
Lokalizacja: Libiąż
Kontakt:

A to w Krakowie jest ciut lepiej. Na moim egzaminie przede mną dwóch chłopaków oblało w następujący sposób:

- EGZAMINATOR: Jest Pan gotowy do jazdy?
- ZDAJĄCY: Tak
- E: Ale czy oby napewno?
- Z: Tak na pewno. (Zdezorientowany zdający spogląda na kontrolki i lusterka czy wszystko dobrze ustawione i włączone)
- E: W takim razie dziękuję, nie zdał Pan części praktycznej.
- Z: Ale dlaczego?!
- E: Nie zapiął Pan kasku.
LEWA W GÓRĘ!
Obrazek
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Ehh sam tak nie zdalem prawka na moto za 1 razem ://////////////
Egzaminator przez zestaw sluchawkowy -prosze przygotowac sie do jazdy i ruszyć
(sprawdzam WSZYSTKO i ruszam)
Egzaminator - proszę zjechać do lini bocznej i sie zatrzymać
(mysle ku..a co jest wszytko przeciez zrobilem ok :-/ )
Egz ponownie - prosze przygotowac sie do jazdy i ruszyć
(znowu sprawdzam wszystko - swiatla lusterka glowa w lewo prawo juz nie wiem co jeszcze...)
Egzaminator - proszę zjechać do lini bocznej i sie zatrzymać. zapraszam do samochodu
Nie zdałem tylko i wyłącznie dlatego że miałem kask nie zapięty i to plac objechałem bezbłędnie, a to przez to ze przed wyjazdem na miasto kurna kazali mi zakladac wszystko na raz kamizelke mikroport i kask jednoczesnie mi dali i przez to nie zdązylem/zapomnialem zapiąc kasku grrrr i przez taką glupotę nie zaz egzaminu :oops: na szczescie tydzien pozniej za 2gim razem zapialem kask i zdalem :roll:
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
Awatar użytkownika
arkadius0
Posty: 771
Rejestracja: 27 kwie 2010, 23:43
Lokalizacja: Białystok

Łasica pisze: ...Nie zdałem tylko i wyłącznie dlatego że miałem kask nie zapięty...
Zpięcie kasku, to powinna być pierwsza rzecz jaką robisz po jego założeniu na dekiel. Zazwyczaj po tym zakładasz rękawice.

PS
Dobrze, że rozgorzała dyskusja na ten temat. Może przemówi to trochę do rozsądku :!: i nie będą się pojawiały posty w działach "odeszki" itp. :-|
Awatar użytkownika
Łasica
Posty: 783
Rejestracja: 19 lis 2009, 11:32
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

ale ja nie mowie ze nie zapinam, bo zapinam zawsze jak jezdze na swoim moto, ale wiesz jak to jest w stresie na egzaminie jeszcze jak Ci kaza robic 3 rzeczy na raz :-/ taka glupota nie zdac przez to :lol:
Obrazek ::BIKEPICS:: | XT660X -> BMW F800GS
ODPOWIEDZ