Bluzy XT660

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Jako, że zbliża się kolejny sezon i mamy w perspektywie kolejny zlot pewnie przydadzą się jakieś gadżety. Zlot bez koszulek forumowo-ixtekowych to nie zlot ;-)

Przed zlotem w Zdroisku Hobelik dał pomysł żeby zamiast koszulek zrobić bluzy a'la hokejowe, które można wrzucić np. na zbroję i dumnie reprezentować forum. Teraz jest zima, większość forumowiczów ma więcej czasu wolnego i może warto podejść do sprawy właśnie teraz.

Proponuję tym razem aby bluza miała charakter właśnie forumowo-ixtekowy a nie zlotowy. Byłaby to bardziej uniwersalna część motogarderoby.

Poszukiwani są chętni, którzy zaprojektują grafikę na bluzy i może znajdzie się ktoś kto ma dojście do zakładu/firmy robiącej nadruki albo całe bluzy.


Przykład bluzy i orientacyjny koszt można wziąć z allegro. Co do kosztów ostatecznych pewnie zadecyduje ilość chętnych.

Proszę o deklaracje kto by był chętny aby wejść w posiadanie takiej bluzy co pozwoli na określenie trafności tego pomysłu.
Wszelkie sugestie mile widziane.
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Z tego co pamiętam to na zlot w Bieszczadach Camil86b miał projekt, wtedy nie było już czasu i zrobiliśmy na szybko. Może tym razem sie uda, bo wtedy się strasznie martwił, że jego praca poszła na marne :-/
Oczywiście popieram pomysł jako ogólno forumowy a nie zlotowy. ;-)

PS Arrasq wydzielam ten temat jako osobny
Awatar użytkownika
Herflick
Posty: 1676
Rejestracja: 19 lip 2009, 20:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Ja jestem chętny na 100%
Jestem "nieumi" i o tym wiem, o tym wiem, że jestem "nieumiem"
buŁa
Posty: 425
Rejestracja: 22 lut 2010, 14:59
Lokalizacja: Libiąż
Kontakt:

Wojtek pisze:Z tego co pamiętam to na zlot w Bieszczadach Camil86b miał projekt, wtedy nie było już czasu i zrobiliśmy na szybko. Może tym razem sie uda, bo wtedy się strasznie martwił, że jego praca poszła na marne :-/
Oczywiście popieram pomysł jako ogólno forumowy a nie zlotowy. ;-)
oj tam oj tam ;-) wtedy grafikę zrobił mój znajomy grafik, który miał kilka wolnych chwil, jak coś temat mogę u niego odświeżyć, tylko potrzebne są sugestie co winno się znaleźć na takiej bluzie...
LEWA W GÓRĘ!
Obrazek
tomi-ei
Posty: 498
Rejestracja: 15 lut 2010, 21:02
Lokalizacja: ok W-wy

również jestem chętny na zakup
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

camil86b pisze:tylko potrzebne są sugestie co winno się znaleźć na takiej bluzie...
Jak to, co - XT660 i to najlepiej R-ka bo to bluza do offu :mrgreen:
Czekamy w takim razie na sugestie ;-)
I chętnych :lol:
buŁa
Posty: 425
Rejestracja: 22 lut 2010, 14:59
Lokalizacja: Libiąż
Kontakt:

Już umówiłem się z ziomkiem wstępnie ;-) wydrukuję szablon i przy piwku jakiś wstępny projekt nakreślimy, on to obrobi i na bieżąco będziemy konsultowali ze społecznością forumową!
LEWA W GÓRĘ!
Obrazek
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

To ja tez sie pisze:-)
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

ja też się piszę :)
A można by zamieścić loga jakichś popularnych firm związanych z motocyklami na tych bluzach? Oczywiście wszystko w miarę w rozsądnych ilościach :P zawsze to wygląda jakoś tak "profesjonalniej" xD
Proponuje
- Yamaha - oczywiście :P
- NGK
- K&N
- Fox ? :P
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Nie wiem tylko jak z dostępnością takich "czystych" bluz. :?:
Ja przynajmniej widzę zawsze już z nadrukiem jakiejś firmy :-/
buŁa
Posty: 425
Rejestracja: 22 lut 2010, 14:59
Lokalizacja: Libiąż
Kontakt:

ten link który podał arrasq daje nam możliwość przygotowania dowolnej grafiki na taką bluzę. tutaj link bezpośrednio na stronę internetową firmy http://www.jpa.com.pl/?strona,menu,pol, ... ,,ant.html tam do ściągnięcia nawet matryca w pliku corel draw'a do edycji :-)

[ Dodano: 2010-12-14, 17:50 ]
raczek_ pisze:A można by zamieścić loga jakichś popularnych firm związanych z motocyklami na tych bluzach? Oczywiście wszystko w miarę w rozsądnych ilościach :P zawsze to wygląda jakoś tak "profesjonalniej" xD
pomysł bardzo dobry!
LEWA W GÓRĘ!
Obrazek
Awatar użytkownika
Grzybek
Posty: 278
Rejestracja: 03 kwie 2010, 20:18
Lokalizacja: Płock

http://www.mettosport.pl/518,bluzy.html Tu szyją motocrossowe trzeba by zobaczyć od nich jakiś projekt
XT660R-->DRZ400E
,,Nie lekceważ potęgi Mocy" - Darth Vader
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

raczek_ pisze:ja też się piszę :)
A można by zamieścić loga jakichś popularnych firm związanych z motocyklami na tych bluzach? Oczywiście wszystko w miarę w rozsądnych ilościach :P zawsze to wygląda jakoś tak "profesjonalniej" xD
Proponuje
- Yamaha - oczywiście :P
- NGK
- K&N
- Fox ? :P
dobry pomysł
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Dla mnie super. Już ją chcę ;-)
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

No taka bluza będzie się super prezentować na mojej nowej zbroi :)
A ma ktoś taką firmę koło siebie? Wiecie żeby namacalnie obadać co to za materiał i wykonanie.
h e d o n i z m
ODPOWIEDZ