Zatrzymani - Warszawa

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

No wiesz co Marek, byłeś w stolicy i to jeszcze po Jadwigę i nie zadzwoniłeś? :lol:
Teraz czekamy aż pochwalisz się co kupiłeś i jaki masz plan wobec motunga. Joł.
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
remi
Posty: 141
Rejestracja: 21 maja 2012, 13:55
Lokalizacja: bartoszyce
Kontakt:

Bo to taki spontan był. Szczerze to nie pomyślałem czego żałuję. Przepraszam i obiecuję poprawę :)
Na razie nie ma się czym chwalić ale jakiś informacyjny temat dziś zarzucę.
copperhead1447
Posty: 30
Rejestracja: 23 kwie 2014, 22:51
Lokalizacja: Częstochowa

dziś o 16.05 na moście Roweckiego (E67) w stronę pragi, czarny xt z wydechami chyba leo, kto się przyzna? :D
Awatar użytkownika
mroova
Posty: 339
Rejestracja: 29 kwie 2011, 16:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ale w Warszawie? Bo już się zacząłem zastanawiać co to za Praga w Częstochowie... :shock: :mrgreen:
Terefere
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Może copperhead1447 był w odwiedzinach w stolicy? Ot tak po prostu.
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
Awatar użytkownika
ZIBI
Posty: 436
Rejestracja: 23 lip 2012, 8:40
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚW./W-WA

Dziś 7.50 na ul. Aleja Stanów Zjednoczonych przed mostem Łazienkowskim w kierunku centrum Warszawy czerwony xt , nie zdążyłem zauważyć czy x czy r.
Ktoś z forum ?
Awatar użytkownika
ZIBI
Posty: 436
Rejestracja: 23 lip 2012, 8:40
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚW./W-WA

Dziś 7.00 (17.07.2014) na ul. Al. Armii Ludowej przy warszawskiej giełdzie elektronicznej w kierunku politechniki niebieski xt ktoś z forum ?
Chyba ma za ciężką lewą albo może się zamyślił ? ;-)
Awatar użytkownika
Bajros
Posty: 3302
Rejestracja: 10 lis 2008, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Dla mnie za rano ;-) No i nie mam niebieskiego :)

Dziś po godzinie 9:00 (17.07.2014) ul. Puławska na wyskości wyścigów. Gość na szarym XTXie. Krótka gadka o oponach na światłach, okazał się człowiekiem z forum :-)
Jedzie Jadzia Dziadzie ;) Braaap Braaap
"Tylne koło ucieka cały czas, przednie tylko raz"
tock
Posty: 28
Rejestracja: 12 cze 2014, 18:22
Lokalizacja: Piaseczno

ZIBI pisze:Dzisiaj (22.03.2014) ok.7.40 zaparkowany brązowy XTZ pod Polsatem na ul. Ostrobramskiej (Warszawa) ktoś z forum ?

22.03.2014 to mogła być moja Tereska. 20.03 ją kupiłem. Dopiero teraz zobaczyłem ten wątek i sobie czytam, a Tu... bach chyba Ja. Jak miała mały kuferek Yamahy centralny , to moje cudeńko. Codziennie jeżdżę tam do pracy, no prawie codziennie. Drogę mam z Piaseczna (ul. Łabędzia) później w Puławską, w doliną Służewiecką, na most Siekierkowski, w Fieldorfa i do celu...na Ostrą bramę :) ... Zazwyczaj parkuję za Polsatem zaraz za szlabanem, więc nieczęsto bywa pod drzewkiem....

Pozdrawiam Myśliwego...
Awatar użytkownika
ZIBI
Posty: 436
Rejestracja: 23 lip 2012, 8:40
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚW./W-WA

tock pisze:
ZIBI pisze:Dzisiaj (22.03.2014) ok.7.40 zaparkowany brązowy XTZ pod Polsatem na ul. Ostrobramskiej (Warszawa) ktoś z forum ?

22.03.2014 to mogła być moja Tereska. 20.03 ją kupiłem. Dopiero teraz zobaczyłem ten wątek i sobie czytam, a Tu... bach chyba Ja. Jak miała mały kuferek Yamahy centralny , to moje cudeńko. Codziennie jeżdżę tam do pracy, no prawie codziennie. Drogę mam z Piaseczna (ul. Łabędzia) później w Puławską, w doliną Służewiecką, na most Siekierkowski, w Fieldorfa i do celu...na Ostrą bramę :) ... Zazwyczaj parkuję za Polsatem zaraz za szlabanem, więc nieczęsto bywa pod drzewkiem....

Pozdrawiam Myśliwego...
No to witam ja często przejeżdżam Ostrobramską w stronę Okęcia i czasami widzę zaparkowaną Tereskę.
Szerokości dla kolegi z forum.
tock
Posty: 28
Rejestracja: 12 cze 2014, 18:22
Lokalizacja: Piaseczno

ZIBI pisze:
ZIBI pisze:
Jutro jak tylko nie zapomnę parkuję pod drzewkiem. Mam na 7,, jak jutro śmigasz do pracy to w ten sposób wyślę pozdrowienie :).
Awatar użytkownika
ZIBI
Posty: 436
Rejestracja: 23 lip 2012, 8:40
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚW./W-WA

Ok. jutro wracam z pracy rano, ok.8.00 będę przejeżdżał koło Polsatu i wypatrywał pozdrowienia :-D
tock
Posty: 28
Rejestracja: 12 cze 2014, 18:22
Lokalizacja: Piaseczno

Hej, widziałem Ciebie jak zwolniłeś i szukałeś mojej tenerki. Rano po 6 strasznie padało, jakoś się nie zebrałem, więc nie przyjechałem do roboty motongiem - przykro mi. Sorka wielka... Dam znać jak będę jechać następnym razem. W weekend pracuję i w poniedziałek też.

ZIBI pisze:Ok. jutro wracam z pracy rano, ok.8.00 będę przejeżdżał koło Polsatu i wypatrywał pozdrowienia :-D
tock
Posty: 28
Rejestracja: 12 cze 2014, 18:22
Lokalizacja: Piaseczno

Super , udało się i to lepiej niż się spodziewałem. Osobiste pozdrowienia na machniom - Extra ZIBI, trzymaj się. Masz fajną maszynkę, doskonale się komponuje z gopro na kasku ;).... Czyli jesteśmy "upolowani" Ja Ciebie Ty, mnie...
Awatar użytkownika
ZIBI
Posty: 436
Rejestracja: 23 lip 2012, 8:40
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚW./W-WA

Extra jak będę wracał w poniedziałek ok.8.00 (jak pogoda pozwoli) to podjadę zobaczyć twoją Tereskę z bliska.
Co do kamerki to nie gopro, akurat testuję nowy nabytek GARMIN VIRB ELITE z GPS.
Pozdro. ;-)
ODPOWIEDZ