Zatrzymani - Warszawa

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
Beret
Posty: 279
Rejestracja: 29 lis 2008, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

przyznaje sie:)
pod rzepa na prostej to moja niunia...bedzie tam stala do 17:D

pozdro
Super Fakin Motard!
Awatar użytkownika
toudi
Posty: 697
Rejestracja: 10 gru 2008, 8:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Bereta najłatwiej namierzyc jak jedzie :D nikt nie ma czarnego kombi kasku moto i do tego białych bucikow :D
Beret możesz czuć sie wyjatkowy :D
Z plecaczkiem w świat...
już bez Yadwigi...
ale z DoctoR BIGiem
Awatar użytkownika
Silent_BoB
Posty: 280
Rejestracja: 07 lut 2009, 10:43
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

BK-ejek
do ludzi stawaj przodem...bo zawsze znajdzie się ktoś kto chce cię wydymać...
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

ul. Meksykańska namierzony biały XTX ... myślę, że nie będzie wątpliwości czyj skoro biały hehe . Mam nawet zdjęcie na telefonie, ale w tym momencie nie mam jak go przerzucić...
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
ADM
Posty: 25
Rejestracja: 13 lis 2008, 23:30
Lokalizacja: Ząbki

Tak to byłem ja , nawet namierzyłem robiącego zdjęcie. hehe
Awatar użytkownika
Rodman
Posty: 580
Rejestracja: 17 gru 2008, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

NIestety nie mam zdjęcia ale może opiszę sytuacje bo ciekawa była, a ponieważ nie widziałem do tej pory innego białego xtka z przerobionym tyłem to wiadomo kogo podejrzewam :)


wczoraj ok 18.30 z kierunku Ożarowa w stronę Wawy przy zmianie oraganizacji ruchu w miejscu gdzie powstaje wiadukt do obwodnicy został zauważony biały xtek z przerobioną lampą idący łeb w łeb z drugim xtkiem całym czarnym( biały lecial prawym pasem a czarny lewym- obydwa pasy w tym samym kierunku tam są). Wszystko byłoby fajnie gdyby na winklu w prawo kolega z bialej Yadwigi nie został wyrzucony na lewy pas (podejrzewam ze za bardzo poniosło i ze za słabo sie złozyl do zakrętu, albo nie wiedzial jak to zrobić), dobrze ze kolega z czarnej Yadzi ( na lewym pasie jadący) zauważył to wczęsniej i dal po heblach, dzięki temu biały sprzęt i kierowca wyszli z tego bez szwanku ( a ciekaw jestem jakby to wygladało jakby lewym pasem jechała puszka), nie wiem czy w ogóle kierowca białej torpedy jest świadomy tego co zrobił bo nawet nie przeprosił tylko poleciał dalej i pozniej zjechał na prawo do MotoMotion.

N I E Ł A D N I E ! ! ! ! ! !
Awatar użytkownika
Kefir
Posty: 122
Rejestracja: 18 mar 2009, 10:18
Lokalizacja: Wroclaw / Piaseczno

Elou!
Mysle ze jezdziec odebral swoja lekcje pokory mimo ze przyszla tanio. Swoja sciezka, po takim dictum, strach sie podrapac na ulicy po tylku ;) Wez tez pod uwage ze sprzet mogl byc oddany na przeglad i byles swiadkiem np jazdy probnej kogos z MM.
Powazniej mowiac, kazdego ponosi jednak narazanie innych jest niedodpowiedzialne. W poprzednich latach byly organizowane treningi na Torze Poznan, mozna tez wybrac sie na tor kartingowy i tam zmierzyc z maszyna i swoimi slabosciami bez skutkow dla otoczenia w razie paciaka.
O tym w innym watku i przy innej okazji.

--
Pozdrawiam, Artu / Kef
Znajdowanie slabych punktow jest moja najmocniejsza strona
Awatar użytkownika
Rodman
Posty: 580
Rejestracja: 17 gru 2008, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

Kefir pisze:Wez tez pod uwage ze sprzet mogl byc oddany na przeglad i byles swiadkiem np jazdy probnej kogos z MM.
Ja tylko podejrzewam, ale kto rzeczywiście jechał wie tylko kierowca ( nie właściciel) z białej Yadwigi.
Awatar użytkownika
toudi
Posty: 697
Rejestracja: 10 gru 2008, 8:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

a kogo byl czarny XTR gdzies o 11,30 na Domaniewskiej pomykajacy w str Puławskiej??
Z plecaczkiem w świat...
już bez Yadwigi...
ale z DoctoR BIGiem
ADM
Posty: 25
Rejestracja: 13 lis 2008, 23:30
Lokalizacja: Ząbki

Był to właściciel. Nie wiedział, że zajechał, bo się obsrał, że wpadnie do rowu. Przeprasza za to. Generalnie za duża prędkość i brak doświadczenia przyznaje się.
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

lepiej 30 min za późno niż 30 lat za wcześnie ;)
Awatar użytkownika
Rodzyn
Posty: 9
Rejestracja: 01 gru 2008, 20:35
Lokalizacja: Warszawa

ADM....... proponuje zakupić w MM zestaw pampersów do XTX.. na pewno dostaniesz rabat
...... a na marginesie to słyszałem , że XTXy w białym malowaniu słabiej skręcają....
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2009, 10:22 przez Rodzyn, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

Dobra dobra już bez złośliowści, ADM na pewno ma nauczkę na przyszłość, powróćmy do tematu
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Niebieski XTR widziany wczoraj około godziny 18 na skrzyżowaniu ulic Bolesława Chrobrego z Popularną (włochy). Rider w czarnym kasku...

Wczoraj (07-04-2009 poniedziałek) godzina 18:15 mijałem niebieską Yamahę XT660R ulica Puławska w stronę centrum na wysokości ulicy Romera... Ktoś się przyznaje???
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Dziś w drodze do pracy namierzyłem niebieskiego XT660X w wersji po faceliftingu na skrzyżowaniu ul. Puławskiej i ul. Poleczki tuż przed godziną 9:00. Chwile po minięciu skrzyżowania zawróciłem by zatrzymać gościa, lecz zniknął mi z oczu i zatrzymało mnie czerwone światło :/
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
ODPOWIEDZ