Alergia oczna!!!

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
arogabi
Posty: 63
Rejestracja: 06 cze 2011, 19:40
Lokalizacja: Płock

Koledzy zwracam się z pytaniem czy któryś z Was zetknął się z alergią oczną. Mam 10-cio letniego syna który ma to schorzenie i razem z żoną szukamy specjalisty w dziedzinie okulistyki żeby się zajął jego oczami. Ten rodzaj alergii występuje u młodzieży a szczególnie u chłopców. Jeśli ktoś słyszał o jakimś okuliście specjalizującym się w tym kierunku proszę o info. Leczymy go okulistycznie w Łodzi, ale to leczenie polega na pompowaniu w oczy sterydów przez 6 miesięcy w roku. Długotrwałe stosowanie sterydu też nie jest wskazane. I nie wiadomo kogo słuchać. Pani doktor która prowadzi naszego syna twierdzi że w okresie dojrzewania alergia powinna minąć lub zminimalizować się w dużym stopniu. I wszystko byłoby ok poza tym że On ma 10 lat i do okresu dojrzewania jeszcze parę lat minie. Na wtorek 13.09.11 jesteśmy umówieni w Wa-wie u jakiegoś prof nazwiska nie pamiętam. Jeśli ktoś coś wie konkretnego proszę o info.
XT 660 R - I wszystko jasne!!!
Wojtek
Posty: 4727
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:32
Lokalizacja: XXX

Mój Łuki był alergikiem, leczył się w CZMP a w wieku 12 lat samo przeszło ;-)
Ja jestem też aler..... nigdy się nie leczyłem i sporadycznie, co któryś rok chodzę na wiosnę zapłakany i zasmarkany :-/ Omijam z daleka wszelkie aerozole, perfumy itp- niestety też opary benzyny :-x
Awatar użytkownika
Ozga
Posty: 405
Rejestracja: 14 wrz 2009, 22:35
Lokalizacja: POS | PZ
Kontakt:

Ja miałem coś takiego po powrocie z egiptu, cały czas mi oczy łzawiły i szczypały.
Cały czas budziłem się z mega zaklejonymi oczami, przez ropę.

Ale po czasie mineło.
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Arek wysłałem ci namiary odnośnie lekarki w Łodzi która jest specjalistką od alergii ocznej.
h e d o n i z m
Awatar użytkownika
arogabi
Posty: 63
Rejestracja: 06 cze 2011, 19:40
Lokalizacja: Płock

Michał wielkie dzięki. 30 min temu wróciłem z pracy i przeczytałem PW. Jutro moja żonka zadzwoni. Jeszcze raz wielkie dzięki.
XT 660 R - I wszystko jasne!!!
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Nie ma sprawy. Grunt żeby pomogła Twojemu synowi.
h e d o n i z m
nomad
Posty: 69
Rejestracja: 12 lis 2010, 11:51
Lokalizacja: Śląsk

spotkałem się z przypadkiem w rodzinie, gdzie dziecko miało gronkowca w oczach i leczenie trwało latami właśnie przy pomocy sterydów, a dopiero jakiś chinśki medyk z Tychów coś pomógł i stwierdził powodu alergii i wyleczył. Może to oczywiście zbieg okoliczności, ale znam dwa przypadki wyleczenia z podobnych objawów....
CB540S->XL600V->VT750->XT660R--> CB 900-> XT660Z-> Triumoh Street Triple R :)
ODPOWIEDZ