UWAGA-ZAGROŻONA WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I WYMIANY OPINII

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
crazyrider12
Posty: 1459
Rejestracja: 04 mar 2010, 7:49
Lokalizacja: Krk/Siemianowice Śl

Wojtku, nie mam problemu personalnego z Tobą, tylko działaniami jakie podejmujesz na forum i Twoimi totalitarnymi zapędami.Trudno by było nie odnieść się personalnie do twoich wypowiedzi bo przecież to są Twoje wypowiedzi-ja ich w twoim imieniu nie pisałem.
Czy angażuję innych? Tak, bo mają prawo do wyrażenia opinii o tym co napisałeś na forum (odnośnie zakazu zachwytu nad innymi motocyklami, ostrzeżeniem i wylotem z forum).
Nie ustosunkowałeś się do kilku kwestii wypunktowanych w moim poście-czyżby brak argumentów?
Odnośnie manipulowania faktami "jak zwykle" mistrza nie pobiję :)
...bo każda okazja jest dobra by zjechać z utartej ścieżki i poszukać własnej ;)
Awatar użytkownika
wit
Posty: 901
Rejestracja: 17 cze 2009, 18:48
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

K.... przestańcie łapać się za słówka , znamy się na tyle że nie podejrzewam złej woli żadnego z was.
Nie wszystkie emocje można przekazać za pomocą klawiatury ,więc dajcie sobie spokój.
Forum to przede wszystkim LUDZIE ! motocykle są tylko dobrym pretekstem żeby pogadać.
Ostatnio zmieniony 06 lut 2012, 23:09 przez wit, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
crazyrider12
Posty: 1459
Rejestracja: 04 mar 2010, 7:49
Lokalizacja: Krk/Siemianowice Śl

Masz rację, zaczyna się pyskówka w której biorę czynny udział,i odbiegamy od sedna sprawy.
Post który się pojawił mocno mnie zaniepokoił, stąd moja dość zdecydowana reakcja, później to już tylko odbijanie piłeczki i obracanie kota ogonem a główny wątek gdzieś umyka.
Nadal jestem przeciwny wprowadzaniu postulowanych ograniczeń.
Kilka słów krytyki nikomu jeszcze nie zaszkodziło, więc jeśli macie mi za złe że poruszyłem tą kwestię to postujcie.
Ostatnio zmieniony 06 lut 2012, 23:21 przez crazyrider12, łącznie zmieniany 1 raz.
...bo każda okazja jest dobra by zjechać z utartej ścieżki i poszukać własnej ;)
Awatar użytkownika
arrasq
Posty: 770
Rejestracja: 06 lut 2009, 15:04
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Wit ma w 100% rację, rozmowa to nie tylko słowa ale ton i mimika. Ironia może zostać odebrana jak krytyka i odwrotnie...
Proponuję łyk zimnej wody i spokojny sen. ;-)
Awatar użytkownika
crazyrider12
Posty: 1459
Rejestracja: 04 mar 2010, 7:49
Lokalizacja: Krk/Siemianowice Śl

To jak to jest? Bo już zupełnie skołowany jestem tymi postami.Wojtek chcę tej cenzury czy nie? Czy się po prostu wykręca teraz z tego "ironią"- wytłumaczeniem podsunięte przez łasicę???
...bo każda okazja jest dobra by zjechać z utartej ścieżki i poszukać własnej ;)
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Dyskusja to dyskusja i należy rozmawiać. Zgadzam się z Tomkiem, trochę Wojtek przesadzasz czasami. Szczególnie z tym punktem i czerwoną czcionką - to było niepotrzebne.
Proponuję walnąć 100gram zamrożonej wyborowej i kierować się do łóżka. Na zdrowie!
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Awatar użytkownika
wit
Posty: 901
Rejestracja: 17 cze 2009, 18:48
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

crazyrider12 pisze:To jak to jest? Bo już zupełnie skołowany jestem tymi postami.Wojtek chcę tej cenzury czy nie? Czy się po prostu wykręca teraz z tego "ironią"- wytłumaczeniem podsunięte przez łasicę???
Śpij spokojnie ;-)
Awatar użytkownika
crazyrider12
Posty: 1459
Rejestracja: 04 mar 2010, 7:49
Lokalizacja: Krk/Siemianowice Śl

Nie mogę spać spokojnie bo moderator może grzebać w moich postach, a boję się moderatorów z cenzorskimi zapędami. Po to to wszystko.
...bo każda okazja jest dobra by zjechać z utartej ścieżki i poszukać własnej ;)
hobelik
Posty: 478
Rejestracja: 27 kwie 2010, 10:03
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

"Gdy człowiek przestaje marzyć umiera" R.Ridel.........Pozdrawiam Wojtek
Chyba znasz trochę Wojtka ??
Nikt nie zabroni nam marzyć ;) Idę w poduchę jeździć na moim żółto czarnym BMW :D Jadzi oczywiście o tym nie mówię ale też mam marzenia :D
Crazy... śpij spokojnie cenzury nie będzie :D
DR 750 ---> XT660R ---> XT660R ---> APRILIA SHIVER 750 ---> WR450
Informatyk Śląsk
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

crazyrider12 pisze:Nie mogę spać spokojnie bo moderator może grzebać w moich postach, a boję się moderatorów z cenzorskimi zapędami. Po to to wszystko.
Crazy ty też trochę wycziluj. Nikt Ci w postach grzebać nie będzie a tym bardziej ich cenzorował!

Ps. Jeśli macie jakiś osobisty problem to załatwcie go poza publicznym tematem!
h e d o n i z m
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3618
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

BTW
hobelik pisze: Idę w poduchę jeździć na moim żółto czarnym BMW
hobelik pisze:XT660R 4 EVER
Widzę jakąś niespójność ;)
h e d o n i z m
Awatar użytkownika
wit
Posty: 901
Rejestracja: 17 cze 2009, 18:48
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

hobelik napisał/a:
XT660R 4 EVER
Hobelik zajeździ Yadzię na śmierć a potem zakopie ;-)
Ja chyba też jak zacznę modzić więcej przy sprzęcie to nie będzie się nadawał na sprzedaż i zostanie jako pamiątka.
Awatar użytkownika
uziel2
Posty: 540
Rejestracja: 22 lut 2010, 13:01
Lokalizacja: Iwonicz
Kontakt:

usunąc temat , reszte załatwiac na PW i po sprawie .. . . :) POzdro
...nie umiem jeździć... ale lubię !!!
kolo
Posty: 169
Rejestracja: 29 lis 2009, 14:19
Lokalizacja: wroclaw

chłopaki nie jeżdzą na moto i nie mają co ze sobą zrobić w te mrożne dni :mrgreen: dajcie sobie spokój. Lubię was i popieram kazdego z was :lol:
hobelik
Posty: 478
Rejestracja: 27 kwie 2010, 10:03
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Flaw pisze:BTW
hobelik pisze: Idę w poduchę jeździć na moim żółto czarnym BMW
hobelik pisze:XT660R 4 EVER
Widzę jakąś niespójność ;)
Jestem realistą :-)
DR 750 ---> XT660R ---> XT660R ---> APRILIA SHIVER 750 ---> WR450
Informatyk Śląsk
ODPOWIEDZ