'ciekawy' sprzedawca na Allegro...

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
ceem
Posty: 216
Rejestracja: 02 kwie 2010, 13:45
Lokalizacja: Poznań

jak co dzień sprawdzałem aukcje Allegro dotyczące XT'ka i natknąłem się na sprzedawcę setów. podejrzałem wszystkie aukcje i wpadło mi w oko, że wszystko co sprzedaje da się odkręcić ze stojącego motocykla w pochmurny wieczór.... sami zobaczcie:

RS-moto

troszkę zastanawia mnie ta specjalizacja...
może jestem przewrażliwiony, ale ktoś tu pisał, że skroili mu sety ze sprzęta stojącego pod blokiem...
Awatar użytkownika
skoziel
Posty: 7
Rejestracja: 22 lip 2011, 12:27
Lokalizacja: Sosnowiec

No ciekawe...
There is two road to travel :
ROUGH and SMOOTH
Better take the ROUGH ROAD - that is where the SWEETNESS is :) !
Awatar użytkownika
crazyrider12
Posty: 1459
Rejestracja: 04 mar 2010, 7:49
Lokalizacja: Krk/Siemianowice Śl

Faktycznie ciekawe... skąd dostęp do samych dekli i setów? Jak by koleś silniki rozbierał to miał by jakieś graty mechaniczne... ciekawe....
...bo każda okazja jest dobra by zjechać z utartej ścieżki i poszukać własnej ;)
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

może po prostu odkupił stuff od jakiejś zagranicznej firmy zajmującej się złomowaniem motocykli powypadkowych ;) Firma ma podany na wierzchu NIP i REGON, więc wątpię żeby ktoś się bawił w parkingowe zdobywanie takich części ;)
Awatar użytkownika
ceem
Posty: 216
Rejestracja: 02 kwie 2010, 13:45
Lokalizacja: Poznań

no właśnie dlatego mi to podpada.
w sumie zapodałem, gdyby ktoś miał styczność z tym gościem. pewnie i tak nie da się potwierdzić czy to towar legal czy odkręcany na ulicy.
jeszcze sety idzie przeżyć, ale wyobraźmy sobie jak podchodzimy do zaparkowanego sprzęta, a tam brak obu dekli... mam nadzieję, że się jednak mylę.
ODPOWIEDZ