Bluzy XT660

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
Ozga
Posty: 405
Rejestracja: 14 wrz 2009, 22:35
Lokalizacja: POS | PZ
Kontakt:

Wygląda nieźle.
Awatar użytkownika
Grzybek
Posty: 278
Rejestracja: 03 kwie 2010, 20:18
Lokalizacja: Płock

Obrazek
XT660R-->DRZ400E
,,Nie lekceważ potęgi Mocy" - Darth Vader
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Arasq - super koncepcja i dzięki że ruszyłeś temat na forum. Grzybek świetne projekty chłopie. Moje sugestie są następujące:
1) Bluzy hokejowe mają za duże rękawy, mam parę takich i wiem, że nie do końca się sprawdzą na motocykl. Grzybek znalazł opcje z bluzami motocyklowymi i uważam, że tylko na to powinniśmy się zdecydować.
2) Myślę, że powinniśmy przystanąć na jednym uniwersalnym projekcie jako bluzy forumowej (bez podziału na wersje X/R/Z). Zgłosić prośbę o kosztorys do firmy która to wykona, zakładając powiedzmy wykonanie 20sztuk. Oczywiście to nie przeszkadza, aby wykonać wiele projektów i również dać je do wyceny produkcji (również z opcją indywidualnego napisu = nick)
3) Musi to być wykonane porządnie bo jak wiadomo taki ciuszek będzie narażony na bardzo trudne warunki terenowo-szosowe, miętolenie, pranie i inne akcje :)

P.S : koszulki zlotowe jak sama nazwa wskazuje będą na zlotach bo ta koncepcja większości przypadła do gustu i jest swojego rodzaju pamiątką. A bluzę motocyklową zrobilibyśmy jedną będziemy tym samym rozpoznawalni jako ekipa.
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
Grzybek
Posty: 278
Rejestracja: 03 kwie 2010, 20:18
Lokalizacja: Płock

Bajros pisze: 1) Bluzy hokejowe mają za duże rękawy, mam parę takich i wiem, że nie do końca się sprawdzą na motocykl. Grzybek znalazł opcje z bluzami motocyklowymi i uważam, że tylko na to powinniśmy się zdecydować.
Pisałem do http://www.jpa.com.pl czy jest możliwość wykonania bluz crossowych.

Odpisali że: ,,Tak jest możliwość wykonania bluzy - proszę mi przesłać plik w Corelu ja
ją ułożę na szablonie troszkę innym niż hokejowy tzn: węższe rękawy ze
ściągaczami"

Wydaje mi się że ta firma bardziej zna się na rzeczy niż ta co ja podałem w linku.
XT660R-->DRZ400E
,,Nie lekceważ potęgi Mocy" - Darth Vader
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Widzę, że prace idą całą parą.
Gość dobrze mówi- ściągacz na rękawach i najlepiej solidne obszycie na dole bluzy.
Spytaj się czy mogą zrobić minimalne wzmocnienia na łokciach. Z doświadczenia wiem, że tam najszybciej się drą, lepiej może dołożyć parę złoty i mieć na dłużej.
Awatar użytkownika
sistermoto
Posty: 183
Rejestracja: 08 lip 2010, 19:51
Lokalizacja: DPL/DW/ONA

Mi się podoba pomysł- zamawiam wzór nr 4 :) oczywiście jak będzie opcja wyboru X czy R to oczywiście R :mrgreen:
hobelik
Posty: 478
Rejestracja: 27 kwie 2010, 10:03
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

No to wypasik :D pomysł nie umarł. Ja oczywiście piszę się na taką bluzę ... i chcę swojego nicka na niej :) Nie często bywam na forum ostatnio ale jak wpadam to czytam wszystkie nieprzeczytane wątki :D (dziś 374). Czekam na nr. konta do przelewu kasy na moją nową bluzę :D
Ps. Wesołych świąt.
DR 750 ---> XT660R ---> XT660R ---> APRILIA SHIVER 750 ---> WR450
Informatyk Śląsk
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Kwestia projektów i kosztów się wyklaruje to na pewno organizator akcji poprosi o przedpłaty na odpowiednie konto. Ja mam pomysł aby zrobić ankietę kto się potencjalnie zdecyduje na zakup takiej bluzy.
Awatar użytkownika
darekxxl
Posty: 149
Rejestracja: 14 lis 2010, 21:41
Lokalizacja: Trzemeszno k Gniezna
Kontakt:

Ja również jestem za i popieram pomysł Bajrosa aby zrobić ankietę. Ile osób się pisze na bluzy, cena zawsze zależy od ilości - czym więcej to taniej wyjdzie. Ustalmy jakiś termin do kiedy ta ankieta by miała być i będzie wiadomo na czym się stoi. :lol:

Edit: literówki
Ostatnio zmieniony 26 gru 2010, 21:07 przez darekxxl, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arkadius0
Posty: 771
Rejestracja: 27 kwie 2010, 23:43
Lokalizacja: Białystok

Jestem za bluzą ogólną forumową. Koszt takowej na pewno niższy niż z nikiem.

Za miast ankiety, lista (ctrl+c + ctrl+V) i wpłata dla organizatora projektu. W końcu musi zamówić projekt i odebrać gotowe wyroby.

1.arkadius0
2.
itd.
- gmole silnika wg SW-Motech / HOLAN - nieaktualne
- gmole owiewek wg. TOURATECHa - nieaktualne
- stelaże pod kufry na zamówienie - nieaktualne
Awatar użytkownika
Grzybek
Posty: 278
Rejestracja: 03 kwie 2010, 20:18
Lokalizacja: Płock

Zróbmy raczej listę kto chcę forumową bluzę to ustali ilość osób + rozmiar bluzy przy osobie (XXL, XL, L, M, S oraz każdy inny) +ewentualnie napis (+nick) jeżeli ktoś chce z nickiem. W ten sposób chociaż coś już ustalimy.


Przykładowy projekt wysłałem do jpa mają go ułożyć na szablonie crosowym.

1. arkadius0,
2. Grzybek, XL
3. hobelik, , nick
4. sistermoto
5. darekxxl
6. Wojtek
7. Flaw, ,nick
8. Herflick
9. tomi-ei
10. arrasq
11.raczek_
12. Ozga
13. berserkers
14. bonzocis
15. Bajros
itd.
Przykładowa lista udzielających się w temacie, chętnych na BLUZĘ polish XT riders
XT660R-->DRZ400E
,,Nie lekceważ potęgi Mocy" - Darth Vader
Awatar użytkownika
arkadius0
Posty: 771
Rejestracja: 27 kwie 2010, 23:43
Lokalizacja: Białystok

Niech każdy uzupełni swój wpis. Kolejni chętni będą się dopisywać.

L.p. Nick, rozmiar, napis/NICK/
1. arkadius0, XL,
2. Grzybek, XL
3. hobelik, , nick
4. sistermoto
5. darekxxl
6. Wojtek
7. Flaw, ,nick
8. Herflick
9. tomi-ei
10. arrasq
11.raczek_
12. Ozga
13. berserkers
14. bonzocis
15. Bajros
itd.
- gmole silnika wg SW-Motech / HOLAN - nieaktualne
- gmole owiewek wg. TOURATECHa - nieaktualne
- stelaże pod kufry na zamówienie - nieaktualne
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Przed wyborem rozmiaru przyda się jeszcze jakaś rozpiska z wymiarami bluzy w poszczególnych rozmiarach. Chociaż dł rękawa czy bluzy od kołnierza.
Grzybek, jeśli jesteś z firmą w kontakcie to poproś o taką rozpiskę, pomoże to trochę przy wyborze rozmiaru.
Awatar użytkownika
ceem
Posty: 216
Rejestracja: 02 kwie 2010, 13:45
Lokalizacja: Poznań

oprócz dokladniejszego opisu rozmiaru przydała by się jednak orientacyjna cena. oczywiscie wiadomo, ze zalezy ona od ilosci, ale fajnie by bylo znac chocby jakies przyblizenie.
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

ceem pisze:przydała by się jednak orientacyjna cena
Myślę, że tutaj na ten moment musimy się sugerować ceną detaliczną wykonania jednej sztuki dla klienta indywidualnego czyli około 100zł brutto. Choć ta cena przy zamówieniu większej ilości musi być znacznie mniejsza.
ODPOWIEDZ