Co zrobiłem w swoim moto??

Alternatywa dla ShoutBox'a
Chcesz napisać o czymś co całkowicie nie pasuje do innego działu - Pisz tutaj!
Matheo
Posty: 55
Rejestracja: 15 mar 2016, 19:36
Lokalizacja: Gliwice-Katowice

tosiek, jakaś znajoma ta płyta pod silnik :D :-P
Mój aku już zdemontowany, w przyszłym tygodniu zamówię sobie stojak motocyklowy żeby sie bidulki (opony) nie poodkształcały :-P, bo tutaj nikt nie sprzedaje żadnego.
Awatar użytkownika
robas
Posty: 340
Rejestracja: 20 lis 2012, 8:13
Lokalizacja: dolnośląskie

Mod od Edhaust na serii już grzeje pod tyłkiem. W porównaniu do wcześniejszego wydechu akcesoryjnego jest bardzo dobrze 😁 Dźwięk jest głęboki, basowy, żadnego świszczenia i ćwierkania nie usłyszysz. Strzały w puszce przewidywalne i niezbyt głośne, choć czasem jebnie głośniej 😜 Marchewki na 15cm. Jakiś czas nie jeździłem, ale wydaje się, że jeszcze bardziej rwie na koło i jeszcze chętniej przyspiesza i bardziej elastyczny jest. Db raczej w normie, bo przy 3000rpm mniej więcej 85-86 db na apce w telefonie.
Czekam jeszcze na nowe gmole i płytę alu. Nie starczyło dolarów na wyższą szybę i siatkę na szperacz.
Lewa!
gajowy
Posty: 470
Rejestracja: 27 maja 2014, 23:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

robas, możesz zapodać foty tego szpeju?
Awatar użytkownika
robas
Posty: 340
Rejestracja: 20 lis 2012, 8:13
Lokalizacja: dolnośląskie

Gajowy, szpeju? A jaśniej z polska można? 😜
pawulon182
Posty: 207
Rejestracja: 29 maja 2014, 13:27
Lokalizacja: Łódź

A ja połaczyłem dolne gmole, te małe na sam silnik z dużymi co "chronią" całe boki moto (tereska) I mam klatkę do stantu :) Nie obyło się bez cięcia I spawania co było konieczne by zdjąć ww patent bez detonacji całego moto. Będzie gdzie wieszać gacie po praniu

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
you could argue "why not buy a 690 enduro?"...but the XT is bomb proof and can be treated like shit and still runs like a peach.
Awatar użytkownika
Dobry Chłopak
Posty: 115
Rejestracja: 08 wrz 2015, 19:11
Lokalizacja: Pruszków

Ja dziś zabrałem się za zimowe rozbieranie Hucuła i mam pierwsze zdjęcia jak wyglądają moje zawory po 60tyś. :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
robert73
Posty: 26
Rejestracja: 27 mar 2013, 13:56
Lokalizacja: łódż

Ja w swoim moto po zakupie zrobiłem gmole + osłonę silnika . Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Uchwyt na telefon Obrazek Narzędziówka i stelaże pod kufry Obrazek http://www.fotosik.pl/zdjecie/d2fdc924137fd038
gajowy
Posty: 470
Rejestracja: 27 maja 2014, 23:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

dobra robota, oświetlenie to podstawa, wiec trzeba dodać dodatkowe lampki,
rozważałem coś podobnego jak u Ciebie ale miałem obawy czy rozstaw nie będzie zbyt wąski? Sprawdzałeś czy promień świetlny podczas jazdy nie jest zasłonięty przez lagi / koło..? u mnie zrobiłem takie rozwiązanie, ale boczne lampki myślę też zamontować ale cały czas dylemat jest gdzie...zeby nie uszkodzić podczas glebowania? https://2.bp.blogspot.com/-RoK-9L3beG4/ ... C03816.JPG
moje rozwiazanie przeżyło kilka gleb przy niewielkich predkościach bez szwanku
robert73
Posty: 26
Rejestracja: 27 mar 2013, 13:56
Lokalizacja: łódż

Halogenów podczas jazdy jeszcze nie testowałem . Lagi trochę zasłaniają ale tylko w czasie ostrych skrętów myślałem mad montażem wyżej tylko bałem się że będą oślepiać innych i migacze będą słabo widoczne .
robert73
Posty: 26
Rejestracja: 27 mar 2013, 13:56
Lokalizacja: łódż

Dzisiaj dojechało siedzenie od tapicera Obrazek i obrotomierzObrazek
Awatar użytkownika
robas
Posty: 340
Rejestracja: 20 lis 2012, 8:13
Lokalizacja: dolnośląskie

I nadszedł czas na nowe gmole i płytę. Właśnie skończyłem montaż

Obrazek

Obrazek
lukasz2511
Posty: 158
Rejestracja: 26 maja 2013, 10:45
Lokalizacja: Poznań (Nojewo)
Kontakt:

Dobry Chłopak pisze:Ja dziś zabrałem się za zimowe rozbieranie Hucuła i mam pierwsze zdjęcia jak wyglądają moje zawory po 60tyś. :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek


napisz zrob zdjecie jak będzie wyglądało po "wyczochraniu "
frytek81
Posty: 9
Rejestracja: 07 lut 2017, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

kilka gadżetów przyszło :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Matheo
Posty: 55
Rejestracja: 15 mar 2016, 19:36
Lokalizacja: Gliwice-Katowice

frytek81, No no no :shock: 8-) 8-)
frytek81
Posty: 9
Rejestracja: 07 lut 2017, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Powinienem założyć nowy temat: co zrobię w swoim moto.. :)
Póki co jeszcze to wszystko leży, ale jak znajdę parę wolnych godzinek ogarniam temat!
ODPOWIEDZ