Niebezpieczne sytuacje

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Ja celowo pytałem o pojemność skutera Toudiego. ;-)
Nieraz mam dosyć tych małych (50) skuterów. Jak jadę moto to mi obojętne, jak jadę osobówką to jeszcze też, ale jak jadę dostawczym z lawetą to już nie bardzo.
Pchają się na światłach na sam początek a potem wlecze się to to 40-50/h i znowu trzeba go wyprzedzać, następne światła znowu to samo a jak jadę z lawetą to muszę mieć miejsca jak przy wyprzedzaniu samochodu.
Przeważnie jeżdżą nimi dzieciaki a więc nie jadą bokiem tylko środkiem pasa a jak go wyprzedzasz to wpadają w panikę i może być problem :-(
No broń boże ich nie potrącam ani nie popycham, uważam tylko, że robią nam tym przepychaniem krecią robotę.
Jak ja się przepycham do przodu to nikt mnie już nie musi wyprzedzać. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Znając Toudiego, to tym bardziej jego skutera też :lol:

PS Swoją droga Toudi mógłbyś opisać swój skuter, jak się nim jeździ, moc, przyspieszenie, spalanie, predkość jaki silnik :?:
Awatar użytkownika
toudi
Posty: 697
Rejestracja: 10 gru 2008, 8:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jak znajdę chwile to skrobnę co nieco.
Z plecaczkiem w świat...
już bez Yadwigi...
ale z DoctoR BIGiem
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Rozumiem Twoją sytuację Toudi, takiego chamstwa jest u nas w mieście dużo... Ja podchodzę do tego tak, olewam kierowców, którzy specjalnie utrudniają mi jazdę i ich po prostu omijam, za to dziękuję kierowcom którzy pięknie zjeżdżają robiąc tym samym miejsce dla motocyklisty. Pamiętajcie, głupich nie sieją - sami się rodzą 8-)
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
starostek
Posty: 477
Rejestracja: 02 gru 2008, 20:47
Lokalizacja: Konin/Poznań
Kontakt:

na to nie ma lekarstwa i z tym trzeba się pogodzić , początkowo też miałem agresje na tego typu zachowania kierowców samochodów, ale jest dużo prawdy w tym co mówi pancio.. motor pojawia się bardzo szybko jest mniejszy a tym samym mniej widoczny, musimy pamiętać, że nie każdy reaguje tak samo szybko i nie każdy kierowca patrzy w lusterka przy zmianie pasa/zawracaniu etc.. więc jedni i drudzy trochę zrozumienia dla siebie.. a dla tych niereformowalnych debili którzy mimo wszystko uważają siebie za panów drogi zostaje Arkowy 'tłumacz' :) pozdro
Czasami na drodze spotykam wielu wariatów, którzy jadą bardzo niebezpiecznie... Aż ciężko ich wyprzedzić
http://starostek.fotosik.pl/zdjecia
ODPOWIEDZ