czy xtx to dobra decycja.prosze o oferty i rady

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
raffik19
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2011, 10:04
Lokalizacja: poznan

witam uzytkownikow xt . prosze o pare rad jak wyglada uzytkowanie tego motocyklu. miałem honde cr 125 duzo latałem po lasach i torach wiec jego eksploatacja strasznie duzo mnie kosztowała. teraz zrobiłem prawko i chciłem kupic cos zeby mozan było połaczyc teren z miasem. czytałe juz du zo o xtx ale chce usłyszec cos od uzutkowniko. mysle własnie o wersji xtx a nie xtr . własnie czym onie sie roznia tylko kołem przednim? jaka jest predkosc max i taka optymalna. czy po zmianie opon nadaje sie w teren . łatwo stawia sie go na koło.chodzi mi o taki motocykl bardziej do zabawy niz długie trasy. jestem wysoki wiec nie wiem czy bedzie wygodny dla mnie . mysle rowniez mo husqvqrnie 510. prosze doradcie i moze macie jakies oferty sprzedazy jestem z okolic poznania
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

raffik19, Po pierwsze nie byłeś w "powitalni" co świadczy o tym że również nie czytałeś regulaminu forum.

Mamy tu pewne zasady dzięki którym mamy pewien ład na forum.

Nie powielamy tematów a pytania które zadałeś były już kilka razy omawiane na forum i wystarczy użyć opcji "szukaj" która naprawdę nie gryzie ;-)

Jeśli czegoś nie ma na forum to najpierw znajdź odpowiedni dział a później napisz post.
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Cześć kolego raffik19,
Fajnie, że zawitałeś na nasze forum ale jak już zauważył Arrasq nie zadałeś sobie trudu w odczytaniu z forum wiedzy jaka Cię interesuje... Zapraszam do lektury to nie boli. Jeśli jednak nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania - utwórz nowy temat w odpowiednim dziale forum a wtedy na pewno ktoś się włączy do dyskusji.

P.S : wątek przenoszę do offtopics
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

No a ja bym nie był sobą jak bym Ci nie zwrócił uwagi na brak polskich i dużych liter :-/
Awatar użytkownika
krakus55
Posty: 43
Rejestracja: 28 kwie 2010, 14:56
Lokalizacja: Bydgoszcz

A ja odpowiem na pytanie. Jeśli chcesz zamienic cr 125 na XTX to moim zdaniem nie bedziesz zadowolony. XTX nawet jak zmienisz opony nigdy nie zastąpi w terenie, tym bardziej na torze prawdziwego crossa. Jedyne wyjscie to XTR lub tak jam u mnie XTX i CRF :)
ODPOWIEDZ