XXXI Zlot XT660.PL! Kaszuby 19-21.04.2024 / Zapisy -> viewtopic.php?f=22&t=18583

Szukam trwałego męskiego zapachu

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
rakacz

Kiedyś przez przypadek kupiłem niedrogi Ego platinum, spodobał mi się od razu. Żonie bardzo się podoba ten zapach, kobietom też się podoba, bo same to mówią :wink: Do tego zapach jest bardzo trwały w przeciwieństwie do drogich perfumow. Dostałem kiedyś 2 razy Pumę Jamajkę, w tym jedną z Niemiec i wietrzaly po kilku minutach :wink:

Z innych polecam zapachy Str8. Jakiś czas temu, ja i mój brat również psikalismy się peenym perfumem damskim (nie pamiętam nazwy), ale zapach jest tak uniwersalny, że nigdy byś nie powiedział, że to damski perfum. Jeśli żona jeszcze go ma, to podam nazwę. No i niezłe są perfumy z feromonami Love Desire. Rzeczywiście tutaj mam wrazenie, ze podobają się płci przeciwnej.

Markowych perfumow nie opłaca się kupować, szybko wietrzeją i płaci się tylko za nazwę 100 czy 200 zł.
wentar
Posty: 6
Rejestracja: 18 paź 2021, 9:12

Mi osobiście najbardziej się podoba BURBERRY Brit Rhythm Intense dostępna w sklepie na S - i decyduje się na nie na codzienne wyjścia. Jeszcze mogę polecić GIORGIO ARMANI Acqua Di Gio Homme Profumo - te już troszkę bardziej wyraziste więc do biegania do pracy tak średnio. O Love Desire słyszalem ale jakoś nigdy nie miałem możliwości wyprobowania na sobie.
Awatar użytkownika
grego
Posty: 367
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:47
Lokalizacja: Bydgoszcz

Diesel jest rasowy i bardzo trwały. Trudno zmyć czymkolwiek poza benzyną ekstrakcyjną. No i cena jeszcze dość przystępna, chociaż ostatnio przebija 6 PLN za litr.
Standard disclaimer: I may be totally wrong ;)
Awatar użytkownika
maciokrk
Posty: 516
Rejestracja: 14 kwie 2013, 19:49
Lokalizacja: Kraków

tomtom pisze: 20 paź 2021, 7:44 No właśnie euphorie miałem ale dla mnie trwałośc jest bardoz kiepska. Dostałem kiedyś w prezencie i dziwiełem się jak to może tyle kosztowac. Million dollar też znam, niezłe chociaż na razie nie moja pólka cenowa. Szukam czegoś tak do 100 zł max.
za 100 złotych nic trwałego i dobrego nie znajdziesz :) Chociaż gusta są subiektywne. Moim ostatnim faworytem jest Paco Rabbana Phantom.
Loud pipes, saves lives.
Kradnęwdelikatesach
Posty: 16
Rejestracja: 29 wrz 2020, 12:55

Dior Sauvage Elixir zsuwa dziewczynom majtki szybciej niż woda z prysznica makijaż :) tani nie jest ale skuteczny ;P
ODPOWIEDZ