Przerabianie spodni

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
konradoz
Posty: 75
Rejestracja: 04 sty 2012, 0:29
Lokalizacja: W-Wa

Czołgiem!
Zakupiłem niedawno swoje pierwsze spodnie, padło na model Modeka Cartagena - cena przystępna i jakość wykonania na solidnym poziomie. Niestety jedyne co można wypiąć to ocieplenie i tu rodzi sie problem. Dziś jadąc w godzinach rannych już było gorąco i zacząłem się zastanawiać czy rozsądnym jest wyprucie podszefki/membrany. Czy wtedy będzie bardzo wiało? Dodam, że jeżdzę w wysokich buciorach i też się gotuję od kolana w dół:)
Może ktoś już coś takiego robił i się podzieli wnioskami.
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

zamiast psuć sobie dobre spodnie zainwestuj w jakieś jeansy motocyklowe lub ochraniacze na kolana i zwykłe spodnie ;)
konradoz
Posty: 75
Rejestracja: 04 sty 2012, 0:29
Lokalizacja: W-Wa

Jak Jeansy to i buty inne musiałbym mieć tak więc ze względów ekonomicznych odpada.
Awatar użytkownika
berserkers
Posty: 965
Rejestracja: 25 mar 2009, 12:22
Lokalizacja: Szczecin/ Bezrzecze

Dlaczego inne buty?
konradoz
Posty: 75
Rejestracja: 04 sty 2012, 0:29
Lokalizacja: W-Wa

Jakoś nie wyobrażam sobie jazdy w butach MX i jeansy na to, chociaż może warto rozważyć taką "konfigurację"
Awatar użytkownika
mroova
Posty: 339
Rejestracja: 29 kwie 2011, 16:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jeansy motocyklowe, np. Motto wear, są na tyle szerokie, że wejdą spokojnie na buty offroadowe. Chyba, że takie połączenie to jakiś minus do lansu jest ;-)
konradoz
Posty: 75
Rejestracja: 04 sty 2012, 0:29
Lokalizacja: W-Wa

Lans? A co to takiego ??? A tak serio to jakoś mnie lans nie interesuje, a tak serio to niestety firma mottowear odpada mierzyłem ich spodnie i niestety musieliby uszyć rozmiar między S a M specjalnie dla mnie:)
Mam parę szerszych jeansów zobaczę czy buty pod nie wejdą i dokupię ochraniacze na kolana i chyba tymczasowo wystarczy, Spodnie Modeki zostaną całe no i dodatkowo będę mógł wyjąć z nich te niewygodne ochraniacze, które zmieniają położenie odwrotnie proporcjonalnie do położenia ciała:)
Awatar użytkownika
mroova
Posty: 339
Rejestracja: 29 kwie 2011, 16:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

konradoz pisze:niestety firma mottowear odpada mierzyłem ich spodnie i niestety musieliby uszyć rozmiar między S a M specjalnie dla mnie:)
Rozmiary mają trochę dziwne, wiem coś o tym. Kupiłem XS, a bez paska mogę spodnie zdjąć bez rozpinania... :shock:
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Ja smigam czasem w Wraglerach i butach SIDI jest w byte dobrze to wyglada.
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
konradoz
Posty: 75
Rejestracja: 04 sty 2012, 0:29
Lokalizacja: W-Wa

Rozumiem, że spodnie w buty? Ja wczoraj mierzyłem wszytskei jeansy jakie miałem i żadne nie wchodzą na but. Buty wiadomo solidne a i łydki nie mało.
Kombinuję dalej.
PS zaczynam rozumieć dlaczego spodnie do MX są takie ala 3/4:)
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Tak spodnie w buty. Typowe crossowe spodnie też się ładuje w buty. Będąc ostatnio w larssonie widziałem w miarę nie drogie crossowe spodnie, szerokie, typowo przygotowane żeby zakładać na buta.
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
konradoz
Posty: 75
Rejestracja: 04 sty 2012, 0:29
Lokalizacja: W-Wa

No tak tylko ja szukam czegoś do miasta, teraz mogę sobie pluć w brodę, że nie skusiłem się na spodnie BUSE sunday z wypinaną membraną (podobny przedział cenowy). Teraz muszę kombinować żeby było bezpiecznie ale żeby się nie gotować i nie wydawać kolejnych pieniędzy na spodnie.
Awatar użytkownika
mroova
Posty: 339
Rejestracja: 29 kwie 2011, 16:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Możesz zawsze ze starych jinsów zrobić coś ala modne niegdyś wśród pci pięknej rybaczki ;-) :mrgreen:
I problem do środka czy na zewnątrz znika 8-)
Awatar użytkownika
bonzo
Posty: 3181
Rejestracja: 23 lut 2009, 0:34
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

To zainwestuj w ochraniacze kolan i śmigaj w zwykłych spodniach. Polecam z dwoma przegubami.
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
ODPOWIEDZ