moto-akcesoria.pl - zniżka

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
starostek
Posty: 477
Rejestracja: 02 gru 2008, 20:47
Lokalizacja: Konin/Poznań
Kontakt:

kiedyś dostałem maila, że cześć naszych forumowiczów posiada zniżkę na produkty we wszystkich sklepach moto-akcesoria.. jak poszedłem ( z założeniem, że taką zniżkę mam) to dowiedziałem się, że administracja naszego forum nie podała listy osób którym przysługuje zniżka.. czy da się coś z tym zrobić? zniżka to 10%, niby nie dużo, ale zawsze coś zostaje w portfelu.. poza tym każdy dostaje kartę na którą przelewa się początkowo 2% kwoty zakupu, też niedużo, ale kwota w miarę zakupów jest coraz większa..
Czasami na drodze spotykam wielu wariatów, którzy jadą bardzo niebezpiecznie... Aż ciężko ich wyprzedzić
http://starostek.fotosik.pl/zdjecia
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Zgadza się i Ty spokojnie się załapujesz :-D
"Jeżeli uzyskamy taką zgodę jesteśmy w stanie przydzielić rabat na produkty oferowane przez sklep forumowiczom którzy mają konto dłużej niż 2 miesiące, oraz napisali przynajmniej 70 postów(listę użytkowników tj. nick, oraz adres mailowy ustala administracja forum)."
Musisz u nich założyć konto i podać, z którego forum jesteś oraz dokładny nick :-D
Najlepiej napisz na pw do Flawa - on zna najlepiej sprawę ;-)

PS.Ja mam na stałe 10% zniżki a teraz nawet przesyłka jest gratis (do24 grudnia)
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

Ja tez mam 10% znizki na stałe. Napisz do gościa który zarejestrował sie u Nas jako moto-akcesoria, wpisze Cie do systemu ze zniżką 10% ( najwyzszą jaką dają teraz )
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

starostek, dawno dawno temu wysyłałem im listę userów kwalifikujących się do zniżki.

Podeślę im jeszcze raz bo od tamtej pory pewnie się trochę pozmieniało.
h e d o n i z m
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Lista zaktualizowana i wysłana.
h e d o n i z m
ODPOWIEDZ