Też Wam się to zdarza?

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
ceem
Posty: 216
Rejestracja: 02 kwie 2010, 13:45
Lokalizacja: Poznań

crazyrider urocze :D właśnie o to chodzi, żeby przyjemnie czas spędzać :DDD
ja tam nie wiem co ze mną nie tak, ale nigdy mi się nie trafił żaden komentarz na stacyji palifofej :) w sumie ominęło mnie jak widzę ciekawe doświadczenie, ale wszystko jeszcze przede mną ;)
trzeba przyznać, że nie wyglądamy na naszych sprzętach zbyt delikatnie i życzliwie. znajomi mówią, że to wizerunek raczej groźny :D doprawdy nie wiem skąd taka opinia - przecież jak widać nie bijemy nikogo tym imbusem od przedniej osi :D
hobelik
Posty: 478
Rejestracja: 27 kwie 2010, 10:03
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Nie bijemy ... bo nie dali nam okazji ceem :D
A imbusa zaproponowałem z racji niedawnych doświadczeń ... pogoniłem pijaków na przejściu dla pieszych gołymi rękami ... skończyło się paskudnym złamaniem palca operacją 3 miesiącami L4 ... stąd propozycja klucza ... szkoda rąk na cymbałów ... szkoda, że mądry po szkodzie jestem :/

A oto rzeczony paluszek :D
Obrazek
DR 750 ---> XT660R ---> XT660R ---> APRILIA SHIVER 750 ---> WR450
Informatyk Śląsk
Awatar użytkownika
crazyrider12
Posty: 1459
Rejestracja: 04 mar 2010, 7:49
Lokalizacja: Krk/Siemianowice Śl

A FUJJJJ, takie zdjęcia przed 23.00 publikować :mrgreen:
...bo każda okazja jest dobra by zjechać z utartej ścieżki i poszukać własnej ;)
hobelik
Posty: 478
Rejestracja: 27 kwie 2010, 10:03
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

To taka przestroga ... że jednak imbus :D
DR 750 ---> XT660R ---> XT660R ---> APRILIA SHIVER 750 ---> WR450
Informatyk Śląsk
t0mmyK
Posty: 8
Rejestracja: 13 maja 2011, 12:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Sam często się spieszę, ale mój pośpiech nie był nigdy powodem do tego żeby do kogoś startować z pięściami.
mój pośpiech = mój problem
Btw. Nie widzę żeby kierowcy samochodów spychali swoje pojazdy na bok, kiedy sam czekam w kolejce przed dystrybutorem.

W sumie była to jakaś lekcja jak każdy dzień jazdy na motorze.

pozdrawiam,
t0mmyK
Awatar użytkownika
miron66
Posty: 24
Rejestracja: 29 kwie 2011, 16:39
Lokalizacja: Namysłów

....odnośnie tankowania to też tankuje i odstawiam moto na bok i idę do kasy.
Mało buraków jest na świecie....Ja mam czas a inni czasu nie mają bądź są za bardzo wyrywni - lepiej unikać takiego towarzystwa...

Zauważyłem jednak że, motocykliści są bardziej wyrozumiali, mili i zawsze mają czas ;-)
a buraki w starych gratach którzy, szpanują są naszym przeciwieństwem...tak widocznie musi być.



Grunt to opanowanie. :lol:
Awatar użytkownika
starostek
Posty: 477
Rejestracja: 02 gru 2008, 20:47
Lokalizacja: Konin/Poznań
Kontakt:

Debili nie brakuje na świecie, trudno się z tym nie zgodzić.. Jeśli chodzi o mnie to na stacji raczej nie przerabiam procedury ubierania i rozbierania.. Tankuje za równą kwotę wchodzę, płacę i odjeżdżam, ew. jak widzę, że ktoś czeka za mną to szybko odstawiam na bok moto i dopiero płacę.. nikt nikogo nie będzie gonił w końcu po coś mają kamery na tych stacjach..
poza tym druga sprawa, nie warto się z kimś szarpać/gonić etc. w ogóle co za debil rzuca się na motocyklistę w kasku i kombi ? samo to świadczy o tej osobie


Jedyna przygoda to jadąc (nie kierując żeby nie było) już wstawiony na grilla otworzyłem drzwi i przyjeb*** konkretnie w betkę jakiegoś karka.. ale obyło się na przeproszeniu z mojej strony i kilkoma epitetami pod moim adresem z drugiej :)

Aha.. no i kiedyś podjeżdżając na dosyć późną porą na stacje okopano mi całe auto przez tubylców w zasadzie bez powodu... Tak więc wracając do pierwszego zdania debili nie brakuje.. oni byli, są i będą..
Czasami na drodze spotykam wielu wariatów, którzy jadą bardzo niebezpiecznie... Aż ciężko ich wyprzedzić
http://starostek.fotosik.pl/zdjecia
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

hobelik pisze:To taka przestroga ... że jednak imbus :D
Do mnie to zdjęcie przemawia ;-)
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
ODPOWIEDZ