!!! ku przestrodze !!!

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
Beret
Posty: 279
Rejestracja: 29 lis 2008, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

sezon sie powoli zaczyna, coraz wiecej motocykli wyjezdza na ulice...
a co za tym idzie w ruchu miejskim pojawia sie coraz wiecej kierowcow, ktorzy chcac zaimponowac przed kolegami lub innymi uczestnikami ruchu staraja sie pokazac brawure podczas jazdy nie zawsze posiadajac odpowiednie przygotowanie czy umiejetnosci...
wiele sie czyta o smiertelnych wypadkach z udzialem motocykli, ale w 99,9% sa to scigacze lub motocykle sportowe osiagajace w mgnieniu oka zawrotne predkosci, najczesciej powodowane brakiem wyobrazni samego motocyklisty...

niestety w sobote w Warszawie doszlo do podobnego wypadku...wszystko jak w typowym scenariuszu, ale tym razem motocyklista jechal na supermoto. wydawalo by sie ze nas to nigdy nie bedzie dotyczylo a jednak...

http://www.zw.com.pl/artykul/284828,345 ... hocie.html
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Przykra sprawa :-( :-(
" Jeśli twoim rumakiem jest pasja , niechaj lejce trzyma rozum "
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
Awatar użytkownika
Urbi23
Posty: 28
Rejestracja: 21 mar 2009, 10:18
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Kontakt:

Niestety niekiedy góre nad rozsądkiem bierze ten diabełek mówiący do ucha gaz do dechy co porsche cię wyprzedzi . [*]
Kierowco Patrz w Lusterka Dla Ciebie Pierwsze Wymuszenie Dla Mnie Może Być Ostatnim !
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

W takich sytuacjach to przede wszystkim szkoda człowieka...
Pamiętajmy o rozsądku i oczach dookoła głowy.
Pozwólcie, że dodatkowo odeślę Was do jednego artykułu kolegów z motocyklowego
portalu
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
starostek
Posty: 477
Rejestracja: 02 gru 2008, 20:47
Lokalizacja: Konin/Poznań
Kontakt:

poza tym pamiętajmy, nawet stojąc jako pierwsi na skrzyżowaniu czy jadąc bez innych pojazdów prostą drogą.. pogoda jest taka a nie inna, zimno, piasek nasypany na drodze, pęknięcia w jezdni, garby, to wszystko kumuluje się i tworzy niebezpieczną mieszankę.. szczególnie chodzi o temp; w takich warunkach opona nie klei się do asfaltu, droga hamowania strasznie się wydłuża i zaczyna robić się niebezpiecznie.. statystyki nie kłamią.. najwięcej wypadków z udziałem motocyklistów ma miejsce po długiej przerwie zimowej... j.w. kierować się rozumem a nie diabełkiem; wiem, że ciężko to zrobić bo sam mam sporej wielkości diabełka na ramieniu^^
Czasami na drodze spotykam wielu wariatów, którzy jadą bardzo niebezpiecznie... Aż ciężko ich wyprzedzić
http://starostek.fotosik.pl/zdjecia
ODPOWIEDZ